Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω πρωτα αθηνα εβαλα και εχω 19.094
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγω βολο ηθελα!αλλα παω αθηνα....οι γονεις μου δεν με αφηναν επαρχια!
θα περασεις γ α μ α τ α!θα ζησεις πραγματικη φοιτητικη ζωη.ειναι ωραια πολη!αλιμονο σε μας!
Ενα δικηο τοχουν μενοντας Αθηνα θα μπορεσεις να κανεις χιλια δυο πραγματα πχ. γλωσσες εγω δηλ. αυτο θακανα. Τωρα με την επαρχια τι να πρωτοπληρωνουν οι δικοι μου:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πολυ ψηλα οι βασεις,πχ φαρμακευτικη αθηνων πανω απο 18928,ναυπηγοι μετσοβειο πανω απο 18817,ιατρικη αθηνων πανω απο 19512,μαθηματικο ιωαννινων πανω απο 420 μορια ανοδος...

για αλλες πολυτεχνικες δεν μαθατε?
και απο που μαθευτηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδακια μ...ξαναρωταω μαθατε τπτ για νομικη θρακης;;;;;:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πολυ ψηλα οι βασεις,πχ φαρμακευτικη αθηνων πανω απο 18928,ναυπηγοι μετσοβειο πανω απο 18817,ιατρικη αθηνων πανω απο 19512,μαθηματικο ιωαννινων πανω απο 420 μορια ανοδος...
Αυτο πως το μαθαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγω πρωτα αθηνα εβαλα και εχω 19.094
Οι δικοι σου δεν σε πιεσαν καθολου για νομική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γνωριζει κανενας κατι για γεωλογια και γεωπονια αθηνας???
τι πιστευεε????:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bfree211

Νεοφερμένος

Ο bfree211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ενας φιλος με 19306 μορια περναει ιατρικη πατρων???? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδακια μ...ξαναρωταω μαθατε τπτ για νομικη θρακης;;;;;:):)
Για νομικες δεν ακουστηκε τιποτε νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
για αλλες πολυτεχνικες δεν μαθατε?
και απο που μαθευτηκαν?
αυτα απο πολυτεχνειο...τα υπολοιπα τα ποσταραν διαφορα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vedder

Νεοφερμένος

Η vedder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τι να σου πω φιλαράκι εγώ 19341 έχω και είμαι μέσα........

είχες δηλώσει και αθήνα και δεν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Πολυτεχνείο επαναλαμβανω αν ενδιαφερει κανεναν, ηλεκτρολογοι πατρας κατω απο 18682.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ενα δικηο τοχουν μενοντας Αθηνα θα μπορεσεις να κανεις χιλια δυο πραγματα πχ. γλωσσες εγω δηλ. αυτο θακανα. Τωρα με την επαρχια τι να πρωτοπληρωνουν οι δικοι μου:'(:'(:'(

ναι σωστο αυτο...αλλα σκεψου οτι απο παρεες και διασκεδαση θα εισαι πολυ καλυτερα!!στην αθηνα χανεσαι.....εξαλου το παιδαγωγικο ειναι 4 χρονακια!οχι 7 η 8!αρα θα το απολαυσεις χωρις να βαρεθεις!:no1:!και χωρις να ξοδεψεις και πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις τιποτα για την λογιστικη θεσσαλονικης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Οι δικοι σου δεν σε πιεσαν καθολου για νομική?

ακριβως!με ε π ρ η ξ αν!αλλα δεν ηθελα εννοειται.....και δεν περασε τ δικο τουσ σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αυτα απο πολυτεχνειο...τα υπολοιπα τα ποσταραν διαφορα παιδια
Ρε μηπως αυτα τα παιδια τα εχουν βγαλει απο το μυαλο τους για μας κανουν καζουρα επειδη αυριο βγαινουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ναι σωστο αυτο...αλλα σκεψου οτι απο παρεες και διασκεδαση θα εισαι πολυ καλυτερα!!στην αθηνα χανεσαι.....εξαλου το παιδαγωγικο ειναι 4 χρονακια!οχι 7 η 8!αρα θα το απολαυσεις χωρις να βαρεθεις!:no1:!και χωρις να ξοδεψεις και πολλα...
Καλα ολα αυτα αλλα αν εμενα Αθηνα θα μου επαιρναν αυτοκινητο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Καλα ολα αυτα αλλα αν εμενα Αθηνα θα μου επαιρναν αυτοκινητο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(


χαχαχαχα!:lol:!ε...κατσε...παρε πρωτα διπλωμα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ακριβως!με ε π ρ η ξ αν!αλλα δεν ηθελα εννοειται.....και δεν περασε τ δικο τουσ σε αυτο.
Εμενα μεπρηξε η μανα μου γιατι ειναι κ ο πατερας μου δικηγορος κ εβλεπε την συνεχεια αλλα ευτυχως ο πατερας μου επειδη γνωριζει καλα και το αντικειμενο αλλα και το καμαρι του δεν συμφωνησε καθολου μαζι της και ετσι δηλωσα παιδαγωγικα που μου αρεσουν τρελά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JesusAteYourCake

Νεοφερμένος

Ο νΤΕΠΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ωχ αμαναμαναμαν, ωχ αμαναμαναμαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top