Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,732 μηνύματα.
Tοσο αγχος για να μπειτε σε κλειστα αει? Θα μου πειτε ετσι ειμασταν και εμεις οταν διναμε μετα προσγειωθηκαμε στην πραγματικοτητα :P.Αυτο που θελω να πω ειναι μην αγχωνεστε οτι εγινε εγινε και δεν τελειωνει η ζωη αμα δεν μπειτε στα τραγικα ελληνικα αει. Αν και το εχετε ακουσει πολλες φορες ειναι αυτη η αληθεια.Καλα αποτελεσματα σε ολους <3 <3 <3
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,613 μηνύματα.
Καλά γιατί τόσο αργά φέτος? Το έχω πραγματικά απορία αυτό. Θα μπορούσε πολύ εύκολα να ανοίξει η πλατφόρμα από τις 8-9
θα πρεπει να ακουσω τις δηλωσεις της κεραμεως για να σου πω.
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Πότε να αναμένουμε να ανοίξει η πλατφόρμα του μηχανογραφικού;
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Παρτε τηλεφωνο στα σχολεία παιδια.. τα εχουν λογικα
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρτε τηλεφωνο στα σχολεία παιδια.. τα εχουν λογικα
Γιατί να πάρουμε στο σχολείο?... Αφού θα μας τα στείλουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω παλι καλα ειμαι μονη!😂
Τυχερή είσαι προλαβαίνεις να το σκάσεις 😂
 

Ziggy 1

Νεοφερμένος

Η Ziggy 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά είμαι στη δουλειά και είμαι όλη μέρα μέσα στη ζουρλια.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tοσο αγχος για να μπειτε σε κλειστα αει? Θα μου πειτε ετσι ειμασταν και εμεις οταν διναμε μετα προσγειωθηκαμε στην πραγματικοτητα :P.Αυτο που θελω να πω ειναι μην αγχωνεστε οτι εγινε εγινε και δεν τελειωνει η ζωη αμα δεν μπειτε στα τραγικα ελληνικα αει. Αν και το εχετε ακουσει πολλες φορες ειναι αυτη η αληθεια.Καλα αποτελεσματα σε ολους <3 <3 <3
Εγώ δεν ήθελα αεί, για τους γονείς μου δίνω πανελλήνιες
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Αφού μάθουμε αποτελέσματα νομίζω πρέπει να απενεργοποιήσουμε τα κινητά. Να μην μπορέσει να επικοινωνήσει κανεις. Έλεος με τα κουτσομπολιά μερικών που δήθεν ενδιαφέρονται
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού μάθουμε αποτελέσματα νομίζω πρέπει να απενεργοποιήσουμε τα κινητά. Να μην μπορέσει να επικοινωνήσει κανεις. Έλεος με τα κουτσομπολιά μερικών που δήθεν ενδιαφέρονται
Θα παίρνουν την μάνα μου τηλέφωνο 😂 ΟΛΟΟ ΤΟ ΣΟΙ
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Παρτε τηλεφωνο στα σχολεία παιδια.. τα εχουν λογικα
Τα έχουν από το πρωί για να γίνει η διασταύρωση πριν τοιχοκολληθούν αλλά οι οδηγίες απαγορεύουν την ανακοίνωσή τους πριν τη μια. Οπότε πρέπει να έχει κανείς και το μέσο για να δεχτούν να σου τα πουν προφορικά.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Π
Αφού μάθουμε αποτελέσματα νομίζω πρέπει να απενεργοποιήσουμε τα κινητά. Να μην μπορέσει να επικοινωνήσει κανεις. Έλεος με τα κουτσομπολιά μερικών που δήθεν ενδιαφέρονται
Παιδιά αν ανοίξει κάτι πείτε μου
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Mary Jane

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Πατρών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Αφού μάθουμε αποτελέσματα νομίζω πρέπει να απενεργοποιήσουμε τα κινητά. Να μην μπορέσει να επικοινωνήσει κανεις. Έλεος με τα κουτσομπολιά μερικών που δήθεν ενδιαφέρονται
Αυτό ακριβώς. Κάνουν πως δηθέν ενδιαφέρονται ενώ δεν εχούν πάρει ποτέ να ρωτήσουν και μετά σε κρίνουν κιολάς.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Γιατί να πάρουμε στο σχολείο?... Αφού θα μας τα στείλουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τυχερή είσαι προλαβαίνεις να το σκάσεις 😂
Παιδια το στομαχι μμ παω πανω κατω στο σπιτι σαν χαζη δεν μπωρο την αναμονή 😳😂
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα αφού έχεις ήδη περάσει στη θεολογία από πέρσι για να γίνει το χατήρι των γονιών σου, τι σκας;
Γιατί δεν μου αρέσει η θεολογία, εντάξει να περάσω κάτι που να μου αρέσει κιόλας:) αχ τι να πεις... Οι γονείς μας σκοτώνουν την τέχνη
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς. Κάνουν πως δηθέν ενδιαφέρονται ενώ δεν εχούν πάρει ποτέ να ρωτήσουν και μετά σε κρίνουν κιολάς.
Στην τελική εμείς θα σπουδάσουμε όχι αυτοί. Αν όντως ενδιαφέρονται ας αρκεστούν σε ένα τα πήγα καλά ή δεν τα πήγα καλά και αν θέλει κάποιος τους λέει βαθμό. Αυτό το ποσα μόρια έγραψες είναι πολύ σπαστικό.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top