Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
καθολου βλαβερος ολα αυτα που λενε οι εφημεριδες τα λεω απο το τελος των εξετασεων οταν οι εφημεριδες λεγανε τοτε για μεγαλη πτωση:lol: και για σφαγη στα μαθηματικα,βιολογια,εκθεση.νομιζω καποιο παιδι που κοιταζα πριν ειχε αρθρα εφημεριδων κατα την περιοδο των εξετασεων και ειναι να απορει κανεις πως οι ιδιοι τα φεραν τουμπα ολα σε 10 μερες:D

Καμία απορία . Έκαναν πριν βγούν τα αποτελέσματα των μαθηματικών. Τώρα βγάζουν εκτιμήσεις ενώ σήμερα νομίζω ξεκινά η κατάθεση μηχανογραφικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
μπα..............εγω να σου πώ πιο πολλά ατομα βρήκα με 19200..............
και η προυποθεση 900/1337 θα ισχυε μονον εναν θα θελαμε ΚΑΙ οι 1337 ιατρική.δε το βρίσκεις λίγο απίθανο??? εξάλλου και οι 150 θεσεις της οδοντιατρικής γεμίζουν , και φέτος θα γεμισουν με 150 ατομα απο αυτά τα 1337......................... οποτε παμε στις 1050 θεσεις............
βαλε και θεσεις οδονταιτρικου ΣΣΑΣ κλπ ολοι απο τους 1337 εχουμε μια θεση.......το ξεκαθαρο ειναι οτι δεν εχει κανεις ελπίδα με 19100 και κάτω και έτσι γυρναμε στα παλιά................
ναι αυτο σιγουρα απλα σου ξαναλεω οποιον ρωτας φετος σου λεει 19500 και στη χειροτερη 19200 μιλαμε για απιστευτα πραγματα που καταδεικνυουν τα αδιεξοδα αυτου του εξεταστικου συστηματος μιλαμε για βαθμους που τα προηγουμενα χρονια και ειδικα την εποχη των δεσμων οι υποψηφιοι τους βλεπαν με τα κυαλια:iagree:
-----------------------------------------
Απο δω και περα παυω να ασχολουμαι.
Μολις ειδα τη βαση 19700 στο εθνος για την Ιατρικη Αθηνας.
Υπαρχουν δυο περιπτωσεις:
Ειτε αυτοι οι μαλακες παιζουν παιχνιδια για να επηρεασουν τις βασεις,δηλαδη λενε μαλακιες.
Ειτε λενε αληθεια,αλλα σαυτη την περιπτωση εαν με 19549 δεν πιανω ιατρικη Αθηνας τοτε ειμαι τοσο δυσαρεστημενος που δεν αξιζει να χαλασω το καλοκαιρι μου.
Διακοπτω την παρακολουθηση του θεματος και δεν ξανασχολιαζω.
Ετσι και δεν περασω θα με βρουν του χρονου...στους ΔΡΟΜΟΥΣ!
Καλο καλοκαιρι σε ολους.
ενταξει για ηρεμησε λιγο ιατρικες ειναι μονο ιατρικη αθηνας?
-----------------------------------------
Στις περσινες εκτιμησεις του το εθνος επεσε μεσα???????????
ναι επεσε απολυτα μεσα για την αθηνα εδινε βαση 19100-19400 και ηταν 100 μορια λιγοτερα απο το ανωτερο οριο οποτε δεν αποκλειεται να ειναι ετσι και φετος τα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Απο δω και περα παυω να ασχολουμαι.
Μολις ειδα τη βαση 19700 στο εθνος για την Ιατρικη Αθηνας.
Υπαρχουν δυο περιπτωσεις:
Ειτε αυτοι οι μαλακες παιζουν παιχνιδια για να επηρεασουν τις βασεις,δηλαδη λενε μαλακιες.
Ειτε λενε αληθεια,αλλα σαυτη την περιπτωση εαν με 19549 δεν πιανω ιατρικη Αθηνας τοτε ειμαι τοσο δυσαρεστημενος που δεν αξιζει να χαλασω το καλοκαιρι μου.
Διακοπτω την παρακολουθηση του θεματος και δεν ξανασχολιαζω.
Ετσι και δεν περασω θα με βρουν του χρονου...στους ΔΡΟΜΟΥΣ!
Καλο καλοκαιρι σε ολους.

