Βάσεις 2023: που περάσατε - σχολιασμός βάσεων

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τα κολλεγια θα γινουν ιδιωτικα αει.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Καλα,κ τμηματα Πολυτεχνείου υπάρχουν στα κωλοκολεγια πλέον?Νομίζω μέχρι στιγμής μόνο η ιατρική την έχει γλιτώσει μόνο κ μόνο επειδή θα δυσκολευτουν να κάνουν συνεργασίες με δημόσια νοσοκομεία.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Καλα,κ τμηματα Πολυτεχνείου υπάρχουν στα κωλοκολεγια πλέον?Νομίζω μέχρι στιγμής μόνο η ιατρική την έχει γλιτώσει μόνο κ μόνο επειδή θα δυσκολευτουν να κάνουν συνεργασίες με δημόσια νοσοκομεία.
Κάτι είχα δει για "Ποδιατρική" , δεν ξέρω καν αν υπάρχει αυτός ο κλάδος
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειναι θεμα χρονου να μπουνε ολες οι ειδικοτητες.Ποδοιατρικη υπαρχει οντως
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειναι θεμα χρονου να μπουνε ολες οι ειδικοτητες.Ποδοιατρικη υπαρχει οντως
Οκ, δεν το ήξερα. Και πες ότι μπαίνουν ποιος θα πάει σε κολλέγιο για να σπουδάσει μαθηματικά ή φυσική, ούτε πολλαπλασιασμο δεν θα ξέρουν αν πηγαίνουν όσοι δεν γράφουν καλά στις Πανελλήνιες.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Εδω πανε σε κολλεγιο να σπουδασουν πολιτικοι μηχανικοι,δεν θα πανε μαθηματικο και φυσικο?
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Εδω πανε σε κολλεγιο να σπουδασουν πολιτικοι μηχανικοι,δεν θα πανε μαθηματικο και φυσικο?
Λες ε; και πάλι είναι δυνατόν το κολλέγιο που είναι βαριά 3 χρόνια να είναι το ίδιο με το Πανεπιστήμιο που είναι 5 ,έχει δηλαδή και integrated master ;
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Δεν ειναι το ιδιο σε καμια περιπτωση.Στην γεωπονια γ να παρεις πτυχιο δινεις 104 μαθηματα τα 5 ετη,σε κολλεγιο ουτε 30.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Νομίζω δεν υπάρχει μαθηματικό κ φυσικό σε κολλέγιο αλλά όπως το βλέπω θα φτιαχτεί και θα πηγαίνει ο παπατζής με μαθηματικά 3,5 στις πανελλήνιες και θα βγαίνει από το κολλέγιο μαθηματικός με 8+
Η κοροιδία της κοροιδίας...
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Μαθηματικο υπαρχει ηδη!
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Α καλα...
Το έχουμε ξεφτιλήσει τελείως...όσοι φίλοι μου είναι φοιτητές ή πτυχιούχοι μαθηματικών έχουν δακρύσει από το διάβασμα για να πάρουν πτυχίο και θα έρθει τώρα ο βουτηρομπεμπές από το Αegean που θα έχει αγοράσει το πτυχίο του να το παίξει μαθηματικός...
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Γτ η δικια μου η σχολη που εχει 12 μαθηματα το εξαμηνο με εργ κ θεωριες ολη μερα!Δυστυχως το δεχεσαι κ προχωρας
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χαχα. Νόμιζες την γλύτωσες; Λειτουργεί και μάλιστα μόνο με 2 άτομα μέλη "ΔΕΠ"
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α καλα...
Το έχουμε ξεφτιλήσει τελείως...όσοι φίλοι μου είναι φοιτητές ή πτυχιούχοι μαθηματικών έχουν δακρύσει από το διάβασμα για να πάρουν πτυχίο και θα έρθει τώρα ο βουτηρομπεμπές από το Αegean που θα έχει αγοράσει το πτυχίο του να το παίξει μαθηματικός...
Είναι απίστευτο γιατί το μαθηματικό είναι από τα πιο δύσκολα τμήματα (ειδικά της Αθήνας) που μπορεί να βγάλει κανείς και τώρα τσουπ ευκολακι
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Είναι απίστευτο γιατί το μαθηματικό είναι από τα πιο δύσκολα τμήματα (ειδικά της Αθήνας) που μπορεί να βγάλει κανείς και τώρα τσουπ ευκολακι
Χάζεψα το πρόγραμμα σπουδών λίγο και είναι πραγματικά για γέλια...πιο πολύ για ΣΕΜΦΕ μου θυμίζει εμένα παρά καθαρό μαθηματικό τμήμα...
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Είναι απίστευτο γιατί το μαθηματικό είναι από τα πιο δύσκολα τμήματα (ειδικά της Αθήνας) που μπορεί να βγάλει κανείς και τώρα τσουπ ευκολακι
Καλά και στο Μαθηματικό Ιωαννίνων δεν κάνουμε περίπατο 😂
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χάζεψα το πρόγραμμα σπουδών λίγο και είναι πραγματικά για γέλια...πιο πολύ για ΣΕΜΦΕ μου θυμίζει εμένα παρά καθαρό μαθηματικό τμήμα...
Προσβολή και.στους σεμφε-τες είναι αυτό, και εκείνοι έχουν αρκετά ζορικο πρόγραμμα.
Χαζεψα και εγώ το πρόγραμμά τους και ειλικρινα είναι πολυ φτωχό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά και στο Μαθηματικό Ιωαννίνων δεν κάνουμε περίπατο 😂
Εννοείται απλά της Αθήνας ξέρεις φημίζεται, το έχουν δεδομένο ότι σε κάτω από 7 χρόνια δεν βγαίνει η σχολή, οι καθηγητές είναι ιδιότροποι, λένε πολλοί.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-08-15 173912.png


Copy paste ροες ΣΕΜΦΕ (περίπου) είναι αυτό
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Εννοείται απλά της Αθήνας ξέρεις φημίζεται, το έχουν δεδομένο ότι σε κάτω από 7 χρόνια δεν βγαίνει η σχολή, οι καθηγητές είναι ιδιότροποι, λένε πολλοί.
Μια από τα ίδια 😂
Τελικά υπάρχει Μαθηματικό που να το τελειώνουν σε νορμάλ Χρόνια με νορμάλ καθηγητές;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top