Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
νομιζω πωσ ναι[ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ]

δεν ειμαι σιγουροσ
ψαχτο καλυτερα

προσ μιχαελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δεν το περιμενα καθολου:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
τι βαση εχει αυτο και δεν θυμαμαι?το δηλωσα αλλα πιο μετα απο οικ. επιστ. αθηνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
και αν καταθεσω καινουριο μηχανογραφικο παλι γινεται να μεινω στην σχολη που ειμαι??
Ναι!Απτην σχολή σου δεν διαγράφεσαι αυτόματα. Πρέπει να διαγραφείς με δική σου αίτηση. Καλα κτηνιατρική καρδίτσας δεν είχες δηλώσει μετα απο Θεσ/κη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
νομιζω πωσ ναι[ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ]

δεν ειμαι σιγουροσ
ψαχτο καλυτερα

προσ μιχαελα
α οκ θα το ψαξω καποια στιγμη γιατι με τρελαινει και η σχολη που μπηκα αλλα θελω και γιατρουδιτσα.....ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
α ξεχασα να σας πω τελικα μπηκα χημικων μηχανικων εμπ 6η:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

αν φυγεις μην ξεχασεις να παρεις το λαπτοπ μαζι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
τι βαση εχει αυτο και δεν θυμαμαι?το δηλωσα αλλα πιο μετα απο οικ. επιστ. αθηνας...
16938.βλακεια εκανες ειναι καλυτερο τμημα απο την νομικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
παιδαγωγικο αθηνας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
αντε ρε γιατρουδιτσα
αν αποφασησεισ να ξαναδωσεισ σου ευχομαι οτι καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ναι!Απτην σχολή σου δεν διαγράφεσαι αυτόματα. Πρέπει να διαγραφείς με δική σου αίτηση. Καλα κτηνιατρική καρδίτσας δεν είχες δηλώσει μετα απο Θεσ/κη;
τσου δηλωσα πολυτεχνειο και μετα καρδιτσα και το επιασα το ατιμουτσικο και με καλη σειρα κιολας...:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
αντε ρε γιατρουδιτσα
αν αποφασησεισ να ξαναδωσεισ σου ευχομαι οτι καλυτερο
ευχαριστω...αν και το πολυτεχνειο δεν μου κακοπεφτει...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
16938.βλακεια εκανες ειναι καλυτερο τμημα απο την νομικη!
και το επιανα...καλα δεν πειραζει ετσι κι αλλιως ηθελα να ειμαι αθηνα....:):):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
αν φυγεις μην ξεχασεις να παρεις το λαπτοπ μαζι! :D
α θα παρω και λαπτοπ??ολα τα καλα πια?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:ειναι σιγουρο αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ε αν δεν σου κακοπεφτει μην δινεισ

πολυτεχνειο περασεσ εεεε
μια χαρα

ασχετο

ξανα μπραβο στο τσακαλακι που εδωσε πρωτα τησ βασεισ στο αισκουλ

με το ιστορικο μυνημα [ΒΓΗΚΑΝΕ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
και το επιανα...καλα δεν πειραζει ετσι κι αλλιως ηθελα να ειμαι αθηνα....:):):):):):):):):)
απλα εχει το ονομα το πα.πει
εγω ημουν σιγουρος οτι δεν το πιανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΧΤΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΑΠΤΟΠ ΟΧΙ ΝΑ παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
α ξεχασα να σας πω τελικα μπηκα χημικων μηχανικων εμπ 6η:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Α, η σχολή που θέλω εγώ :P.

Να πας και να μου πεις πώς είναι :P

(Εγώ μέχρι φέτος ήθελα Στρατιωτική Ιατρική αλλά εγώ δούλος του Στρατού δε γίνομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
απλα εχει το ονομα το πα.πει
εγω ημουν σιγουρος οτι δεν το πιανα
κι εγω τα ιδια και το εβαλα ετσι για πλακα...και να που θα μπορουσα να μπω κι εκει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΧΤΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΑΠΤΟΠ ΟΧΙ ΝΑ παρω
που περασες??:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω λαπτοπ δεν παιρνω,αλλα αφου περασα αθηνα θα τσονταρουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
αξιωματικων αστυνομιασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top