Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Να ευχηθώ και εγώ παιδιά να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε και να είμαστε όλοι χαμογελαστοί αύριο:no1:
εκ των πραγμάτων δε γίνεται αυτό!Να 'σαι καλά,καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
υπαρχει κανενας αλλος που περιμενει βασεις για 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ξέρετε τίποτα για ιατρική Αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Να ευχηθώ και εγώ παιδιά να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε και να είμαστε όλοι χαμογελαστοί αύριο:no1:
Να σαι καλα!!!Κ απο αυριο ολοι χαρουμενοι φοιτητες!!!!:):):no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
καλησπερα!!(καλημερα μαλλον) λοιπόν συγκέντρωσα 1ο πεδίο 18409 με 1η προτίμηση νομική θράκης..τι λετε?:xixi: ?α..οι αριστούχοι της θεωρητικής είναι σε μεγάλύτερη βαθμολογία απο αυτή των περσινών??λογικά όχι ετσι αφου στα μαθήματα βαρύτητας είχαμε χαμηλότερες επιδόσεις ?άσχετο αλλα συγχαρητήρια στον manoslaw για τις ορθολογιστικές του εκτιμήσεις!μας δίνεις κουράγιο!:thanks::jumpy:

έχω διαβάσει πως οι βάσεις του πρώτου ανεβαίνουν επειδή ομολογουμένως τα θεματάκια φέτος ήταν εύκολα, σε συνδυασμό με το γεγονός ότι οι επιδόσεις της έκθεσης ήταν σαφώς πιο ικανοποιητικές από άλλες χρονιές (αυτό το τελευταίο λογικά ανεβάζει τις βάσεις ΠΑΝΤΟΥ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγκαινιασα την 800η σελιδα??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
να ρωτησω κατι? δεν θα επρεπε το υπεπθ να εχει βγαλει φορμα για τον κοδικο κ το ονοματεπονυμο κλπκλπ που θα το συμπληρωνουμε αυριο??παντα την εβγαζε πιο νωρις κ απλα δν εδινε αποτελεσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
για κτηνιατρικη θεσσαλονικη δεν γνωριζει κανεις τιποτα ακομα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγκαινιασα την 800η σελιδα??????????
Το καταφερα εγω αυτο!!!Ειμαι πολυ συγκινιμενος!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια,keep walking,στις 1000 σελιδες θα ανοιξουμε μπουκαλι:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οποιος ξερει κατι για ιατρικες ας postarei!!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ 19.513!!!:sick::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:D:D800!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:no1::no1::no1::no1::jumpy::jumpy::jumpy::bravo::bravo::bravo::bravo:!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια,keep walking,στις 1000 σελιδες θα ανοιξουμε μπουκαλι:D:D:D
Ετσι ετσι!!!Κερναω εγω στο μαγαζι που δουλευω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
για νομική!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
να ρωτησω κατι? δεν θα επρεπε το υπεπθ να εχει βγαλει φορμα για τον κοδικο κ το ονοματεπονυμο κλπκλπ που θα το συμπληρωνουμε αυριο??παντα την εβγαζε πιο νωρις κ απλα δν εδινε αποτελεσματα..

μηπως γινει λιγο αργοτερα αυτο?
παντως μην ανησυχεις....αφου βγηκε δελτιο τυπου ειναι επισημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Νομίζω πως κανείς δεν γνωρίζει ακόμα τίποτα, όλοι υποθέσεις κάνουν και άλλοι που απλά θέλουν να παίξουν με τα νεύρα αυτών που αγωνιούν!!! Περιμέναμε 2 μήνες από τη στιγμή που βγήκαν οι βαθμολογίες, μισή μέρα μας πειράζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kostas

Νεοφερμένος

Ο megas kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καμμια πληροφορια παιδια για πολιτικων μηχανικων ξανθη. εχω 18449. οποιος φιλος φιλη δωσει τα φωτα του εχε τις καλυτερες ευχες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Νομίζω πως κανείς δεν γνωρίζει ακόμα τίποτα, όλοι υποθέσεις κάνουν και άλλοι που απλά θέλουν να παίξουν με τα νεύρα αυτών που αγωνιούν!!! Περιμέναμε 2 μήνες από τη στιγμή που βγήκαν οι βαθμολογίες, μισή μέρα μας πειράζει;
Αυτα ελεγα και εγω αλλα ολοι επεσαν να με φανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top