Φίλε μην κάθεσαι και πιστεύεις . Σίγουρα μπορεί να υπάρξει μια άνοδος αλλά όχι τέτοια πράγματα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ναι αυτο σιγουρα απλα σου ξαναλεω οποιον ρωτας φετος σου λεει 19500 και στη χειροτερη 19200 μιλαμε για απιστευτα πραγματα που καταδεικνυουν τα αδιεξοδα αυτου του εξεταστικου συστηματος μιλαμε για βαθμους που τα προηγουμενα χρονια και ειδικα την εποχη των δεσμων οι υποψηφιοι τους βλεπαν με τα κυαλια:iagree:
-----------------------------------------

ενταξει για ηρεμησε λιγο ιατρικες ειναι μονο ιατρικη αθηνας?


ε καλα..αν ειναι ετσι ας παψουμε να λέμε αρελογίες........
προτείνω να γινουν δημοσκοπήσεις στο ischool σχετικά με τη θετική κατεύθυνση, ΒΠ και μόρια............
αλλά καιμ μια άλλη που θα λέει τι θα δηλώσουν οι υποψήφιοοι της θετικής κατεύθυνσης..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Πείτε μου πόσοι ξαναέδιναν φέτος δεν μπορεί κάπου θα έχει τον αριθμό.
και τι σημασια εχει αυτο για τις βασεις?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ναι αυτο σιγουρα απλα σου ξαναλεω οποιον ρωτας φετος σου λεει 19500 και στη χειροτερη 19200 μιλαμε για απιστευτα πραγματα που καταδεικνυουν τα αδιεξοδα αυτου του εξεταστικου συστηματος μιλαμε για βαθμους που τα προηγουμενα χρονια και ειδικα την εποχη των δεσμων οι υποψηφιοι τους βλεπαν με τα κυαλια:iagree:
-----------------------------------------

ενταξει για ηρεμησε λιγο ιατρικες ειναι μονο ιατρικη αθηνας?
-----------------------------------------

ναι επεσε απολυτα μεσα για την αθηνα εδινε βαση 19100-19400 και ηταν 100 μορια λιγοτερα απο το ανωτερο οριο οποτε δεν αποκλειεται να ειναι ετσι και φετος τα πραγματα

Δηλαδη μου λες οτι η ιατρικη θα φτασει 19700?????Εγω παντως νομιζω οτι πισω απο ολα αυτα με τον τυπο παιζονται πολλα παιχνιδια.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ε καλα..αν ειναι ετσι ας παψουμε να λέμε αρελογίες........
προτείνω να γινουν δημοσκοπήσεις στο ischool σχετικά με τη θετική κατεύθυνση, ΒΠ και μόρια............
αλλά καιμ μια άλλη που θα λέει τι θα δηλώσουν οι υποψήφιοοι της θετικής κατεύθυνσης..............
ρε φιλε εσυ τι περιμενεις να δηλωσουν της θετικης?ολοι οδοντιατρικη η φαρμακευτικη?νομιζω ειναι αυτονοητο τι θα δηλωσουν εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις.μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ε καλα..αν ειναι ετσι ας παψουμε να λέμε αρελογίες........
προτείνω να γινουν δημοσκοπήσεις στο ischool σχετικά με τη θετική κατεύθυνση, ΒΠ και μόρια............
αλλά καιμ μια άλλη που θα λέει τι θα δηλώσουν οι υποψήφιοοι της θετικής κατεύθυνσης..............

