Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα αυτο ειναι αλλο κομματι εγκεφαλικό... παλι καλα θα είναι δουλειά θα της το φέρω το βραδυ με τρόπο αφου θα το εχω συνειδοτοπισησει και εγω πλέον 🙃😆
Το ότι θα παίρνει ΟΛΟ το σόι αύριο για να μάθει τα κατορθώματα μου με ξεπερνάει...
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Αχαχαχα πανωλεθρία 😂μην ανησυχείς παντού πανωλεθρία ήταν φέτος και θα φανεί από τους βαθμούς αύριο
Λετε να εχουν γραψει καλα γενικα ολοι λενε οτι έγραψαν καλα εγω παλι γτ δν μπωρο να το πιστεψω πχ αππ την ταξη μ κάποιοι ηρθαν και κοιμόντουσαν την ωρα πανελλήνιων δεν γίνετε να έγραψαν όλοι καλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ότι θα παίρνει ΟΛΟ το σόι αύριο για να μάθει τα κατορθώματα μου με ξεπερνάει...
Να ηταν μονο σοι γνωστοι γειτονες όλοι οι πάντες ρε φοβαμε ντρέπομαι 😭😆😆
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λετε να εχουν γραψει καλα γενικα ολοι λενε οτι έγραψαν καλα εγω παλι γτ δν μπωρο να το πιστεψω πχ αππ την ταξη μ κάποιοι ηρθαν και κοιμόντουσαν την ωρα πανελλήνιων δεν γίνετε να έγραψαν όλοι καλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Να ηταν μονο σοι γνωστοι γειτονες όλοι οι πάντες ρε φοβαμε ντρέπομαι 😭😆😆
Έλα ντε, λένε ότι όλοι γράψανε καλά και στην τάξη μου στην κοινωνιολογία και στην ιστορία δεν έκατσαν ούτε μιάμισι ώρα... Όταν πήγε 10 την κοπανησαν
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ παιδιά ότι έμαθα από καθηγητές μου που διορθώνουν είναι ότι οι αποδόσεις φέτος δεν ήταν καλές και εκτός από αυτό μίλησα και με άλλα παιδιά..στο διαδίκτυο το μόνο που βλέπω σαν τίτλο είναι εκτόξευση εκτίναξη αύξηση βάσεων.. αύριο θα φανεί η αλήθεια
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Έλα ντε, λένε ότι όλοι γράψανε καλά και στην τάξη μου στην κοινωνιολογία και στην ιστορία δεν έκατσαν ούτε μιάμισι ώρα... Όταν πήγε 10 την κοπανησαν
Ναι ρε συ δν ξρ αληθεια μακαρι να πεσουν οι βάσεις
Δεν μας φτανουν τα αλλα εχουμε και αυτην την ΕΒΕ με ανχωνει τόσο..
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ παιδιά ότι έμαθα από καθηγητές μου που διορθώνουν είναι ότι οι αποδόσεις φέτος δεν ήταν καλές και εκτός από αυτό μίλησα και με άλλα παιδιά..στο διαδίκτυο το μόνο που βλέπω σαν τίτλο είναι εκτόξευση εκτίναξη αύξηση βάσεων.. αύριο θα φανεί η αλήθεια
Για την θεωρητική είπαν τίποτα? Γιατί εκεί είπανε ότι θα ανέβουν πολύ οι βάσεις... Τι κάνουν? Μας δουλεύουν? Αφού πέρυσι λέγανε ότι θα πέσουν και όντως έπεσαν
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγώ παιδιά ότι έμαθα από καθηγητές μου που διορθώνουν είναι ότι οι αποδόσεις φέτος δεν ήταν καλές και εκτός από αυτό μίλησα και με άλλα παιδιά..στο διαδίκτυο το μόνο που βλέπω σαν τίτλο είναι εκτόξευση εκτίναξη αύξηση βάσεων.. αύριο θα φανεί η αλήθστ

