Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ετσι και ξεπερασει οποιαδηποτε Φαρμακευτικη σχολη τα 19.000 (εκτος της στρατιωτικης, εκει μπορει να γινει κι αυτο :P) τοτε θα μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι ο χρονος γυρισε πισω στο 2000. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ρε παιδιά δεν νομίζω... Εντάξει θα ανέβουν οι βάσεις αλλά όχι τόσο όσο φαντάζεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
statistikos με 16547 ποιες από τι παρακάτω πιστεύεις ότι πιάνω; Παραθέτω τις βάσεις 2008 και 2007:
Μηχανικών πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Κοζάνης (15887 και 16802)
Πληροφορικής και Τηλεματικής Αθήνας (16185 και 16775)
Πληροφορικής Ιωαννίνων (15677 και 16541)
Μαθηματικό Αθήνας (16358 και 16578)
Μαθηματικό Ιωαννίνων (14969 και 15614)



το τελευταιο σιγουρα..
δεν ξερω τι αλλο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ετσι και ξεπερασει οποιαδηποτε Φαρμακευτικη σχολη τα 19.000 (εκτος της στρατιωτικης, εκει μπορει να γινει κι αυτο :P) τοτε θα μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι ο χρονος γυρισε πισω στο 2000. :P

η στρατιωτικη φαρμακευτικη δεν εχει 19+ καθε χρονο;:P
περσι μοναχα ειχε 19 παρα κατι i think

για ειδικη κατηγορια μιλατε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
η στρατιωτικη φαρμακευτικη δεν εχει 19+ καθε χρονο;:P
περσι μοναχα ειχε 19 παρα κατι i think

για ειδικη κατηγορια μιλατε;:P
Στα 18.900 κατι τη θυμαμαι εγω. Αλλα δεν ασχοληθηκα ποτε με στρατιωτικες οποτε παιζει να θυμαμαι λαθος...

Αnyway, εγω μιλουσα για πολιτικη φαρμακευτικη περισσοτερο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
18900κατι=19 παρα κατι:P

εσυ βλεπεις το ποτηρι μισογεματο, εγω μισοαδειο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
aleka cris δεν ξερω τι λετε παντωσ ηαξ/κων ναμην παει πανω απο 18700 γιατι την κατσαμε[εκατσα για την ακριβεια]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aleks7

Νεοφερμένος

Ο aleks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για ΗΜΜΥ Ξανθης δεν εχει ακουστει τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε μαγκες ξερετε τι θα γινει με τις σχολες αναμεσα σε 16000-17000 μορια,2+4 πεδιο?Ευχαριστω Παυλο1 αλλα κατι πιο συγκεκριμενα ψαχνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια θελω φωτογραφια που εχει 12557 και εχω 15503...υπαρχει περιπτωση να μεινω απο εξω????το θελω τοσο πολυ!υπαρχει πουθενα εκτιμηση βασεων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χμ κολημα με την φωτο [ενδιαφερον] νομιζω θα μπεισ [γιατι εχεισ μεγαλη διαφορα απο περσι][με καθε επιφυλαξη τα οσα ειπα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
βεβαιως και να γνωριστουμε και να σε φιλοξενισω (βεβαια δεν ξερω ακομη πως θα ειναι το σπιτι μου...καμια τρυπα φανταζομαι...αλλα τι σημασια εχει??καλη καρδια να υπαρχει και ολα τα αλλα βρισκονται!!):)
Κοριτσια θα με φιλοξενειτε και μενα η επειδη ειμαι ανδρας θα μου κλεισετε την πορτα στα μουτρα:P:P??? Και οποτε θες Αννα να ανεβαινεις και συ Αλεξανδρουπολη:D!! Και γω και το Μαρακι εκει θα μαστε... Αντε, αν ειναι να μαζευτουμε ολοι οι δασκαλοι/δασκαλες απο το φορουμ να οργανωθουμε!!

Υ.Γ: Ειναι η ιδεα μου η ειμαι το μονο αγορι που ενδιαφερεται για το παιδαγωγικο:P:(:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oli@photographer

Νεοφερμένος

Η oli@photographer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χμ κολημα με την φωτο [ενδιαφερον] νομιζω θα μπεισ [γιατι εχεισ μεγαλη διαφορα απο περσι][με καθε επιφυλαξη τα οσα ειπα]
ναι εχω τεραστιο κολλημα,ειναι ονειρο ζωης εδω και χρονια να μπω εκει...
εχω 2946 μορια παραπανω....τι στο καλο ποσο θα ανεβει πια?και απο οτι ειδα τις βασεις παλια,τα ταλευταια 7 χρονια η μεγαλυτερη βαση που ειχε πιασει ηταν 13187
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
πωωωωωωω 19400???ελπιζω να μη γινει καμια τετοια στραβη!!!εχω βγαλει 19271....

Νομίζω πως θα περάσεις. 19400 μου φαίνονται πάρα πολλά για την συγκεκριμένη σχολή. Κάποιες Ιατρικές - Στρατιωτικές και ΗΜΜΥ βλέπω για 19400.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ειμαι 445 μορια πανω απο την περσυνη βαση του εφαρμοσμενου... Τι λετε να γινει???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Έχουμε απαντήσει τουλάχιστον 5 φορές στην ίδια ερώτηση και στο ίδιο πρόσωπο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breraromeos

Νεοφερμένος

Ο breraromeos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Μου είπε για τον συγκεκριμένο, ο φίλος ο koulis, νομίζω πως δεν κυκλοφορεί κάτι καλύτερο. Αν θέλετε την γνώμη, πολύ προσεγμένο και σωστό άρθρο.

https://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathbreak_1_25/06/2009_285852
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Με 19424 λέτε να χάσω την ιατρική σσασ ειδικήκατηγορία (18870 περσι);;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Με 19424 λέτε να χάσω την ιατρική σσασ ειδικήκατηγορία (18870 περσι);;

Κατά τη γνώμη μου αποκλείεται! Και στις πιο ακραίες εκτιμήσεις, η άνοδος σε υψηλόβαθμες σχολές δεν ξεπερνούσε τα 300 μόρια. Δεν είναι δυνατόν να ανεβεί μία ψηλή σχολή ξαφνικά σχεδόν 600 μόρια:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top