Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Θα κάνω ένα άρθρο για τις βάσεις, μόλις τελειώσει η περίοδος υποβολής μηχανογραφικών, δηλαδή στις 20 Ιουλίου. Επειδή άκουσα πολλά, και θεωρώ άδικα, το άρθρο μου θα είναι εκεί, δεν θα μιλάει συγκεκριμένα με μόρια, γιατί αυτό θα ήταν ηλίθιο, και θα μπορείτε στις 25 Αυγούστου να το συγκρίνετε με τις βάσεις. Μέχρι τότε δεν θέλω να επηρεάσω κανέναν, σας εύχομαι καλή επιτυχία και ΜΗΝ δηλώνετε σχολές οι οποίες δεν σας ταιριάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια για αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας (μονο για αστυνομικους)τι υπολογίζεται;
Μην αγχωνεσαι.Νομιζω οτι η αυξηση των θεσεων θα εξισορροπησει την κατασταση. Εγω εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας (οχι αστυνομικους)?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Θα κάνω ένα άρθρο για τις βάσεις, μόλις τελειώσει η περίοδος υποβολής μηχανογραφικών, δηλαδή στις 20 Ιουλίου. Επειδή άκουσα πολλά, και θεωρώ άδικα, το άρθρο μου θα είναι εκεί, δεν θα μιλάει συγκεκριμένα με μόρια, γιατί αυτό θα ήταν ηλίθιο, και θα μπορείτε στις 25 Αυγούστου να το συγκρίνετε με τις βάσεις. Μέχρι τότε δεν θέλω να επηρεάσω κανέναν, σας εύχομαι καλή επιτυχία και ΜΗΝ δηλώνετε σχολές οι οποίες δεν σας ταιριάζουν.
statistikos λογιστικη τει πατρας πως το βλεπεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
statistikos λογιστικη τει πατρας πως το βλεπεις??

Δεν μπορώ να κάνω προβλέψεις για σχολές χωρίς ιδιαίτερη ζήτηση, διότι σε αυτές τις σχολές οι προτιμήσεις αλλάζουν πάρα πολύ από χρόνο σε χρόνο. Ουσιαστικά δεν έχουμε να κάνουμε με προτιμήσεις, αλλά με σειρά κατάταξης. Εκτιμήσεις μπορούν να γίνουν μόνο για σχολές τουλάχιστον "κάποιας" ζήτησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κάνω προβλέψεις για σχολές χωρίς ιδιαίτερη ζήτηση, διότι σε αυτές τις σχολές οι προτιμήσεις αλλάζουν πάρα πολύ από χρόνο σε χρόνο. Ουσιαστικά δεν έχουμε να κάνουμε με προτιμήσεις, αλλά με σειρά κατάταξης. Εκτιμήσεις μπορούν να γίνουν μόνο για σχολές τουλάχιστον "κάποιας" ζήτησης.


Δίκιο έχεις... υπάρχουν σχολές που τις δηλώνουν 100 άτομα και μπαίνουν και οι 100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και αλλες που εχουν λιγοτερους επιτυχοντες απ' οτι θεσεις εισακτεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ναι αλλά το παράξενο είναι ότι μιλάω για σχολές που έχουν βάσει γύρο στο 17 :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
statistikos,τι πιστεύεις για οικονομικών επιστημων Πάτρας??έχω 16.330......(περσυνή βάση 15.921).Ευχαριστώ πολύ!!

και εγω εκει με βλεπω εχω 16148 πιστευω να μην ανεβει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny_22

Νεοφερμένος

Η penny_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξέρει κανείς που θα κινηθεί η βάση της αρχιτεκτονικής αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos4

Νεοφερμένος

Ο panos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τι πιστευετε για ηλεκτρολογους μηχανικους?πνανω απο 19000? εγω νομιζω γυρω στο 18900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια λογιστικη καβαλα πως την βλεπετε εχω 1000 μορια πανω απι την περσυνη βαση........λετε να ανεβει πολυ και να μην τιην πιασω......????????????????:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny_22

Νεοφερμένος

Η penny_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν νομίζω να ανέβει 1000 μόρια.....
λίγο σπάνια ανεβαίνουν τόσο πολύ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
λες να μην ανεβει????? μακαρι......1000 μορια δεν ειναι πολλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny_22

Νεοφερμένος

Η penny_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
νομίζω πως δεν χρειάζεται να ανυσηχείς........
1000 μόρια.....
έλεος αν ανέβουν τόσο...
-----------------------------------------
τι πιστευετε για ηλεκτρολογους μηχανικους?πνανω απο 19000? εγω νομιζω γυρω στο 18900

για ποια πόλη ενδιαφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
τι πιστευετε για ηλεκτρολογους μηχανικους?πνανω απο 19000? εγω νομιζω γυρω στο 18900

ΕΜΠ εννοείς; Δεν υπάρχει αυτό. Πάνω από 19,2 η βάση και λίγα λέω. Σε αυτή τη σχολή γίνεται εκτίμηση, λόγω ζήτησης. Μην σου πω 19,4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny_22

Νεοφερμένος

Η penny_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξέρει κανείς για τη βάση της αρχιτεκτονικής αθηνών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι.Νομιζω οτι η αυξηση των θεσεων θα εξισορροπησει την κατασταση. Εγω εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας (οχι αστυνομικους)?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765).
αντρεα εγω εχω 16614 παιρνει 78 και οι υποψήφιοι ειναι 167,πέρυσι επερνε 20 και ο 78 αποτυχων ειχε 16450.υπάρχει πιθανότητα λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
να ρωτησω κατι .. ?? εγω θελω πολιτικους μηχανικους πατρα που το 2008 ειχε γυρω στο 18420 εγω εβγαλα φετος 18930 περναω η θα ανεβει παραπανω απο αυτο που εβγαλα ?????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas7

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε παιδια σας βλεπω που λετε τις εκτιμησεις σας για τις σχολες!μηπως μπορειτε ν κανετε 1 εκτιμηση και για μενα?εχω 18750 και θελω την ικαρων!περσι η βαση της ηταν 17221!αν εχετε ακουσει κατι ή πιστευετε οτιδηποτε...καλωσδεχουμενο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ρε παιδια σας βλεπω που λετε τις εκτιμησεις σας για τις σχολες!μηπως μπορειτε ν κανετε 1 εκτιμηση και για μενα?εχω 18750 και θελω την ικαρων!περσι η βαση της ηταν 17221!αν εχετε ακουσει κατι ή πιστευετε οτιδηποτε...καλωσδεχουμενο :D

καλα το συζητας κιολας εισαι μεσα φιλε μου,με τα ΤΣΑΡΟΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top