Εγώ παιδιά ότι έμαθα από καθηγητές μου που διορθώνουν είναι ότι οι αποδόσεις φέτος δεν ήταν καλές και εκτός από αυτό μίλησα και με άλλα παιδιά..στο διαδίκτυο το μόνο που βλέπω σαν τίτλο είναι εκτόξευση εκτίναξη αύξηση βάσεων.. αύριο θα φανεί η αλήθεια
Ετσι λενε ολα τα σιτε οτι θα ανεβουν τωρα θα διξει αυριο!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγ
Ναι ρε συ δν ξρ αληθεια μακαρι να πεσουν οι βάσεις
Δεν μας φτανουν τα αλλα εχουμε και αυτην την ΕΒΕ με ανχωνει τόσο..
Εγω ακόμα δεν κατάλαβα την εβε... Δηλαδή αν ο μέσος όρος στα αρχαία είναι 13 στην έκθεση 14 στην κοινωνιολογία 15 και στην ιστορία 12 ξέρω γω πρέπει να γράψω αυτούς τους βαθμούς για να μπω?
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για την θεωρητική είπαν τίποτα? Γιατί εκεί είπανε ότι θα ανέβουν πολύ οι βάσεις... Τι κάνουν? Μας δουλεύουν? Αφού πέρυσι λέγανε ότι θα πέσουν και όντως έπεσαν
Έμαθα για την έκθεση ότι για να το θέσουμε κομψά ότι να ναι τα παιδιά έγραφαν ότι τους κατέβει και επίσης συμμαθητές μου από την θεωρητική έβγαιναν κλαίγοντας..δεν χρειάζεται να προσθέσω κάτι παραπάνω
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ έχω να σας ευχηθώ καλή επιτυχία για αύριο,εύχομαι να έχετε σκίσει :D
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια καντε υπομονη αυριο θα ξερετε περιπου που θα περασετε. θα κανετε και τα μηχανογραφικα σας και θα ξεχαστε την ΕΒΕ και ολα. Αντε και να γινει κατι δυσαρεστο τι εγινε δηλαδη. Η ζωη δεν τελειωνει ουτε στις πανελληνιες ουτε πουθενα. Εχει πληθωρα επιλογων μετα να επιλεξετε. Απο το να ξαναδωσετε μεχρι να φυγετε στο Εξωτερικο. Δεν σας υποχρεωνει κανεις να πατε σε Δ.ΙΕΚ. ειναι προαιρετικο το μηχανογραφικο
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια καντε υπομονη αυριο θα ξερετε περιπου που θα περασετε. θα κανετε και τα μηχανογραφικα σας και θα ξεχαστε την ΕΒΕ και ολα. Αντε και να γινει κατι δυσαρεστο τι εγινε δηλαδη. Η ζωη δεν τελειωνει ουτε στις πανελληνιες ουτε πουθενα. Εχει πληθωρα επιλογων μετα να επιλεξετε. Απο το να ξαναδωσετε μεχρι να φυγετε στο Εξωτερικο. Δεν σας υποχρεωνει κανεις να πατε σε Δ.ΙΕΚ. ειναι προαιρετικο το μηχανογραφικο
Και εγώ έτσι έλεγα, αλλά τελικά οι πανελλήνιες καθορίζουν την ζωή μας... Γιατί εγώ δεν θέλω να αφήσω την Ελλάδα, οπότε?
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ έτσι έλεγα, αλλά τελικά οι πανελλήνιες καθορίζουν την ζωή μας... Γιατί εγώ δεν θέλω να αφήσω την Ελλάδα, οπότε?
να ηξερες ποσα ατομα γνωριζω που εγραψαν στις πανελληνιες τελεια, και οταν ολοκληρωσαν τις σπουδες τους, παρατησαν αυτο που σπουδασαν και πηγαν και εκανα κατι διαφορετικο. Δεν ισχυει αυτο που λες, εκτος αν σου τα λενε απο το σπιτι σου αυτα ή εισαι απο χωριο και εχεςις το αγχος τι θα πει η κατινα με τη μαρικα.

Συνεπως ολη η δουλεια των παιδιων που εγραψαν καποτε καλα στις πανελληνιες και παρατησαν αυτο που σπουδασαν, μαλλον πηγε τσαμπα. Τιποτα δεν καθοριζει τη ζωη σου. παρα μονο εσυ η ιδια
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε
να ηξερες ποσα ατομα γνωριζω που εγραψαν στις πανελληνιες τελεια, και οταν ολοκληρωσαν τις σπουδες τους, παρατησαν αυτο που σπουδασαν και πηγαν και εκανα κατι διαφορετικο. Δεν ισχυει αυτο που λες, εκτος αν σου τα λενε απο το σπιτι σου αυτα ή εισαι απο χωριο και εχεςις το αγχος τι θα πει η κατινα με τη μαρικα.

Συνεπως ολη η δουλεια των παιδιων που εγραψαν καποτε καλα στις πανελληνιες και παρατησαν αυτο που σπουδασαν, μαλλον πηγε τσαμπα. Τιποτα δεν καθοριζει τη ζωη σου. παρα μονο εσυ η ιδια
Ε ναι εντάξει αλλά εγώ θέλω μια σχολή πάρα πολύ και δεν θα την παρατήσω ποτέ όταν περάσω:) απλά και χωρίς πανελλήνιες δεν γίνεται να συνεχίσεις, πρέπει κάπως να ξεκινήσεις
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε
Ε ναι εντάξει αλλά εγώ θέλω μια σχολή πάρα πολύ και δεν θα την παρατήσω ποτέ όταν περάσω:) απλά και χωρίς πανελλήνιες δεν γίνεται να συνεχίσεις, πρέπει κάπως να ξεκινήσεις
ΑΡΑΓε ΠΟΣΑ πτυχια σχολων που ηταν επιτυχημενα μεσω πανελληνιων εγιναν κορνιζα και το μονο που απεμεινε ηταν να καμαρωνουν οι γονιες. πεσε κοιμησου οι βαθμοι θα βγουν αυριο οχι τωρα. το να το παρεις σερι κακο θα κανεις σε σενα. εξαλλου αυριο βγαινουν οι βαθμοι οχι το που περασες.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top