Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Χριστινάκι, εσύ που περιμένεις να περάσεις???
Εγώ θέλω Παιδαγωγικά η μανούλα Νομική και ευτυχώς περιμένω για Παιδαγωγικά:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexxx

Νεοφερμένος

Η alexxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ θέλω Παιδαγωγικά η μανούλα Νομική και ευτυχώς περιμένω για Παιδαγωγικά:D:D:D
χριστινάκι ως νομικός αν μου επιτρέπεις θα σου πω, προτιμήσε παιδαγωγικά αν δεν έχεις αρρώστεια με την νομική. μια από τις πιο απαιτητικές σχολές με τρελό διάβασμα για όλη την υπόλοιπη ζωή τρελό άγχος καθημερινά κυρίως αν ο μπαμπακάς δεν έχει ήδη καριέρα στο αντικείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ θέλω Παιδαγωγικά η μανούλα Νομική και ευτυχώς περιμένω για Παιδαγωγικά:D:D:D
με το καλό :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
χριστινάκι ως νομικός αν μου επιτρέπεις θα σου πω, προτιμήσε παιδαγωγικά αν δεν έχεις αρρώστεια με την νομική. μια από τις πιο απαιτητικές σχολές με τρελό διάβασμα για όλη την υπόλοιπη ζωή τρελό άγχος καθημερινά κυρίως αν ο μπαμπακάς δεν έχει ήδη καριέρα στο αντικείμενο.
Εγώ το ξέρω και το ζω καθημερινά (μπαμπάς μαχόμενος δικηγόρος γαρ) η μανούλα όμως????????!!!!!!!!! Αλλά ευτυχώς ο μπαμπάκας με έσωσε:jumpy::jumpy::jumpy:και έτσι δήλωσα Παιδαγωγικά;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexxx

Νεοφερμένος

Η alexxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ το ξέρω και το ζω καθημερινά (μπαμπάς μαχόμενος δικηγόρος γαρ) η μανούλα όμως????????!!!!!!!!! Αλλά ευτυχώς ο μπαμπάκας με έσωσε:jumpy::jumpy::jumpy:και έτσι δήλωσα Παιδαγωγικά;););)
καλή τύχη και χαλαρά είναι κριμα τα πιο όμορφα χρόνια σας να έχετε άγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
καλή τύχη και χαλαρά είναι κριμα τα πιο όμορφα χρόνια σας να έχετε άγχος
Ευχαριστώ. Οσο για το χαλαρά ,αυτό είναι το χαρακτηριστικό μου γνώρισμα εξ από ανέκαθεν και από παλιά (που λέει και η μανούλα););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
καλή τύχη και χαλαρά είναι κριμα τα πιο όμορφα χρόνια σας να έχετε άγχος


αποφοιτος νομικης είσαι?εχει πολυ διάβασμα ε?εγω την έβαλα πρωτη επειδη οπως ειπες εχω αρρωστια με τη σχολη...τωρα οταν παω θα δω τι θα κανω με το αγχος:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Οσο για το χαλαρά ,αυτό είναι το χαρακτηριστικό μου γνώρισμα εξ από ανέκαθεν και από παλιά (που λέει και η μανούλα););)

kritsinaki πόσα μόρια έβγαλες αν επιτρέπεται και σε ποια πόλη περνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Tα ιδια ακομα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ασχετο αλλα κι εγω νομικη ειμαι 4ο ετος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει αν βγήκαν εδώ: https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
kritsinaki πόσα μόρια έβγαλες αν επιτρέπεται και σε ποια πόλη περνάς;
18619 και δεν ξέρω ακόμη την πόλη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αποφοιτος νομικης είσαι?εχει πολυ διάβασμα ε?εγω την έβαλα πρωτη επειδη οπως ειπες εχω αρρωστια με τη σχολη...τωρα οταν παω θα δω τι θα κανω με το αγχος:!
Σε ποια πόλη μπαίνεις
-----------------------------------------
Έχετε δοκιμάσει αν βγήκαν εδώ: https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
Δυστυχώς δεν βγάζει τίποτα:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει αν βγήκαν εδώ: https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

pfff... τίποτα. Λέτε μια μέρα ξαφνικά όμως να βγούν απο δω τα αποτελέσματα;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
pfff... τίποτα. Λέτε μια μέρα ξαφνικά όμως να βγούν απο δω τα αποτελέσματα;:xixi:

Ποτέ δεν ξέρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια τελευταια εγκυρη πληροφοριααα......την ΤΡΙΤΗ 25!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια τελευταια εγκυρη πληροφοριααα......την ΤΡΙΤΗ 25!!!!!
Απο που είναι η πληροφορία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top