Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
για αγγλικη φιλολογια ξερει κανεις τιποτα?

εγω ειδα στο ιντερνετ οτι την βαζουνε πανω απο 20000 μορια αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Πάντως αν το Μαθηματικό Ιωαννίνων ανέβηκε πάνω από 400 μόρια - όπως έγραψε ένας φίλος που έμαθε οτι ενώ είχε +422 από τι σχολή αυτή τελικά δεν την πιάνει - τότε καταλαβαίνουμε οτι οι καθηγητικές σχολές του 2ου πεδίου (Μαθηματικό, Φυσικό, Χημικό) έχουν φάει τρελή άνοδο...

λογικο δεν ειναι?:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

benjema

Νεοφερμένος

Ο benjema αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Προς τον φίλο μας τον Niwths ο οποίος λέει στους άλλους ότι το παίζουν έξυπνοι θέλω να πω ότι κανείς μας δε μπορεί να ξέρει αν λένε την αλήθεια αυτοί που λένε ότι μάθανε που περάσανε επειδή χρησιμοποιήσαν κάποιο μέσο. Αλλά αυτός το παίζει έξυπνος, από τα λεγόμενα του δείχνει ότι τα ξέρει όλα.

Εγώ δεν είχα κανένα μέσο αλλά πριν 2 χρόνια αν θυμάστε είχε γίνει λάθος στις βάσεις του 2007 σχετικά με τις στρατιωτικές σχολές. Τότε λοιπόν ένας γείτονας μου είχε δηλώσει 1η επιλογή μια στρατιωτική σχολη και είχε πάρα πολλά μόρια μπορει και 19.800 στο 5ο πεδίο και ήταν σίγουρος ότι είχε περάσει στην 1η επιλογή του αλλά παρά την σιγουριά του ρώτησε με μέσο και έμαθε ότι πέρασε στην 2η επιλογή του και νόμιζε ότι ανέβηκε η σχολή στο 19.800+ ή ότι του είπε ψέματα το "μέσο". Τελικά όμως αυτό που είχε γίνει ήταν λάθος στις βάσεις όπως ανέφερα και παραπάνω. Είχε γίνει χαμός με τις στρατιωτικές σχολές. Άρα είμαι σίγουρος ότι πολλοί μαθαίνουν που πέρασαν ποιο νωρίς. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να είχε προβλέψει ότι το υπουργείο θα έκανε λάθος στις στρατιωτικές σχολές.

Επίσης φίλε Niwths δεν είπε κανείς ότι ξέρει τις βάσεις, είπαν ότι έμαθαν που πέρασαν και που δεν πέρασαν έτσι μπορεί ο καθένας να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα. Για παράδειγμα αν εσύ θες νομικη αθήνας και έχεις 18.000 και σου πω εγώ ότι εγω δεν πέρασα που έχω 18.001 τότε σίγουρα δε πέρασες και εσύ. Απλή λογική θέλει... μην κρίνεις τον καθένα χωρίς να ξέρεις.


(ΑΣΧΕΤΟ) Για να βγάλεις δίπλωμα εξαρτάται από την πόλη το πόσο χρόνο παίρνει. Ίσως να θέλει και 8 μήνες αλλά και σε έναν μήνα βγαίνει σε κάποιες πόλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorhell

Νεοφερμένος

Ο razorhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε βγαζουν τα ονοματα στις εφημεριδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
για αγγλικη φιλολογια μου ειπαν οτι θα ανεβει γυρω στα 600 μορια...πολλη μεγαλη ανοδο.μην το δεσεις κ αγχωθεις...ο,τι ακουσα σου μεταφερω..καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Για το τμημα οικονομικων επιστημών Κρήτης ακουστηκε τιποταααααααααα ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
από ποιά άποψη?
οι μαθητες που βγαζουν το βαθμο να περασουν σε αυτες τις σχολες πολλαπλασιαστηκαν.επομενως,η βαση ανεβηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
18680 δεν πέρασε φαρμακευτική πάτρας και μπήκε παιδαγωγικά! σίγουρο αυτό ως πληροφόρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε βγαζουν τα ονοματα στις εφημεριδες?
όχι αύριο που θα ανακοινωθούν αλλα την επόμενη μέρα!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Φιλε benjema εγω δν κανω τον εξυπνο ουτε με αυτα που λεω δειχνω να τα ξερω ολα,γτ αυτα π λεω ειναι ακριβως ο τροπος που λειτουργει το συστημα...Εγω αδυνατω να πιστεψω οτι καποια παιδια λενε οτι ξερουν π περασαν γτ καθε χρονο τετοια περιοδο συμβαινουν ακριβως τα ιδια γεγονοτα...Αν καποια παιδια πιστευουν αυτα τους λενε οι αλλοι ειναι δικια τους επιλογη...Κ οι περισσοτεροι π λενε οτι ξερουν π περασαν λενε οτι ξερουν και τις βασεις γτ απαντουν σε πολλα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ρε παιδια δεν εχετε ακουσει τιποτα για αστυφυλακων?λιγη βοηθεια,πειτε κατι,:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Που ειναι ρε οι χακερ να μπουν στα αδυτα του υπουργειου και να γινει χαμοs? Αντε γιατι ποιοs ξενυχταει με τουs μ......s του υπ......ου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
παιδια αυριο τελειωνουν τα βασανα!!αντε λιγες ωρες ακομα!(το λιγες σχετικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kostas

Νεοφερμένος

Ο megas kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ξερει κανεις την βαση για πολιτικους μηχανικους στην ξανθη. εχω 18449
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
για νηπιαγωγών ρόδου?κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellikontak

Νεοφερμένος

Η ellikontak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για αγγλικη φιλολογια μου ειπαν οτι θα ανεβει γυρω στα 600 μορια...πολλη μεγαλη ανοδο.μην το δεσεις κ αγχωθεις...ο,τι ακουσα σου μεταφερω..καλη επιτυχια


και ποιος στο ειπε αυτο???ειναι εγκυρο δηλαδη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και απο αυριο επισημα φοιτητες!!μην το ξεχνατε αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stamatis Kal.

