Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Nα κανω και εγω μια εκτιμηση?Ειμαι σιγουρος πως η σχολη σου θα κυμανθει στο διαστημα 10000-20000 μορια,μακαρι να πεσω μεσα!!!
Νομίζω μπορεί να πέσεις μέσα.Πάιζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Και λίγα λες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.


μάλιστα....................
οκ τα όρια των βάσεων λέει.......................
κατα τ' άλλα no commnet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τι μάλλον όχι ? Μη κάθεσαι και λες τέτοια στην κοπέλα .Πολύ πιθάνο είναι να περάσει .
ε αποψη μου δε σηαμαινει οτι θα ναι ετσι αναγκαστικα δεν τις βγαζω εγω τις βασεις αλλα το υπουργειο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Πηγενε χειρηστης χαρταετου ή Πεταλωτης τζιτζικιών :P

Δε φτάνει αναιδέστατε που χρησιμοποιείς τις ατάκες μου χωρίς τόνους, παρακινείς και κόσμο να μου φάει τη δουλειά;

Ε αυτό δε θα το ανεχτώ! Ως Αυτοκρατορικός Τζιτζικοπεταλωτής απαιτώ να τιμωρηθείς παραδειγματικά με τον κλασικό τρόπο τιμωρίας που αποδίδεται σε περιπτώσεις εσχάτης προδοσίας της Αυτοκρατορικής Αυλής του Θρόνου της Χρυσής Μπανάνας:

Θα μαστιγωθείς με 45 000 βουρδουλιές στους τένοντες που στηρίζουν τα πόδια σου με ηλεκτρικό μαστίγιο από ουρά ηλεκτροφόρου σαλαχιού, θα κουρευτείς γουλί με στομωμένο, σκουριασμένο ψαλίδι, θα γδαρθείς ζωντανός με ξυλάκι παγωτού (από αυτά τα μούφα που βγάζουν σκλήθρες), θα μείνεις 4 μέρες και 4 νύχτες στο Σύνταγμα γδαρμένος για να φάνε τα περιστέρια κάθε ίχνος μυικού ιστού από πάνω σου.

Ύστερα ό,τι έχει απομείνει από το σώμα σου θα καεί τελετουργικά σε καζάνι με φοινικέλαιο των goody's, θα στραγγιστεί και θα αποτεφρωθεί με συνοπτικές διαδικασίες. Και την τέφρα σου θα την ανακατέψω μετά με την άμμο στην οποία αφοδεύει η γάτα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
μάλιστα....................
οκ τα όρια των βάσεων λέει.......................
κατα τ' άλλα no commnet!
ενταξει αυτο οντως με 500 μορια αποκλιση που εδωσε ηταν ψιλοαστειο απλα το εκανε ετσι ωστε οταν βγουν οι βαεις να λενε να εμεις το πιασαμε ακριβως επειδη ειμασταν μεσα στο οριο κατι αναλογο με τα εξιτ πολς στις εκλογες αλλα αλλα τα μεγεθη των πανελληνιων που παιζονται στο μοριο και αλλα των εκλογων που εκει σε νοιζει πιος θα ναι πρωτοος κι οχι το ακριβες ποσοστο της διαφορας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ρε παιδια παρτε τη μεσαια τιμη της εκτιμησης! Ελεος δηλαδη,μερικοι βλεπετε την μεγαλυτερη και αποφασιζετε με βαση αυτη! Χαλαρωστε λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δε φτάνει αναιδέστατε που χρησιμοποιείς τις ατάκες μου χωρίς τόνους, παρακινείς και κόσμο να μου φάει τη δουλειά;

Ε αυτό δε θα το ανεχτώ! Ως Αυτοκρατορικός Τζιτζικοπεταλωτής απαιτώ να τιμωρηθείς παραδειγματικά με τον κλασικό τρόπο τιμωρίας που αποδίδεται σε περιπτώσεις εσχάτης προδοσίας της Αυτοκρατορικής Αυλής του Θρόνου της Χρυσής Μπανάνας:

Θα μαστιγωθείς με 45 000 βουρδουλιές στους τένοντες που στηρίζουν τα πόδια σου με ηλεκτρικό μαστίγιο από ουρά ηλεκτροφόρου σαλαχιού, θα κουρευτείς γουλί με στομωμένο, σκουριασμένο ψαλίδι, θα γδαρθείς ζωντανός με ξυλάκι παγωτού (από αυτά τα μούφα που βγάζουν σκλήθρες), θα μείνεις 4 μέρες και 4 νύχτες στο Σύνταγμα γδαρμένος για να φάνε τα περιστέρια κάθε ίχνος μυικού ιστού από πάνω σου.

