Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Είναι επίσημη ανακοίνωση; Από τον γραμματέα της δευτεροβάθμιας;

ο πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας το είπε.....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
καλα επισημη ανακοινωση δεν θα υπηρχε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, δεν ξέρω, θα 'χε βουίξει ο τόπος. Συνήθως γίνεται ολόκληρο πανηγύρι την ημέρα της ανακοίνωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
αποκλειεται:p
εμας κανεις δεν θα μας ενημερωνε?


Ποιος μας υπολογίζει εμάς; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ναι, δεν ξέρω, θα 'χε βουίξει ο τόπος. Συνήθως γίνεται ολόκληρο πανηγύρι την ημέρα της ανακοίνωσης.

ακριβως. Λιγο κουφο μου αακουγετε για αυριο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Tελικά καλά έλεγα ότι θα βγουν οι βάσεις και εμείς δε θα πάρουμε χαμπάρι.......:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μην τον ακους το Φωτη:P:P... Δεν εχει ζησει 18,5 χρονια στην πολη για να την ξερει καλα!! Ειναι ωραια πολυ, με καλο κοσμο και πολλους φοιτητες... Γενικοτερα θα περασεις τελεια!! Μονο ενα προβλημα αντιμετωπιζουμε, τη ζεστη... Για περισσοτερα ριξε μια ματια εδω: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=48083
καλα οκ.....ρωτα 10 περαστικους τι γνωμη εχουν για την λαρισα και δες απαντησεις...βολαρα 4ever!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
καλα οκ.....ρωτα 10 περαστικους τι γνωμη εχουν για την λαρισα και δες απαντησεις...βολαρα 4ever!!!!:)
Aπο το Βολο εισαι Φωτη?? Γι αυτο τοσο εμπαθεια?? Ποτε μου δεν μπορεσα να την καταλαβω αυτη την ηλιθια κοντρα!! Παντως σε σχεση με το Βολο, που παω πολυ συχνα (αν ειναι να κανονισουμε και για καφε), η Λαρισα ειναι καλυτερη... Εχεις περισσοτερες επιλογες στη Λαρισα και καλυτερη νυχτερινη ζωη!! Οσο για τους περαστικους, ο,τι ειναι να πουν θα το πουν ειτε απο κακια, ειτε επειδη δεν ξερουν... Βλεπεις εμεις εδω στη Θεσσαλια τους φαινομαστε βλαχοι!! Τι να πει κανεις?? Απλα ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μην τον ακους το Φωτη:P:P... Δεν εχει ζησει 18,5 χρονια στην πολη για να την ξερει καλα!! Ειναι ωραια πολυ, με καλο κοσμο και πολλους φοιτητες... Γενικοτερα θα περασεις τελεια!! Μονο ενα προβλημα αντιμετωπιζουμε, τη ζεστη... Για περισσοτερα ριξε μια ματια εδω: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=48083
Πο μιλαμε φοβερη περιγραφη! Δηλαδη η ιατρικη ειναι στην γνωστη πλατεια ταχυδρομειου μεσα στην πολη? Σουπερ! Κοιτα απο ζεστη ξερω, δεδομενου πως ειμαι απο πολυ νοτια! Ωστοσο, η υγρασια που ανεφερες στο αλλο τοπικ με ξενισε λιγο γιατι μου την δινει υπερβολικα.. Παντως ζεστη μεχρι ποτε εχει? οκτωβρη? νοεμβρη? μετα βεβαια πρεπει να εχει και πολυ κρυο!! Anyway νομιζω οτι θα ειμαι μια χαρα!:no1: Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Aπο το Βολο εισαι Φωτη?? Γι αυτο τοσο εμπαθεια?? Ποτε μου δεν μπορεσα να την καταλαβω αυτη την ηλιθια κοντρα!! Παντως σε σχεση με το Βολο, που παω πολυ συχνα (αν ειναι να κανονισουμε και για καφε), η Λαρισα ειναι καλυτερη... Εχεις περισσοτερες επιλογες στη Λαρισα και καλυτερη νυχτερινη ζωη!! Οσο για τους περαστικους, ο,τι ειναι να πουν θα το πουν ειτε απο κακια, ειτε επειδη δεν ξερουν... Βλεπεις εμεις εδω στη Θεσσαλια τους φαινομαστε βλαχοι!! Τι να πει κανεις?? Απλα ελεος...
