Αστυνομία: φταίει για όλα;

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αυτό είναι άποψη, όχι γεγονός.
Αν πιστευεις αυτο οκ, α συγνωμη ξεχασα ειναι να στελνει και ασφαλιτες και να τις διαλυει
https://www.youtube.com/watch?v=JWZqR_VPeCc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτα να τα κανουν ειδικα διαμορφωμενες υπηρεσιες και στις μερες μας δουλεια της αστυνομιας εχει γινει να ριχνει τα δακρυγονα στις διαδηλωσεις και τιποτα αλλο ας σοβαρευτουμε λιγο δεν περιμενουμε απο ματατζηνα πιασει τους εμπορους και τους δολοφονους

Καλα οταν καταλαβεις οτι η αστυνομια δεν εινα μονο τα ΜΑΤ τοτε το ξανασυζηταμε. Απλως ρεαλισμος. ΔΕΝ υπαρχει κοινωνια χωρις αστυνομια γιατι παντα θα υπαρχει εγκλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν πιστευεις αυτο οκ, α συγνωμη ξεχασα ειναι να στελνει και ασφαλιτες και να τις διαλυει
https://www.youtube.com/watch?v=JWZqR_VPeCc
Αν το καλοσκεφτείς, είναι σαν την γνωστή φράση πως οι δημόσιοι υπάλληλοι είναι κοπρίτες, επειδή ένα σημαντικό ποσοστό όντως είναι. Έτσι κι εσύ βγάζεις το συμπέρασμα για την αστυνομία. Δεν το θεωρώ αντικειμενικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγω γενικα ειμαι καθε ενστολου απλως σε πρωτη φαση θα επιθυμουσα καταργηση των ματ γιατι διαλυση στρατου και αστυνομιας δεν προκειται να εχουμε.Και τα ματ εχουν αμαυρωσει κατα πολυ την εικονα της ελ.ας. οχι η διωξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Στην σελίδα που υπήρχε το άρθρο για το οποίο μιλούσατε κάνατε τον κόπο να δείτε στα δεξιά ποια άλλα άρθρα προτείνει να διαβάσετε?

Καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπη εκτος του μπατσου και του βολευτη

Ενώ συνδικαλιστές που ενώ δεν έχουν τελειώσει δημοτικό και πληρώνονται αδρά από το κράτος για να προκαλούν ένα συνεχή shut-down κάνουν άξια δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Στην σελίδα που υπήρχε το άρθρο για το οποίο μιλούσατε κάνατε τον κόπο να δείτε στα δεξιά ποια άλλα άρθρα προτείνει να διαβάσετε?

https://www.tovima.gr/society/article/?aid=478706 αυτή λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
αφου ετσι ειπε ο μουσατος τι θες να κανει ρε μαστωρα ;

Ε,άμα το είπε ο μουσάτος :P

Εγώ δεν επιβάλλω τα πιστεύω μου με την βία. Σύντροφος είσαι; :P:P

Δεν μου απάντησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε,άμα το είπε ο μουσάτος :P

ε ναι για , οτι πει ο ζιζουζ ειναι νομος και διαταγη για τους χριστιανοταλιμπανιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
είσαι σε θέση να ξέρεις με σιγουριά ή απλά δε μπορείς να τα πιστεέψεις;
το λέω με βάση αυτα που ξέρω και εχω δει για τους συναδέλφους στην γαδα.. γραφιαδες ειναι και ευθυνόφοβοι..
αποκλείετε να έκαναν οτιδήποτε απο οσα λεει το άρθρο..το θεωρώ αδιανόητο.
εχω κανει και σε τμηματα και σε ασφάλειες κτλ, κυριως σε αλλοδαπούς κρατούμενους.. βασανιστήρια ουδέποτε ειδα..
ποσο μάλλον εντος της γαδα που ειναι και κεντρικά:Pαυτα δεν γινονται το 2012.

οποιοσδήποτε αστυνομικός το διαβάζει γελαει..


τωρα ισως δεν με πιστεύεις, οκ.



(το ξεγύμνωμα που αναφέρουν, ειναι μερος της διαδικασίας.. ολοι οι κρατούμενοι πριν μπουν σε ενα κελι ελέγχονται διεξοδικά για τυχον αντικείμενα που μπορει να βλάψουν τους ιδιους η αλλους κρατούμενους, πχ μαχαιρια.. η απαγορευμένες ουσιες ναρκωτικά κτλ.) αλλα νταξ ως αναρχικοί τους κακοφάνηκε τοσο που το θεώρησαν εξευτελισμό και βασανιστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω γενικα ειμαι καθε ενστολου απλως σε πρωτη φαση θα επιθυμουσα καταργηση των ματ γιατι διαλυση στρατου και αστυνομιας δεν προκειται να εχουμε.Και τα ματ εχουν αμαυρωσει κατα πολυ την εικονα της ελ.ας. οχι η διωξη

Ενστολοι ειναι και οι της Πυροσβεστικης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ενστολοι ειναι και οι της Πυροσβεστικης :P
καλο αλλα νομιζω καταλαβες τι εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν μου απάντησες.
Ούτε εσύ, τώρα δηλαδή θα παίζουμε αυτό το παιχνίδι;
Όπως και να έχει, είναι μία είδηση από μπλογκ του κώλου, υπάρχει περίπτωση να μην τους έκαναν τίποτα τους συντρόφους και να γράφουν @@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ούτε εσύ, τώρα δηλαδή θα παίζουμε αυτό το παιχνίδι;
Όπως και να έχει, είναι μία είδηση από μπλογκ του κώλου, υπάρχει περίπτωση να μην τους έκαναν τίποτα τους συντρόφους και να γράφουν @@.
το guardian το εγραψε αν το θεωρεις μπλογκ του κωλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εγω γενικα ειμαι καθε ενστολου απλως σε πρωτη φαση θα επιθυμουσα καταργηση των ματ γιατι διαλυση στρατου και αστυνομιας δεν προκειται να εχουμε.

Δλδ θα ήθελες κάποια στιγμή να είχαμε και διάλυση του στρατού? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
χα0χα0χ0αχ00 δημιουργουμε θεματα απο το πουθενα :P
"Αστυνομια: Φταιει για ολα" χα0χ0α0 κανας ψευδοαναρχικος θα το δημιουργησε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Δλδ θα ήθελες κάποια στιγμή να είχαμε και διάλυση του στρατού? :confused:
Εννοειται τι καλο εχει δωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
"A wise man in times of peace prepares for war"

source: https://en.wikipedia.org/wiki/Horace (this guy)

Δεν χρειάζεται να πω τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εννοειται τι καλο εχει δωσει?

Προστατεύει τα σύνορα της χώρας ενάντια σε επιθέσεις...... τιποτα σπουδαιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Προστατεύει τα σύνορα της χώρας ενάντια σε επιθέσεις...... τιποτα σπουδαιο....
wake up δεν θελω καταργηση του ελληνικου στρατου μονο αλλα παγκοσμιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ούτε εσύ, τώρα δηλαδή θα παίζουμε αυτό το παιχνίδι;
Όπως και να έχει, είναι μία είδηση από μπλογκ του κώλου, υπάρχει περίπτωση να μην τους έκαναν τίποτα τους συντρόφους και να γράφουν @@.

Ναι,αλλά εγώ σε ρώτησα πρώτος.
Η Guardian δεν νομίζω να είναι και τόσο του κώλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top