Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δηλαδη savoulinho τι πιστευεις εχει καλη επαγγελματικη αποκατασταση για εμενα που δεν εχω καποιον συγγενη που να ειναι στο επαγγελμα??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ουτε εγω εχω καποιο γνωστο στο επαγγελμα!!! Και για αυτο μου λενε να παω οδοντιατρικη αλλα σημασια εχει τι θελουμε να κανουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ουτε εγω εχω καποιο γνωστο στο επαγγελμα!!! Και για αυτο μου λενε να παω οδοντιατρικη αλλα σημασια εχει τι θελουμε να κανουμε!!


:no1:
οοοοο δήλωση respect
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Δηλαδη savoulinho τι πιστευεις εχει καλη επαγγελματικη αποκατασταση για εμενα που δεν εχω καποιον συγγενη που να ειναι στο επαγγελμα??:)
Τι να σου πω.. Στην Ελλάδα λένε έχει κορεστεί το επάγγελμα. Αλλά και ποια επαγγελματα δεν έχουν κορεστεί; Βγαίνουν περισσότεροι επιστήμονες από ότι χρειάζεται. Όλοι γιατροί, μηχανικοί και δικηγόροι..
Γιαυτο ήρθε ο καθαριστής του κλιματιστικού και για μια δουλειά 10 λεπτων για 2 κλιματιστικα μας πήρε 90 έουρος.

Κοίτα υπάρχει και το εξωτερικό αν τα βρεις σκούρα. Τώρα με την κρίση βέβαια και εκεί gtp είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δικιο εχεις Κατερινα αλλα μου εχει κατσει οτι ο πολιτικος μηχανικος ειναι μονοδιαστατο επαγγελμα χωρις μεγαλο ευρος (διχως κακη εννοια) και αγχωνομαι λιγο στην ιδεα να μη βρισκω οικοπεδο να χτισω:P
Αν δηλαδη ηξερα οτι θα βρισκω να χτιζω δε θα ειχα πορβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αν δειτε να βγουν τιποτα προβλεψεις για τις βασεις στα ΤΕΙ plaese ενημερωστε..!!!:)
ΡΕ foreverfreak ε οχι να πεσεις κ απο το μπαλκονι...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αν δειτε να βγουν τιποτα προβλεψεις για τις βασεις στα ΤΕΙ plaese ενημερωστε..!!!:)
ΡΕ foreverfreak ε οχι να πεσεις κ απο το μπαλκονι...:lol:

Ok BAM BAM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αν δειτε να βγουν τιποτα προβλεψεις για τις βασεις στα ΤΕΙ plaese ενημερωστε..!!!:)
ΡΕ foreverfreak ε οχι να πεσεις κ απο το μπαλκονι...:lol:


ασε τον ανθρωπο να εκφραστεί ελεύθερα!!!!

savoulino , απολυτο δίκιο έχεις.......... και στο εξωτερικό ειναι gtp , απλά σιγουρα υπάρχουν περισσότερες θέσεις.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Τι να σου πω!! Εγω θελω να ασχοληθω με εναν κλαδο σχετικο με την οικολογια!!Οι οικοδομες δν με πολυενδιαφερουν για την ωρα, βεβαια οταν μπω στην σχολη ισως αλλαξω γνωμη αλλα μεχρι τοτε εχω καιρο. Και επαναλαμβανω σκεψου τι θα σε κανει πιο χαρουμενο κ εγω περισυ αν πηγαινα στους ΗΜΜΥ στην ξανθη ισως να ειχα καλυτερη αποκατασταση αλλα δν με ευχαριστουσε το αντικειμενο της σχολης σντιθετα απο του πολιτικου.Το ξερω οτι χωρις γνωστους θα ειναι δυσκολα αλλα δεν θελω να απογοητευομαι απο τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Τι να σου πω!! Εγω θελω να ασχοληθω με εναν κλαδο σχετικο με την οικολογια!!Οι οικοδομες δν με πολυενδιαφερουν για την ωρα, βεβαια οταν μπω στην σχολη ισως αλλαξω γνωμη αλλα μεχρι τοτε εχω καιρο. Και επαναλαμβανω σκεψου τι θα σε κανει πιο χαρουμενο κ εγω περισυ αν πηγαινα στους ΗΜΜΥ στην ξανθη ισως να ειχα καλυτερη αποκατασταση αλλα δν με ευχαριστουσε το αντικειμενο της σχολης σντιθετα απο του πολιτικου.Το ξερω οτι χωρις γνωστους θα ειναι δυσκολα αλλα δεν θελω να απογοητευομαι απο τωρα!!
Και μένα θα μου άρεσε ένας τέτοιος κλάδος. Υπάρχει παρεμφερής τομέας στο απθ αν είδες.
Επίσης ''λέει'' μεταπτυχιακό σε βιοκλιματικό σχεδιασμό δηλαδή κατασκευές που να αξιοποιούν την ηλιακή ενεργεια κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τι να σου πω!! Εγω θελω να ασχοληθω με εναν κλαδο σχετικο με την οικολογια!!Οι οικοδομες δν με πολυενδιαφερουν για την ωρα, βεβαια οταν μπω στην σχολη ισως αλλαξω γνωμη αλλα μεχρι τοτε εχω καιρο. Και επαναλαμβανω σκεψου τι θα σε κανει πιο χαρουμενο κ εγω περισυ αν πηγαινα στους ΗΜΜΥ στην ξανθη ισως να ειχα καλυτερη αποκατασταση αλλα δν με ευχαριστουσε το αντικειμενο της σχολης σντιθετα απο του πολιτικου.Το ξερω οτι χωρις γνωστους θα ειναι δυσκολα αλλα δεν θελω να απογοητευομαι απο τωρα!!

