Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες, καλή τύχη από δω και στο εξής. Δυστυχώς για μένα δεν πήγαν πολύ καλά τα πράγματα. Έγραψα 11.000 μόρια με μέσο όρο 10,8 και το άγχος είναι απίστευτο για το αν θα μπορέσω να συμπληρώσω μηχανογραφικό. Η πρώτη επιλογή ήταν η σχολή κοινωνικής εργασίας την οποία τη "χαιρέτησα" από απόσταση 😂😂. Αμέσως μετά σε σειρά προτίμησης είναι η κοινωνιολογία και η κοινωνική ανθρωπολογία. Στην Μυτιλήνη συγκεκριμένα πέρυσι η πρώτη είχε βάση 9.100 και η δεύτερη 7750.Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έχουν μεγάλη άνοδο λόγω της ΕΒΕ. Φοβάμαι λοιπόν μήπως με αποκλείσει. Δεν έχουμε δει βέβαια και τα στατιστικά, αλλά από γνώμες ειδικών δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικά αυτά που ακούω. Εσείς τι λέτε; Έχω πιθανότητες;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα σε όλους. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες, καλή τύχη από δω και στο εξής. Δυστυχώς για μένα δεν πήγαν πολύ καλά τα πράγματα. Έγραψα 11.000 μόρια με μέσο όρο 10,8 και το άγχος είναι απίστευτο για το αν θα μπορέσω να συμπληρώσω μηχανογραφικό. Η πρώτη επιλογή ήταν η σχολή κοινωνικής εργασίας την οποία τη "χαιρέτησα" από απόσταση 😂😂. Αμέσως μετά σε σειρά προτίμησης είναι η κοινωνιολογία και η κοινωνική ανθρωπολογία. Στην Μυτιλήνη συγκεκριμένα πέρυσι η πρώτη είχε βάση 9.100 και η δεύτερη 7750.Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έχουν μεγάλη άνοδο λόγω της ΕΒΕ. Φοβάμαι λοιπόν μήπως με αποκλείσει. Δεν έχουμε δει βέβαια και τα στατιστικά, αλλά από γνώμες ειδικών δεν είναι και πολύ ενθαρρυντικά αυτά που ακούω. Εσείς τι λέτε; Έχω πιθανότητες;
Από 9.100 θα πάει 11.000? Αποκλείεται... Τι βάση έχει η σχολή?
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
17,28 δηλαδη σαν να λεμε 17280 περσινα μορια . περυσι η πατρα εκλεισε στα 16725 , Ε καλα εισαι σε τροχια επιτυχιας.
Το ελπίζω ..κι ελπίζω να μην αυξηθούν πολύ οι βάσεις
Βέβαια αν είναι από επαλ ίσως και όχι
Όχι όχι ΓΕΛ είμαι ...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ωχ λες... γιατι δεν το λενε και λεμε μπουρδες? μα παιζει φαρμακευτικη απο επαλ?
ΓΕΛ είμαι ξέχασα να το αναφέρω ...το θεώρησα αυτονόητο
ωχ λες... γιατι δεν το λενε και λεμε μπουρδες? μα παιζει φαρμακευτικη απο επαλ?
Όχι ΓΕΛ είμαι ...το θεώρησα αυτονόητο και δεν το ανέφερα 😂😂😂😂
 

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Γεια σας! Θεωρείτε πιθανή την εισαγωγή σε κάποιο τμήμα Ιατρικής με 18.240 μόρια και Μ.Ο. 18,17 ;;
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Βλεπεις και κάτι τέτοια πορίσματα και σε πιάνει κατάθλιψη!!!

Τέλος, η αγωνία είναι μεγάλη, περιγράφει ο κ. Χατζητέγας, για όλους όσοι έχουν συγκεντρώσει από 9.000 έως 11.000 μόρια, καθώς διατρέχουν τον κίνδυνο να αποκλειστούν από το 1ο μηχανογραφικό ή να έχουν πολύ περιορισμένες επιλογές σε αυτό.

 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλεπεις και κάτι τέτοια πορίσματα και σε πιάνει κατάθλιψη!!!

Τέλος, η αγωνία είναι μεγάλη, περιγράφει ο κ. Χατζητέγας, για όλους όσοι έχουν συγκεντρώσει από 9.000 έως 11.000 μόρια, καθώς διατρέχουν τον κίνδυνο να αποκλειστούν από το 1ο μηχανογραφικό ή να έχουν πολύ περιορισμένες επιλογές σε αυτό.