Ύστερα ό,τι έχει απομείνει από το σώμα σου θα καεί τελετουργικά σε καζάνι με φοινικέλαιο των goody's, θα στραγγιστεί και θα αποτεφρωθεί με συνοπτικές διαδικασίες. Και την τέφρα σου θα την ανακατέψω μετά με την άμμο στην οποία αφοδεύει η γάτα μου.
Ο Χριστος και η μανα του... Ανκατευτηκα μεσημεριατικα:sick:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παιδιά το έθνος έχει τρελά νούμερα,την πήρα την εφημερίδα και είδα ότι αναφέρει για μεγάλη άνοδο...Το παιδαγωγικό Αλεξ/πολης πχ λέει οτι θα φτάσει ως 18420!!!!!! Θα τρελαθούμε τελείως φέτος!:stars:


όντως θα τρελαθούμε τελείως...............
εδώ για την ιατρική δίνει, στη χειρότερη, τη χαμηλότερη ιατρική στην αλεξανδρούπολη 19400!!! ελεοc!
αυτο σημαινει οτι οι 900 που θα μπούμε ιατρικη-σημειωτέον 900 απο 1337- θα εχουμε 19400 +
εσεις που ενδιαφερεστε για ιατρική............. πείτε μου
δε σας φαινεται λίγο απίθανο οι 900/1337 να εχουμε 19400+???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δε φτάνει αναιδέστατε που χρησιμοποιείς τις ατάκες μου χωρίς τόνους, παρακινείς και κόσμο να μου φάει τη δουλειά;

Ε αυτό δε θα το ανεχτώ! Ως Αυτοκρατορικός Τζιτζικοπεταλωτής απαιτώ να τιμωρηθείς παραδειγματικά με τον κλασικό τρόπο τιμωρίας που αποδίδεται σε περιπτώσεις εσχάτης προδοσίας της Αυτοκρατορικής Αυλής του Θρόνου της Χρυσής Μπανάνας:

Θα μαστιγωθείς με 45 000 βουρδουλιές στους τένοντες που στηρίζουν τα πόδια σου με ηλεκτρικό μαστίγιο από ουρά ηλεκτροφόρου σαλαχιού, θα κουρευτείς γουλί με στομωμένο, σκουριασμένο ψαλίδι, θα γδαρθείς ζωντανός με ξυλάκι παγωτού (από αυτά τα μούφα που βγάζουν σκλήθρες), θα μείνεις 4 μέρες και 4 νύχτες στο Σύνταγμα γδαρμένος για να φάνε τα περιστέρια κάθε ίχνος μυικού ιστού από πάνω σου.

Ύστερα ό,τι έχει απομείνει από το σώμα σου θα καεί τελετουργικά σε καζάνι με φοινικέλαιο των goody's, θα στραγγιστεί και θα αποτεφρωθεί με συνοπτικές διαδικασίες. Και την τέφρα σου θα την ανακατέψω μετά με την άμμο στην οποία αφοδεύει η γάτα μου.
χααχααχ λεπτομερεστερη περιγραφη αλλα μου προκαλεσε:sick: ωρα που ναι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ειδες Μαρακι μου, παιζουν με τα νευρα μας!! Πανε να μας τρελανουν... Δεν το πιανω το παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη:P:P(πλακα κανω)!!

Σιγά μην ανέβει τόσο!!!! Θα καεί πολύς κόσμος!!! Για τα Γιάννενα η πρόβλεψη είναι ως 18680!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δε φτάνει αναιδέστατε που χρησιμοποιείς τις ατάκες μου χωρίς τόνους, παρακινείς και κόσμο να μου φάει τη δουλειά;

Ε αυτό δε θα το ανεχτώ! Ως Αυτοκρατορικός Τζιτζικοπεταλωτής απαιτώ να τιμωρηθείς παραδειγματικά με τον κλασικό τρόπο τιμωρίας που αποδίδεται σε περιπτώσεις εσχάτης προδοσίας της Αυτοκρατορικής Αυλής του Θρόνου της Χρυσής Μπανάνας:

Θα μαστιγωθείς με 45 000 βουρδουλιές στους τένοντες που στηρίζουν τα πόδια σου με ηλεκτρικό μαστίγιο από ουρά ηλεκτροφόρου σαλαχιού, θα κουρευτείς γουλί με στομωμένο, σκουριασμένο ψαλίδι, θα γδαρθείς ζωντανός με ξυλάκι παγωτού (από αυτά τα μούφα που βγάζουν σκλήθρες), θα μείνεις 4 μέρες και 4 νύχτες στο Σύνταγμα γδαρμένος για να φάνε τα περιστέρια κάθε ίχνος μυικού ιστού από πάνω σου.