Εγω genetics για να σε ξεαγχωσω λιγο σου λεω οτι ειμαι θετικη με ΓΒΠ πανω απο 19 και δε θα δηλωσω ιατρικες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δηλαδη μου λες οτι η ιατρικη θα φτασει 19700?????Εγω παντως νομιζω οτι πισω απο ολα αυτα με τον τυπο παιζονται πολλα παιχνιδια.........
19700 οχι σε καμια περιπτωση αλλα 19600 ειναι πολυ πιθανο.κανενα παιχνιδι δεν κρυβεται απλα πουλαει το θεμα και ασχολουνται.
-----------------------------------------
Εγω genetics για να σε ξεαγχωσω λιγο σου λεω οτι ειμαι θετικη με ΓΒΠ πανω απο 19 και δε θα δηλωσω ιατρικες:P
αρα 1336 μας εφυγε ο ενας ας πανηγυρισουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ρε φιλε εσυ τι περιμενεις να δηλωσουν της θετικης?ολοι οδοντιατρικη η φαρμακευτικη?νομιζω ειναι αυτονοητο τι θα δηλωσουν εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις.μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας:no1:

rolling ειναι η πρώτη φορά που διαφωνώ καθέτως μαζί σου!!! δεν είναι έτσι........
εγω ξέρω 4 ατόμα με 19700 απο την πόλη μου που πανε πολυτεχνείο και μια παιδαγωγικό.................................
-----------------------------------------
19700 οχι σε καμια περιπτωση αλλα 19600 ειναι πολυ πιθανο.κανενα παιχνιδι δεν κρυβεται απλα πουλαει το θεμα και ασχολουνται.
-----------------------------------------

αρα 1336 μας εφυγε ο ενας ας πανηγυρισουμε:D


χμ αυτη δεν ειναι κακή ιδέα.........να βγάζουμε ενα ενα τα ατομα..........
τόσοι είμαστε εδώ μέσα, αν δώσει 10 ΣΙΓΟΥΡΑ δεδομένα ο καθένας θα βγαλουμε μονοι μας τις βάσεις....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
ε καλα..αν ειναι ετσι ας παψουμε να λέμε αρελογίες........
προτείνω να γινουν δημοσκοπήσεις στο ischool σχετικά με τη θετική κατεύθυνση, ΒΠ και μόρια............
αλλά καιμ μια άλλη που θα λέει τι θα δηλώσουν οι υποψήφιοοι της θετικής κατεύθυνσης..............
Θα κατσω λιγο μεχρι να φυγω:P
Συμφωνω με αυτην την προταση και επαυξανω. Να γινουν διαφορες δημοσκοπησεις πχ (ποσοι απο εσας που βγαλατε πανω απο 19 στη θετικη θα δηλωσετε ιατρικες). Βεβαια δε ξερω κατα ποσο το δειγμα ειναι αξιοπιστο αφου το site αυτο ελκει αρκετα καλους μαθητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
19700 οχι σε καμια περιπτωση αλλα 19600 ειναι πολυ πιθανο.κανενα παιχνιδι δεν κρυβεται απλα πουλαει το θεμα και ασχολουνται.
-----------------------------------------

αρα 1336 μας εφυγε ο ενας ας πανηγυρισουμε:D
Εμενα προσωπικα αυτα τα μορια μου φαινονται παραλογα.....ενταξει ειπαμε για ανοδο αλλα οχι και αυτη που δινει το εθνος.....ο αμαργιαννακης ειναι πολυ πιο λογικος και τα προηγουμενα χρονια απο οτι ειδα επεφτε 'μεσα'...στο εθνος λενε απο 10000-20000 και μετα θα κοκορευονται οτι επεσαν και μεσα...οι Μ*****Σ....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω θελω οικονομικων επιστημων αθηνας.εχω βγαλει 17022.το εθνος την δινει απο 16620 μεχρι 17120.εσεις τι λετε θα την πιασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
rolling ειναι η πρώτη φορά που διαφωνώ καθέτως μαζί σου!!! δεν είναι έτσι........
εγω ξέρω 4 ατόμα με 19700 απο την πόλη μου που πανε πολυτεχνείο και μια παιδαγωγικό.................................
-----------------------------------------