Σωστα τα λες αλλα εχω δει και στις 2 σχολες τα μαθηματα, ξερω τις προοπτικες τους και μου αρεσουν εξισου...τελοσπαντων θα δουμε!! Ευχαριστω πολυ παιδια παω για υπνο γτ δν την παλευω, καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ναι αυτο ή ενα αλλο που λεγεται βιωσιμη αναπτυξη αλλα δεν ξερω όταν ερθει η ωρα θα μαθω!!
-----------------------------------------
Καληνυχτα παντος ο καθηγητης του φροντιστηριου μου θα ελεγε ΗΜΜΥ στο λεω και αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Βλέπω πήρανε φόρα οι θεωρητικοί. Παιδιά ησυχάστε. Τα μόρια στο 1ο πεδίο κινούνται καθοδικά σε σχέση με πέρσι. Και σε σχέση με το βαθμό πρόσβασης. Αριθμητικά αν το πάρετε βγάινει αυτό. Κι αν ακόμα υπάρξει άνοδος δεν πρόκειται να είναι τότση όση δίνει ο Αρμαγιαννακης. Υπολογίστε από - 80 έως + 45 για τις σχολές του 1ου πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βλέπω πήρανε φόρα οι θεωρητικοί. Παιδιά ησυχάστε. Τα μόρια στο 1ο πεδίο κινούνται καθοδικά σε σχέση με πέρσι. Και σε σχέση με το βαθμό πρόσβασης. Αριθμητικά αν το πάρετε βγάινει αυτό. Κι αν ακόμα υπάρξει άνοδος δεν πρόκειται να είναι τότση όση δίνει ο Αρμαγιαννακης. Υπολογίστε από - 80 έως + 45 για τις σχολές του 1ου πεδίου.
χρειαζομαι το 10 στα γερμανικα.Ο βαθμος δυσκολιας στα ειδικα μαθηματα ειναι πολυ μεγαλος? εχει δωσει κανεις γερμανικα παλαιοτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κανεις για Αστυνομιες δεν υπαρχει ρε παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/graph/28-06-09/s29.pdf απολυτως λογικα μου φαινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg18

Νεοφερμένος

Ο georg18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Δειτε και αυτο

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&tag=9283&pubid=4304844
-----------------------------------------
Αυτα πως σου φαινονται;

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&tag=9283&pubid=4304844
-----------------------------------------
Και αυτο.........
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/38314.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δειτε και αυτο

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&tag=9283&pubid=4304844
-----------------------------------------

Αυτα πως σου φαινονται;

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&tag=9283&pubid=4304844
-----------------------------------------
Και αυτο.........
https://www.madata.gr/index.php/epikairotita/social/38314.html
τα ιδια πραγματα λενε ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δυστυχως το link απο το εθνος δε λεει κατι για τα παιδαγωγικα δημοτικης εκπαιδευσης, παρα μονο γι 'αυτα της Αθηνας, της Θεσσαλονικης και των Νηπιαγωγων!! Δηλαδη εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε?:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ρε παιδια, 19350 οι πολιτικοι μηχ ΕΜΠ.????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top