τι να σου πω....μπορει να εχεις και δικαιο....οτι υπαρχει μια κοντρα υπαρχει....ναι απο βολο ειμαι....οσω για το καφεδακι οποτε θες...οταν ειναι να ερθεις στειλε pm να παμε .....ωραια θα ειναι!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πο μιλαμε φοβερη περιγραφη! Δηλαδη η ιατρικη ειναι στην γνωστη πλατεια ταχυδρομειου μεσα στην πολη? Σουπερ! Κοιτα απο ζεστη ξερω, δεδομενου πως ειμαι απο πολυ νοτια! Ωστοσο, η υγρασια που ανεφερες στο αλλο τοπικ με ξενισε λιγο γιατι μου την δινει υπερβολικα.. Παντως ζεστη μεχρι ποτε εχει? οκτωβρη? νοεμβρη? μετα βεβαια πρεπει να εχει και πολυ κρυο!! Anyway νομιζω οτι θα ειμαι μια χαρα!:no1: Thanks!
Ητανε στην πλατεια ταχυδρομειου και τωρα μεταφερθηκε διπλα στο Πανεπιστημιακο νοσοκομειο και απ'οτι ξερω συνεργαζονται κιολας, οποτε δεκα φορες καλυτερα ετσι!! Ζεστη εχει παντοτε... Εδω να φανταστεις, εχει να χιονισει καμια εξαετια!! Οποτε και να ρθεις, ζεστη θα σου φανει!! Εδω μεσα στο καταχειμωνο και κυκλοφορω με τη ζακετουλα... Οσο για την υγρασια, δε θα σου πω ψεματα, εχει!! Αλλωστε εχουν να το λενε αυτο για τη Λαρισα και τη Θεσσαλονικη!!
-----------------------------------------
τι να σου πω....μπορει να εχεις και δικαιο....οτι υπαρχει μια κοντρα υπαρχει....ναι απο βολο ειμαι....οσω για το καφεδακι οποτε θες...οταν ειναι να ερθεις στειλε pm να παμε .....ωραια θα ειναι!!!:)
Οκ, το κανονιζουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
αποκλειεται να βγουν μεθαυριο....:iagree:
Σε ολα τα site λενε οτι θα βγουν μετα τις 25...Επισης αν ηταν σιγουρο θα το μαθαιναν ολοι(τηλεοραση, εφημεριδες, ραδιοφωνα και εμεις:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
καλα,παιδια διαβασα τις προηγουμενες σελιδες κι ενα εχω να πω,εριξα και γ@μω τα γελια:lol:...ολα τα λεφτα ομως ηταν οι προσπαθειες του djimmakos να σας βαλει στον ισιο δρομο αλλα εσεις δεν καταλαβαινατε τιποτα,ηταν να μην κανετε την αρχη,χαχαχα,να 'στε καλα,για αυτο σας γουσταρω,και τα μυαλα στα καγκελα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μακάρι να είμαστε συμφοιτητές!:(:'(αντε και αν περάσω εκεί ψάξε με να κάνουμε παρεα!!!:P:D
ναι σιγουρα θα σας ψαξω...!!!!να κανουμε και παρεα!!!!
-----------------------------------------
:):)
Ευχαριστώ!!! Για να πηγαίνω για ψώνια με τη Gabriella!! :D
:):):):)ναι μαρακι μ σιγουρα θα πηγαινουμε....μια αλεξ/πολη ,μια κομοτηνη....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ας εκφράσω και εγώ τη γνώμη μου, και ας είμαι μικρός. Το πολύ πολύ να με πάρετε με τις ντομάτες :P