χμ αυτη δεν ειναι κακή ιδέα.........να βγάζουμε ενα ενα τα ατομα..........
τόσοι είμαστε εδώ μέσα, αν δώσει 10 ΣΙΓΟΥΡΑ δεδομένα ο καθένας θα βγαλουμε μονοι μας τις βάσεις....................
τι ναα σου πω δηλαδη πιστευεις οτι απο τους 1337 δε θα υπαρξουν εστω 900 το λιγοτερο που δε θα δηλωσουν ιατρικες και να κλεισουν τις θεσεις?εγω χλωμο το βλεπω να ναι κατω απο 900 οι θεσεις συνολο ποσες ειναι?
-----------------------------------------
εγω θελω οικονομικων επιστημων αθηνας.εχω βγαλει 17022.το εθνος την δινει απο 16620 μεχρι 17120.εσεις τι λετε θα την πιασω?
ρε κουλη το χεις στελει το μηνυμα 600 φορες το ιδιο.σου ειπαμε θα τη πιασεις 100%.μην τους ακους ενα ευρος δωσανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Στο έθνος πέρισυ πόσο εδιναν τους πολιτικούς μηχανικούς απθ???? Με 19223 θα καταλήξω βόλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Θα κατσω λιγο μεχρι να φυγω:P
Συμφωνω με αυτην την προταση και επαυξανω. Να γινουν διαφορες δημοσκοπησεις πχ (ποσοι απο εσας που βγαλατε πανω απο 19 στη θετικη θα δηλωσετε ιατρικες). Βεβαια δε ξερω κατα ποσο το δειγμα ειναι αξιοπιστο αφου το site αυτο ελκει αρκετα καλους μαθητες.


αγαπητέ συνάδελφε βιολονίστα paganini
και το ischool θα δώσει κάποιπο αποτέλεσμα γιατι ο rolling λέει οτι ΟΛΟΙ εδώ της θετικής εχουν βγάλει 19500+. ας το δούμε λοιπόν
κατα δεύτερον προτείνω να ανοίξουμε ενα topic για τις βάσεις της ιατρικής
για να μην αδικούμε τα άλλα παιδια που παρακολουθούν αυτό το topic
και κατα τρίτον και σημαντικότερο
ειμαστε 1337 !!! μπορουμε εμείς να βγαλουμε τα στατιστικά , η τουλάχιστον σε ενα μεγάλο μέρος!!!!
αν πεί ο καθένας ΣΙΓΟΥΡΑ δεδομένα για άτομα της θετικής, γιατι κατα καιρούς πετάμε παραδείγματα, μπορούμε να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα!!
το μόνο που χρειάζεται είναι συμμετοχή και το EXCEL!@!:P

εγώ πχ μπορώ να δώσω δεδομένα για τουλάχιστον 50 άτομα της θετικής με 19 + απο την πόλη μου..............

Α! και δε θα χαλάσουμε το καλοκαίρι μας!!! το βράδυ έξω , το μεσημεράκι που κ**λοβαράμε ας ασχολειθούμε λίγο..........κάτι μπορεί να προκύψει....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=#post
Κοιταξτε εδω ολοι και ΔΙΑΛΥΣΤΕ ΤΟΥΣ 1337!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ρε ρολλινκστουνς τρελαθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα σημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Στο έθνος πέρισυ πόσο εδιναν τους πολιτικούς μηχανικούς απθ???? Με 19223 θα καταλήξω βόλο
εκει που ηταν η βαση στο περιπου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=#post
Κοιταξτε εδω ολοι και ΔΙΑΛΥΣΤΕ ΤΟΥΣ 1337!!!

με πρόλαβες ρε θηρίο!!!
θα δείς................σε λίγες μέρες θα εχουμε μαζέψει τους 1337!!!!!!
μονο να οργανωθουμε λίγο....να κάνουμε ενα αρχείο στο excell
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top