Ύστερα ό,τι έχει απομείνει από το σώμα σου θα καεί τελετουργικά σε καζάνι με φοινικέλαιο των goody's, θα στραγγιστεί και θα αποτεφρωθεί με συνοπτικές διαδικασίες. Και την τέφρα σου θα την ανακατέψω μετά με την άμμο στην οποία αφοδεύει η γάτα μου.


RESPECT Απλα!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδια παρτε τη μεσαια τιμη της εκτιμησης! Ελεος δηλαδη,μερικοι βλεπετε την μεγαλυτερη και αποφασιζετε με βαση αυτη! Χαλαρωστε λιγο!
Να μη σου πω τι μικροτερη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
όντως θα τρελαθούμε τελείως...............
εδώ για την ιατρική δίνει, στη χειρότερη, τη χαμηλότερη ιατρική στην αλεξανδρούπολη 19400!!! ελεοc!
αυτο σημαινει οτι οι 900 που θα μπούμε ιατρικη-σημειωτέον 900 απο 1337- θα εχουμε 19400 +
εσεις που ενδιαφερεστε για ιατρική............. πείτε μου
δε σας φαινεται λίγο απίθανο οι 900/1337 να εχουμε 19400+???
καθολου απιθανο γιαστι φετος οποιον ρωτας λεει εχω 19500 οποτε ολα ειναι δυνατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
ε αποψη μου δε σηαμαινει οτι θα ναι ετσι αναγκαστικα δεν τις βγαζω εγω τις βασεις αλλα το υπουργειο:P


Ούτε εσύ , ούτε το υπουργείο αλλά οι επιλογές των μαθητών . Να σου πω φίλτατε δεν σε ξέρω αλλά απ'ότι έχω παρατηρήσει είσαι βλαβερός για την υγεία των υποψηφίων !! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Πείτε μου πόσοι ξαναέδιναν φέτος δεν μπορεί κάπου θα έχει τον αριθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
καθολου απιθανο γιαστι φετος οποιον ρωτας λεει εχω 19500 οποτε ολα ειναι δυνατα

μπα..............εγω να σου πώ πιο πολλά ατομα βρήκα με 19200..............
και η προυποθεση 900/1337 θα ισχυε μονον εναν θα θελαμε ΚΑΙ οι 1337 ιατρική.δε το βρίσκεις λίγο απίθανο??? εξάλλου και οι 150 θεσεις της οδοντιατρικής γεμίζουν , και φέτος θα γεμισουν με 150 ατομα απο αυτά τα 1337......................... οποτε παμε στις 1050 θεσεις............
βαλε και θεσεις οδονταιτρικου ΣΣΑΣ κλπ ολοι απο τους 1337 εχουμε μια θεση.......το ξεκαθαρο ειναι οτι δεν εχει κανεις ελπίδα με 19100 και κάτω και έτσι γυρναμε στα παλιά................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ούτε εσύ , ούτε το υπουργείο αλλά οι επιλογές των μαθητών . Να σου πω φίλτατε δεν σε ξέρω αλλά απ'ότι έχω παρατηρήσει είσαι βλαβερός για την υγεία των υποψηφίων !! :P
καθολου βλαβερος ολα αυτα που λενε οι εφημεριδες τα λεω απο το τελος των εξετασεων οταν οι εφημεριδες λεγανε τοτε για μεγαλη πτωση:lol: και για σφαγη στα μαθηματικα,βιολογια,εκθεση.νομιζω καποιο παιδι που κοιταζα πριν ειχε αρθρα εφημεριδων κατα την περιοδο των εξετασεων και ειναι να απορει κανεις πως οι ιδιοι τα φεραν τουμπα ολα σε 10 μερες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Απο δω και περα παυω να ασχολουμαι.
Μολις ειδα τη βαση 19700 στο εθνος για την Ιατρικη Αθηνας.
Υπαρχουν δυο περιπτωσεις:
Ειτε αυτοι οι μαλακες παιζουν παιχνιδια για να επηρεασουν τις βασεις,δηλαδη λενε μαλακιες.
Ειτε λενε αληθεια,αλλα σαυτη την περιπτωση εαν με 19549 δεν πιανω ιατρικη Αθηνας τοτε ειμαι τοσο δυσαρεστημενος που δεν αξιζει να χαλασω το καλοκαιρι μου.
Διακοπτω την παρακολουθηση του θεματος και δεν ξανασχολιαζω.
Ετσι και δεν περασω θα με βρουν του χρονου...στους ΔΡΟΜΟΥΣ!
Καλο καλοκαιρι σε ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Στις περσινες εκτιμησεις του το εθνος επεσε μεσα???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top