Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
off οντως εισαι πολυ γλυκουλα κ φαινεσαι κ μικροτερη
νταξει ρε παιδια?ποσο αλλο off topic?:Pτο μαράκι ειναι κουκλίτσα αλλα ας γυρίσουμε στις βάσεις.κάτι νεότερο?καποιο λίνκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
off:thanx!! μια γιαγιά στο δρόμο μου είπε χθες: έχω τον εγγονό μου στο δημοτικό,κι εσύ δημοτικό δεν πας;;;;:jumpy::lol::lol::lol::lol:
Εγω θα σε κανα για προνηπιο:lol::lol::lol:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
off:thanx!! μια γιαγιά στο δρόμο μου είπε χθες: έχω τον εγγονό μου στο δημοτικό,κι εσύ δημοτικό δεν πας;;;;:jumpy::lol::lol::lol::lol:


εγω τι να πω?
εμενα ενας με περασε για αγορι!!! ελεοοος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
εγω τι να πω?
εμενα ενας με περασε για αγορι!!! ελεοοος
Γειά σου ρε Βαγγελάραααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κων/νε θα τα πούμε στο msn:P:P
:'(ας κλαψουμε απο τωρα για τον Κωστα....Η Μαρια θα τον ξεσκισει στο μσν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγω τι να πω?
εμενα ενας με περασε για αγορι!!! ελεοοος

:jumpy::jumpy::jumpy: :eleos:
έχεις ανεβάσει καμιά foto?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Δεν καταλαβες καλα nefi μου, ο κουλης δεν κανει προβλεψεις, ο κουλης σου λεει που περασες:):P:)...

θεελω κουλη τωρ:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:ααααααααααααααααααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Xmmmm καααααλήή είναιιιιιιι...
Ποιός είπαμε είναι ο αριθμος σου Μαράκι;
:D:D:D:D:D:D
ρε..........κερατωνεις την κοπελα σου κ μαλιστα μπροστα στη ξαδελφη σου? :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ηρεμήστε με τα off-topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ο koulis δεν είναι εδώ αυτή τη στιγμή, αφήστε το μυνημά σας......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ρε..........κερατωνεις την κοπελα σου κ μαλιστα μπροστα στη ξαδελφη σου? :!:
Eιστε οντως ξαδερφια:s??

Υ.Γ: Το μαμησαμε με τα off!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
θεελω κουλη τωρ:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:ααααααααααααααααααααα!!

πω πω!!!!:)
αντρα θέλει τώρα τον εθέλει.

κουλη όταν μπείς ξανά απάντησε της σε παρακαλώ, και μήν ξεχάσεις το ''λυπάμε'' στο τέλος.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ρε..........κερατωνεις την κοπελα σου κ μαλιστα μπροστα στη ξαδελφη σου? :!:
Τί μου την θύμησες αυτή και 'σύ τώρα; Βαλτή είσαι;
Ναι όντως πολλά offtopic...
Άς εγκλιματιστούμε και πάλι...Ξεκινάω εγώ!
ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ IS KILLING ME!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τί μου την θύμησες αυτή και 'σύ τώρα; Βαλτή είσαι;
Ναι όντως πολλά offtopic...
Άς εγκλιματιστούμε και πάλι...Ξεκινάω εγώ!
ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ IS KILLING ME!
Λογικά Τρίτη ή Τετάρτη θα ανακοινωθούν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eιστε οντως ξαδερφια:s??

Υ.Γ: Το μαμησαμε με τα off!!
ναι ειμαστε τριτα ξαδελφια....για αυτο μπαινω εδω μεσω για να τονν παρακολουθω....:D

ναι πολυ off αλλα κ τι αλλο μπορουμε να κανουμε? πρεπει να ηρεμησουμε κ λιγο. Αφου κανεις δε ξερει ποτε βγαινουν οι βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Τί μου την θύμησες αυτή και 'σύ τώρα; Βαλτή είσαι;
Ναι όντως πολλά offtopic...
Άς εγκλιματιστούμε και πάλι...Ξεκινάω εγώ!
ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ IS KILLING ME!
πριν τις 24 σίγουρα.το είπαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λογικά Τρίτη ή Τετάρτη θα ανακοινωθούν.....
ατσα..........και αλλος με φωτο? θα βαλω κ εμενα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ναι ειμαστε τριτα ξαδελφια....για αυτο μπαινω εδω μεσω για να τονν παρακολουθω....:D

ναι πολυ off αλλα κ τι αλλο μπορουμε να κανουμε? πρεπει να ηρεμησουμε κ λιγο. Αφου κανεις δε ξερει ποτε βγαινουν οι βασεις..
τι τριτα βρε χαζη αφου οι γονεις μας ειναι πρωτα ξαδερφια. Άρα εμείς είμαστε δεύτερα ξαδέρφια... Ε γιατί να βγούνε τρίτη?ΟΧΙ.εχω κανονίσει τρίτη να πάμε για pro δεν με βολεύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top