Νεοφερμένος

Ο Σταμάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα και από εμένα.Είμαι καινούριος στην παρέα και γράφτηκα για να ρωτήσω -αν έχετε μάθει- αν όντως θα βγουν οι βάσεις αύριο.Γιατί δεν έχω δει κάποια επίσημη ανακοίνωση.
Εγώ βέβαια είμαι φοιτητής στο Φυσικό της Πάτρας αλλά εχω πάρα πολλούς γνωστούς στην ηλικία σας και με ρωτάνε.
Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους σας πραγματικά καλή επιτυχία, γιατί παρόλο που έχουν περάσει ήδη 3 χρόνια από τότε που έδινα εγώ, σας καταννοώ απότυτα και καταλαβαίνω την αγωνία σας.Πραγματικά εύχομαι οι κόποι σας,κόποι τόσων ετών, να ανταμειφθούν και να περάσετε εκεί που θέλετε και εκεί που ονειρεύεστε.
Συγγνώμη αν γίνομαι λίγο γραφικός και κουραστικός αλλά θα ήθελα(από προσωπική πείρα) να σας θυμίσω πως ισχύει απόλυτα αυτό που λέει ο λαός "κάθε εμπόδιο για καλό".Τυχόν μη εισαγωγή σας στην σχολή της πρώτης προτήμισής σας, δεν καταστρέφει το μέλλον σας αλλά αντίθετα ανοίγει νέους ορίζοντες στην ζωή σας(προσωπική και επαγγελματική).Προσωπικά στόχευα στην Ιατρική ή στον στρατό(ΣΣΕ) αλλά κατέληξα στο Φυσικό.Τον πρώτο χρόνο η απογοήτευσή μου ήταν μεγάλη.Πλέον όμως είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και ευχαριστώ πραγματικά τον Θεό ή την τύχη(κατά άλλους) που βρέθηκα σε μια σχολή την οποία αγάπησα και μου δίνει απεριόριστες δυαντότητες!!!!

Καλά αποτελέσματα λοιπόν σε όλους και ελπίζω να σας σας έδωσε λίγη δύναμη το...κήρυγμά μου!!! :P

Υ.Γ.: Ααα...και αν κάποιος από εσάς περάσει στο Φυσικό της Πάτρας ας μου στείλει ένα pm αν θέλει.Θα ήταν χαρά μου να βοηθήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
και απο αυριο επισημα φοιτητες!!μην το ξεχνατε αυτο!!!
Αυτο ειναι πνευμα!!!!:no1::no1::no1::no1:
-----------------------------------------
Παιδιά καλησπέρα και από εμένα.Είμαι καινούριος στην παρέα και γράφτηκα για να ρωτήσω -αν έχετε μάθει- αν όντως θα βγουν οι βάσεις αύριο.Γιατί δεν έχω δει κάποια επίσημη ανακοίνωση.
Εγώ βέβαια είμαι φοιτητής στο Φυσικό της Πάτρας αλλά εχω πάρα πολλούς γνωστούς στην ηλικία σας και με ρωτάνε.
Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους σας πραγματικά καλή επιτυχία, γιατί παρόλο που έχουν περάσει ήδη 3 χρόνια από τότε που έδινα εγώ, σας καταννοώ απότυτα και καταλαβαίνω την αγωνία σας.Πραγματικά εύχομαι οι κόποι σας,κόποι τόσων ετών, να ανταμειφθούν και να περάσετε εκεί που θέλετε και εκεί που ονειρεύεστε.
Συγγνώμη αν γίνομαι λίγο γραφικός και κουραστικός αλλά θα ήθελα(από προσωπική πείρα) να σας θυμίσω πως ισχύει απόλυτα αυτό που λέει ο λαός "κάθε εμπόδιο για καλό".Τυχόν μη εισαγωγή σας στην σχολή της πρώτης προτήμισής σας, δεν καταστρέφει το μέλλον σας αλλά αντίθετα ανοίγει νέους ορίζοντες στην ζωή σας(προσωπική και επαγγελματική).Προσωπικά στόχευα στην Ιατρική ή στον στρατό(ΣΣΕ) αλλά κατέληξα στο Φυσικό.Τον πρώτο χρόνο η απογοήτευσή μου ήταν μεγάλη.Πλέον όμως είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και ευχαριστώ πραγματικά τον Θεό ή την τύχη(κατά άλλους) που βρέθηκα σε μια σχολή την οποία αγάπησα και μου δίνει απεριόριστες δυαντότητες!!!!

Καλά αποτελέσματα λοιπόν σε όλους και ελπίζω να σας σας έδωσε λίγη δύναμη το...κήρυγμά μου!!! :P

Υ.Γ.: Ααα...και αν κάποιος από εσάς περάσει στο Φυσικό της Πάτρας ας μου στείλει ένα pm αν θέλει.Θα ήταν χαρά μου να βοηθήσω!
Εχει βγει δελτιο τυπου απο το υπουργειο οτι βγαινουν αυριο στις 10!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top