Βλακείες λένε ακόμα... Ο καθένας λέει ότι θέλει, περίμενε να βγουν τα στατιστικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

με 18.240 υπαρχουν ελπιδες για ιατρικη λετε;;
Τι κατεύθυνση είσαι? Γιατί στην θεωρητική λένε δεν θα είναι μεγάλες οι αυξομειώσεις
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Βλακείες λένε ακόμα... Ο καθένας λέει ότι θέλει, περίμενε να βγουν τα στατιστικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι κατεύθυνση είσαι? Γιατί στην θεωρητική λένε δεν θα είναι μεγάλες οι αυξομειώσεις
3ο πεδιο (επιστημες υγειας) απο ΓΕΛ
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλακείες λένε ακόμα... Ο καθένας λέει ότι θέλει, περίμενε να βγουν τα στατιστικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι κατεύθυνση είσαι? Γιατί στην θεωρητική λένε δεν θα είναι μεγάλες οι αυξομειώσεις
Μια φίλη μου που πηγαίνει στον Πουκαμισά της είπαν ότι στην θεωρητική θα έχουν αυξήσεις το πολύ 200-300 μορίων... Θα δούμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

3ο πεδιο (επιστημες υγειας) απο ΓΕΛ
Ναι το 3ο η αλήθεια είναι ότι θα έχει αύξηση... Θα είναι η βάση στο 10 σε αντίθεση με τα άλλα επιστημονικά πεδία που θα είναι στο 7-8 ... Μην αγχώνεσαι, θα δούμε
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Μια φίλη μου που πηγαίνει στον Πουκαμισά της είπαν ότι στην θεωρητική θα έχουν αυξήσεις το πολύ 200-300 μορίων... Θα δούμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι το 3ο η αλήθεια είναι ότι θα έχει αύξηση... Θα είναι η βάση στο 10 σε αντίθεση με τα άλλα επιστημονικά πεδία που θα είναι στο 7-8 ... Μην αγχώνεσαι, θα δούμε
Τι σημαινει αυτο, αν η τελευταια ιατρικη περυσι ειχε 17.400;
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
ωχ λες... γιατι δεν το λενε και λεμε μπουρδες? μα παιζει φαρμακευτικη απο επαλ?
Ναι παίζει αν και θέλει πολύ χημεια και είναι πολύ δύσκολη
Εγώ πιστεύω πιο δύσκολη και από την Ιατρική (από επαλ) γιαυτό και αν και την πιάνω (χάνω την Ιατρική) δεν θα την δηλώσω στις πρώτες επιλογές
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι σημαινει αυτο, αν η τελευταια ιατρικη περυσι ειχε 17.400;
Για την θεωρητική είπα ❤️ τώρα για ιατρικές δεν ξέρω... Σίγουρα θα ανέβουν, έτσι λένε οι περισσότεροι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για την θεωρητική είπα ❤️ τώρα για ιατρικές δεν ξέρω... Σίγουρα θα ανέβουν, έτσι λένε οι περισσότεροι
Πάντως δεν νομίζω να ανέβει τραγικά η ιατρική... Και αυτή τέτοια αύξηση θα έχει... Της τάξης των 300-400 μορίων... Αποκλείεται να ανέβει παραπάνω, οι υψηλόβαθμες πάντα τόσο ανεβαίνουν
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στα ορια εισαι.Για αυτο ειπα δες και δευτερες - τριτες επιλογες
Το ότι αγχώνεστε με τα 18.000 μόρια με ξεπερνάει 😂 έχετε ΠΛΗΘΟΣ επιλογών... Εγώ με τα 11.675 τι να πω? Βασικά εγώ μια σχολή θέλω που ελπίζω να μην ανέβει
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

GiwrgosLxs

Νεοφερμένος

Ο GiwrgosLxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Παντείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Βλακείες λένε ακόμα... Ο καθένας λέει ότι θέλει, περίμενε να βγουν τα στατιστικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι κατεύθυνση είσαι? Γιατί στην θεωρητική λένε δεν θα είναι μεγάλες οι αυξομειώσεις
Θεωρητική είμαι. Για αυτό σου είπα για Κοινωνιολογίες κλπ. Τι να πω; Ελπίζω να μάθουμε σύντομα. Κατά τα άλλα θα έβγαιναν εχθές μαζί με τους βαθμούς τα στατιστικά και τώρα λένε γενικά κι αόριστα μέσα στη βδομάδα που μας έρχεται!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top