Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Theoritiki 2021

Νεοφερμένος

Ο Theoritiki 2021 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, ΣΟΣ ερωτηση: έγραψε γνωστός μου στη θεωρητική 14916, κ θέλει Φιλολογία ΕΚΠΑ που είχε πέρυσι 14550. Τι λέτε? Υπάρχουν ελπίδες???
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καλημέρα, ΣΟΣ ερωτηση: έγραψε γνωστός μου στη θεωρητική 14916, κ θέλει Φιλολογία ΕΚΠΑ που είχε πέρυσι 14550. Τι λέτε? Υπάρχουν ελπίδες???
Σίγουρα υπάρχουν ελπίδες, οι φιλολογικές σχολές δεν ανεβαίνουν πολύ... Βέβαια έχει υψηλή εβε νομίζω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ναι παίζει αν και θέλει πολύ χημεια και είναι πολύ δύσκολη
Εγώ πιστεύω πιο δύσκολη και από την Ιατρική (από επαλ) γιαυτό και αν και την πιάνω (χάνω την Ιατρική) δεν θα την δηλώσω στις πρώτες επιλογές
σαφως και ειναι δυσκολοτερη απο ιατρικη, εχει χημεια μπολικη, απειρα και δυσκολα ονοματα. ισως δυσκολοτερη απο το χημικο. Εδυ θα μπεις ιατρικη οποτε την αποφευγεις. παρεξηγημενη επιστημη με την κοiνωνια θα θεωρει οτι ειναι Box movers.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά καλημέρα, ΣΟΣ ερωτηση: έγραψε γνωστός μου στη θεωρητική 14916, κ θέλει Φιλολογία ΕΚΠΑ που είχε πέρυσι 14550. Τι λέτε? Υπάρχουν ελπίδες???
ti meso oro?
 

Theoritiki 2021

Νεοφερμένος

Ο Theoritiki 2021 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σίγουρα υπάρχουν ελπίδες, οι φιλολογικές σχολές δεν ανεβαίνουν πολύ... Βέβαια έχει υψηλή εβε νομίζω
Βέβαια υπάρχουν παράμετροι οπως
1. Πόσοι τη δηλώνουν? Νομίζω όλο κ λιγότεροι πια..
2. Στατιστικά από υπουργείο, που εκκρεμούν..
3. Μέσος όρος υποψηφίων, που νομίζω πως με τα μόρια του (14916) δεν θα έχει πρόβλημα.
Πάντως, παρακολουθώντας λίγο την ιστορία των βάσεων νομίζω αν δεν απατώμαι, πως καμία σχολή δεν είχε άνοδο πάνω από 300 μόρια. Ελπίζω να μη γίνει φέτος...
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βέβαια υπάρχουν παράμετροι οπως
1. Πόσοι τη δηλώνουν? Νομίζω όλο κ λιγότεροι πια..
2. Στατιστικά από υπουργείο, που εκκρεμούν..
3. Μέσος όρος υποψηφίων, που νομίζω πως με τα μόρια του (14916) δεν θα έχει πρόβλημα.
Πάντως, παρακολουθώντας λίγο την ιστορία των βάσεων νομίζω αν δεν απατώμαι, πως καμία σχολή δεν είχε άνοδο πάνω από 300 μόρια. Ελπίζω να μη γίνει φέτος...
Σιγά μη γίνει φέτος... Τόσο γκαντέμιδες είμαστε πια?😂 Κάθε χρόνο λίγο ανεβαίνουν και κατεβαίνουν... Μη σας τρομοκρατούν αυτά που λένε
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γεια σας!! Έχω μέσο όρο 15.5 και μόρια 15.586 . Το χημικό στη Θεσσαλονίκη πέρσι ήταν 15.625, στη Πάτρα 15.225 και στη Κρήτη 14.625. Πιστεύετε ότι περνάω σε κάποιο από αυτά φέτος;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Γεια σας!! Έχω μέσο όρο 15.5 και μόρια 15.586 . Το χημικό στη Θεσσαλονίκη πέρσι ήταν 15.625, στη Πάτρα 15.225 και στη Κρήτη 14.625. Πιστεύετε ότι περνάω σε κάποιο από αυτά φέτος;
εχεις γεματο ΜΟ , και η θεσσαλονικη παιζει αλλα πιο σταθερα η πατρα
 

Angelos12345

Νεοφερμένος

Ο Angelos12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Κανονικά σήμερα νομίζω πως έπρεπε, αλλά ίσως αύριο η Δευτέρα;
Ο, τι είπε ο Γιάννης από πάνω 😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεύτερη πηγή είπε για εβε 9.9 😂
Ξέρετε ποσο ηταν ο μεσος ορος επαλ περυσι οικονομίας κ Διοίκησης
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 927 μηνύματα.
Αυτο το ημμυ στην κοζανη που περσι ειχε 13.825 λετε να ανεβει αρκετα; περσι ειχε αυξηση κατα 95 μορια. Ευχομαι να μην ανεβει 😅
 

panosveki

Νεοφερμένος

Ο panosveki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ποια πιστεύετε θα είναι η βάση για το ΗΜΜΥ ΕΜΠ;
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά που λέτε να κυμανθουν οι βάσεις σε αυτές τις σχολές ;
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

panosveki

Νεοφερμένος

Ο panosveki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θα μαντεψω χωρις να γνωριζω τα στατιστικα 18350
Ευχαριστώ πολύ! Έγραψα φέτος 18.624 και ακόμη δεν έχω αποφασίσει τι θα επιλέξω απλά θα ήθελα αν στραφώ εκεί να ξέρω ότι μπορώ να πάω.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Έγραψα φέτος 18.624 και ακόμη δεν έχω αποφασίσει τι θα επιλέξω απλά θα ήθελα αν στραφώ εκεί να ξέρω ότι μπορώ να πάω.
τραβα στην σχολη που σε τραβαει περισσοτερο μην παρασυρεσαι απο τα μορια.. αν αυτη την σχολη θες τραβα εκει σιγουρα την πιανεις θεωρω
 

panosveki

Νεοφερμένος

Ο panosveki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τραβα στην σχολη που σε τραβαει περισσοτερο μην παρασυρεσαι απο τα μορια.. αν αυτη την σχολη θες τραβα εκει σιγουρα την πιανεις θεωρω
Γενικά μου αρέσουν πολύ τα μαθηματικά και η φυσική. Θα μου άρεσε να γινόμουν εκπαιδευτικος ή να ασχοληθώ με την έρευνα αλλά νομίζω ότι δεν θα έχω πολλές επαγγελματικες διεξόδους. Το πρόγραμμα σπουδών του ΗΜΜΥ φαίνεται ενδιαφέρον αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα μου ταίριαζε να γινόμουν μηχανικός. Τι θα μου προτείνατε; (Ευχαριστώ για την απάντηση).
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top