Κάθεστε και αγχώνεστε για κάτι που ούτως ή άλλως κάποια στιγμή θα έρθει. Σημασία δεν έχει ο καιρός αλλά το αποτέλεσμα. Εύχομαι όλοι να περάσετε εκεί που θέλετε. Όλοι πάνω κάτω ξέρετε που θα περάσετε, δεν νομίζω να υπάρχει άτομο που να μην έχει σκεφτεί "Εκεί θα πάω σίγουρα". Ακούτε τον κάθενα που μπαίνει εδώ μέσα και παίζει με τον πόνο σας και τον ρωτάτε πράγματα σοβαρά, περιμένοντας μια σοβαρή απάντηση, που προφανώς ποτέ δεν θα πάρετε. Είναι Αύγουστος, ο καλύτερος μήνας του καλοκαιριού κατ' εμέ. Αφήστε την οθόνη του υπολογιστή και βγείτε βολτίτσες, αδειάστε το μυαλό σας από κάθε αρνητική σκέψη και το άγχος. Ένα χρόνο είχατε αγωνία, άγχος, κούραση, απογοητεύσεις, χαρές...Τώρα που φτάσατε στο τέλος, ησυχάστε. Πέρασε η δύσκολη χρονιά, τώρα αρχίζουν τα ωραία γι' αυτούς που προσπάθησαν και θα τα καταφέρουν.

Πάνω αριστερά έχει ένα κουμπάκι που λέει "Έξοδος". Πατήστε το, ηρεμήστε, αδειάστε το κεφάλι σας και εδώ θα είμαστε να χαρούμε να ακούσουμε την επιτυχία, όταν μάθετε γι' αυτήν.

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
παντως στη νετ ειπαν για 25 η 26
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ας εκφράσω και εγώ τη γνώμη μου, και ας είμαι μικρός. Το πολύ πολύ να με πάρετε με τις ντομάτες :P

Κάθεστε και αγχώνεστε για κάτι που ούτως ή άλλως κάποια στιγμή θα έρθει. Σημασία δεν έχει ο καιρός αλλά το αποτέλεσμα. Εύχομαι όλοι να περάσετε εκεί που θέλετε. Όλοι πάνω κάτω ξέρετε που θα περάσετε, δεν νομίζω να υπάρχει άτομο που να μην έχει σκεφτεί "Εκεί θα πάω σίγουρα". Ακούτε τον κάθενα που μπαίνει εδώ μέσα και παίζει με τον πόνο σας και τον ρωτάτε πράγματα σοβαρά, περιμένοντας μια σοβαρή απάντηση, που προφανώς ποτέ δεν θα πάρετε. Είναι Αύγουστος, ο καλύτερος μήνας του καλοκαιριού κατ' εμέ. Αφήστε την οθόνη του υπολογιστή και βγείτε βολτίτσες, αδειάστε το μυαλό σας από κάθε αρνητική σκέψη και το άγχος. Ένα χρόνο είχατε αγωνία, άγχος, κούραση, απογοητεύσεις, χαρές...Τώρα που φτάσατε στο τέλος, ησυχάστε. Πέρασε η δύσκολη χρονιά, τώρα αρχίζουν τα ωραία γι' αυτούς που προσπάθησαν και θα τα καταφέρουν.

Πάνω αριστερά έχει ένα κουμπάκι που λέει "Έξοδος". Πατήστε το, ηρεμήστε, αδειάστε το κεφάλι σας και εδώ θα είμαστε να χαρούμε να ακούσουμε την επιτυχία, όταν μάθετε γι' αυτήν.

:bye:

+100000000000000000000000000000000 Παταω το κοκκινο κουμπακι πανω δεξια. Καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
καμιά εκτίμηση για τις τάσεις των βάσεων για το 10% έχει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια σε ολους! ειμαι καινουρια εδω! θελω κ εγω μια εκτιμηση για τις βασεις του 10% αλλα δεν βρισκω τπτ...ειμαι απελπισμενη!!!! εχω 19906 μορια και θελω το διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια που εχει 19969...εχω ελπιδες;;; φοβαμαι πολυ γτ ειναι πραγματικα επειγων να ερθω αθηνα. περασα μεταφραστικο κερκυρα αλλα πολυ μακρυα ρε παιδια !!!!! βασικα ο,τι και να ειναι αρκει να ειναι αθηνα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top