Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πέρσι ανέβηκε μόνο το 1ο πεδίο πάρα πολύ. (:

2o και 4ο κατέβηκαν, και σε κάποιες περιπτώσεις πάααααααρα πολύ. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μα εμενα ο κουλης μου ειπε οτι με 18928 δεν μπαινω φαρμ. αθηνων(249 ανοδος)....αρα πως δεν αυξηθηκαν οι υψηλοβαθμιες???{γιατι αμα βγουν την παρασκευη που ελεγε τοτε θα μας λεει αληθεια..}

δηλαδή έχεις σίγουρο ό,τι σου είπε ο κούλης; και εκτός αυτού δεν αναφέρθηκα καν στη φαρμακευτική,αλλά στις περιζήτητες σχολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
συγνωμη λαθοσ διατυπωση απο εμενα
ΠΕΡΣΥ ΟΙ ΣΧΟΛΕΣ ΕΠΕΣΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
συγνωμη λαθοσ διατυπωση απο εμενα
ΠΕΡΣΥ ΟΙ ΣΧΟΛΕΣ ΕΠΕΣΑΝ

εξαρτάται σε ποιες αναφέρεσαι, εγώ μιλώ για το 1ο πεδίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Runway91

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
συγνωμη λαθοσ διατυπωση απο εμενα
ΠΕΡΣΥ ΟΙ ΣΧΟΛΕΣ ΕΠΕΣΑΝ

Του 1ου πεδίου, δεν έπεσαν..Για τα υπόλοιπα, δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, γιατί δεν τα έχω παρακολουθήσει...Πάντως, όσον αφορά στο 1ο πεδίο, έτσι όπως τα λέει η Μαρία είναι...

Μaraki, ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Μακάρι να γίνει έτσι...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Μα εμενα ο κουλης μου ειπε οτι με 18928 δεν μπαινω φαρμ. αθηνων(249 ανοδος)....αρα πως δεν αυξηθηκαν οι υψηλοβαθμιες???{γιατι αμα βγουν την παρασκευη που ελεγε τοτε θα μας λεει αληθεια..}

Όσο να είναι ο Κούλης είναι ο Υπουργός Παιδείας και ξέρει τα αποτελέσματα.
Συμπάσχουμε όλοι μας με την αγωνία σας να περάσετε, αλλά μην είστε πιο ευκολόπιστοι κι από τα μωρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εξαρτάται σε ποιες αναφέρεσαι, εγώ μιλώ για το 1ο πεδίο...
τωρα μας τα χαλας..για το τριτο τι ειπαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα κοριτσια
νομιζω στο πρωτο ειναι το παιδαγωγικο που περσι ηταν στισ δοξεσ του
τα αλλα νομιζω κατεβηκαν
τουλαχιστον η σχολη μου κατεβηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Του 1ου πεδίου, δεν έπεσαν..Για τα υπόλοιπα, δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, γιατί δεν τα έχω παρακολουθήσει...Πάντως, όσον αφορά στο 1ο πεδίο, έτσι όπως τα λέει η Μαρία είναι...

Μaraki, ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Μακάρι να γίνει έτσι...:bye:

παρακαλώ! ο,τι άλλο μάθω πρώτα σε σας θα το πω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
δηλαδή έχεις σίγουρο ό,τι σου είπε ο κούλης; και εκτός αυτού δεν αναφέρθηκα καν στη φαρμακευτική,αλλά στις περιζήτητες σχολές!
Εεε δεν ειναι περιζητητη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα κοριτσια
νομιζω στο πρωτο ειναι το παιδαγωγικο που περσι ηταν στισ δοξεσ του
τα αλλα νομιζω κατεβηκαν
τουλαχιστον η σχολη μου κατεβηκε


και οι νομικές ανέβηκαν,οι φιλολογίες,οι ψυχολογίες..κ.ά:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα κοριτσια
νομιζω στο πρωτο ειναι το παιδαγωγικο που περσι ηταν στισ δοξεσ του
τα αλλα νομιζω κατεβηκαν
τουλαχιστον η σχολη μου κατεβηκε

η κοπελα μιλησε για τις ''περιζητητες σχολες''. Εγω σε μια εφημεριδα διαβασα προχτες οτι το τοπ5 των σχολων σε ζητηση για φετος ειναι:παιδαγωγικα-νομικα-μηχανολογ.μηχανικοι-ιατρικη-οικονομικα.Οποτε αυτες θα πρεπει να ειναι χονδρικα οι περιζητητες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εεε δεν ειναι περιζητητη???

αυτος ειπε μονο για παιδαγωγικα,νομικες,ιατρικες και πολυτεχνεια! για τα υπόλοιπαα ό,τι και να σας πω θα σας γελάσω γιατί με τα άλλα πεδία δεν ξέρω τί γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω ακουσα οτι βγαινουν δευτερα με τριτη...κι εχω την ιδια αγωνια:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
η κοπελα μιλησε για τις ''περιζητητες σχολες''. Εγω σε μια εφημεριδα διαβασα προχτες οτι το τοπ5 των σχολων σε ζητηση για φετος ειναι:παιδαγωγικα-νομικα-μηχανολογ.μηχανικοι-ιατρικη-οικονομικα.Οποτε αυτες θα πρεπει να ειναι χονδρικα οι περιζητητες!!:)

ναι,ακριβώς αυτές είπε και ο Ββάθμιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Θα μας τα κάνουν σουρπραιζ δλδ; Τι καλά..! :P



Και γω έτσι τα θυμάμαι από πέρσι.
Είχαν αρχίσει από τις 9 και βγάζαν κάτι καταλόγους με τισ σχολές, και το μεσημεράκι στο νετ.!!
εγω περυσι στο νετ 10 τα ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
εγω περυσι στο νετ 10 τα ειδα


Nαι; Δν θυμαμαι και ακριβή ώρα ήμουν και αγουροξυπνημένη τότες. :P

Πάντως θυμάμαι μεσημεράκι ήταν... :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μηπως γνωριζει καποιος ποια θα ειναι η βαση στη φιλοσοφικη θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μηπως γνωριζει καποιος ποια θα ειναι η βαση στη φιλοσοφικη θεσσαλονικης?

γύρω στο 16500 υποθέτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
να ρωτησω κατι βλακεια μπορει να΄ναι αλλα η πρωτη θα΄ναι η ητελευταια:P??
υπαρχει περιπτωση νε παει κατι λαθος με το μηχανογραφικο και ενω πιανουμε τη βαση καποιας σχολης να μην εισαχθουμε?δηλαδη να την εχουμε δηλωσει να εχουμε οσα μορια χρειαζονται και να μην εχουμε εισαχθει σε αυτην??απ΄το αγχος νομιζω εχω αρχισει να σκεφτομαι βλακειες αλλα τι να κανω και γω:D??λιγη κατανοηση..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top