Αστυνομία: φταίει για όλα;

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κι ένας διαδηλωτής,κι ενας κουκουλοφόρος και ο οποιοσδήποτε μπορεί να έχει διαταραγμένη προσωπικότητα εκτός κι αν ξέρεις προσωπικά κάθε διαδηλωτή που είναι δίπλα σου.Και δεν είπα ότι οι διαδηλωτές είναι ΖΟΥΛΟΥ.
Τι μεταφυσικη συζητηση ειναι αυτη γυρω απ τιποτα.
Πραγματικα τωρα παιζεις μαζι μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν παίζω με κανένα.Δεν καταλαβαίνω που βρίσκεις το παράξενο σε αυτά που λέω.Λες και όλο ο κόσμος στέκει σε αυτή την κοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Κι ένας διαδηλωτής,κι ενας κουκουλοφόρος και ο οποιοσδήποτε μπορεί να έχει διαταραγμένη προσωπικότητα εκτός κι αν ξέρεις προσωπικά κάθε διαδηλωτή που είναι δίπλα σου.Και δεν είπα ότι οι διαδηλωτές είναι ΖΟΥΛΟΥ.
Το φράγμα μέσα στη Βουλή?
Ναι αμε μεσα στη βουλη..γιατι νομιζεις οτι εκει δεν εχουν σουπερ καλυψη?μυγα δεν περνα...για να μην αναφερω τις καμερες...μα ζουλου εννοεις καποιον απο τη στιγμη που λες οτι θα κανει ετσι οπως περιεργραψες,ολοι οι διεστραμενοι ειναι αναμεσα στους διαδηλωτες,οι αλλοι δεν μπορουν να ειναι διεστραμενοι?Τοσους εχει πυροβολισει οι αστυνομιοι αυτοι τι ηταν δλδ κανονικοι?Αυτος που σκοτωσε μικρο παιδι τι ηταν?Ο αλλος που κοπανησε κεφαλι μεταναστη μεχρι εσωτερικης αιμοραγιας τι ηταν?Οι παλιες υποθεσεις φονων απο αστυνομικους?Η υποθεση ζαρντινιερα?Αν αυτοι δεν ηταν διεστραμενοι τοτε ποιος ειναι?Υπαρχει πιο αρρωστο μυαλο απο αυτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
και που ξερω οτι στεκει στα καλα του ο καραμανλης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και ποιος είπε ότι στέκει?:P
-----------------------------------------
Ναι αμε μεσα στη βουλη..γιατι νομιζεις οτι εκει δεν εχουν σουπερ καλυψη?μυγα δεν περνα...για να μην αναερωφ τις καμερες...μα ζουλου εννοεις καποιον απο τη στιγμη που λες οτι θα κανει ετσι οπως περιεργραψες,ολοι οι διεστραμενοι ειναι αναμεσα στους διαδηλωτες,οι αλλοι δεν μπορουν να ειναι διεστραμενοι?Τοσους εχει πυροβολισει οι αστυνομιοι αυτοι τι ηταν δλδ κανονικοι?Αυτος που σκοτωσε μικρο παιδι τι ηταν?Ο αλλος που κοπανησε κεφαλι μεταναστη μεχρι εσωτερικης αιμοραγιας τι ηταν?Οι παλιες υποθεσεις φονων απο αστυνομικους?Η υποθεση ζαρντινιερα?Αν αυτοι δεν ηταν διεστραμενοι τοτε ποιος ειναι?Υπαρχει πιο αρρωστο μυαλο απο αυτα??

Κι ένας διαδηλωτής,κι ενας κουκουλοφόρος και ο οποιοσδήποτε μπορεί να έχει διαταραγμένη προσωπικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Και ποιος είπε ότι στέκει?:P
-----------------------------------------


Κι ένας διαδηλωτής,κι ενας κουκουλοφόρος και ο οποιοσδήποτε μπορεί να έχει διαταραγμένη προσωπικότητα
ναι και ολοι οι διαταραγμενοι θα πανε να σκοτωσουν βουλευτες εκτος του οτι δεν μπορουν ουτε να πλησιασουν ΚΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν αντικαταστήσεις τα γιαουρτόματα με μαχαίρια μπορεί και να γίνει.H' να γίνει κάτι σαν την iστορία του Kennedy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Αν αντικαταστήσεις τα γιαουρτόματα με μαχαίρια μπορεί και να γίνει.H' να γίνει κάτι σαν την στορία του Kennedy.
Μα κανοντας κατι τετοιο χανεις το δικιο σου και αυτο το ξερουν πολυ καλα οσοι ειναι πολιτικα ευαισθητοποιημενοι και πανε να διαμαρτυρηθουν,αποτελεσμα θελουν οι ανθρωποι,οχι θανατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα τώρα δεν αναφερόμασταν σε ψυχολογικά διαταραγμένους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Μα τώρα δεν αναφερόμασταν σε ψυχολογικά διαταραγμένους?
Ναι και ξαναλεω δεν θα πανε ολοι οι διατραγμενοι στην βουλη δεν θα σκεφτει καν που παει ο διαταραγμενος μην λεμε οτι θελουμε,δεν θα κατσει να περασει τοση φρουρα και μπατσικο, θα παει να ικανοποιησει την διψα του για θανατο καπου πιο ευκολα αφου λες οτι ειναι διαταραγμενος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
εγω παντως δηλωνω ψυχολογικα διαταραγμενος και δεν ξερω που μπορω να φτασω μια μερα...δεν κανω πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
πολυ το ψειριζετε εχουμε καταληξει να φτιαχνουμε σεναρια... ας επιστρεψουμε στο θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ενα βιντεο πραγματικα που με αγγιξε ...


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=adHHBRwSQN8[/ame]


εκει που ο κοσμος υποφερει, ερχονται οι μπατσοι να μας περιορισουν την ελευθερια...

η πολιτεια μας παει απο το κακο στο χειροτερο...
ολοι ειναι δυστυχισμενοι, ολα ειναι μαυρα σε μια κωλοχωρα που εχει παρει τον κατηφορο...
δεν προκειται να συγχωρησω ποτε κανεναν για ο,τι συμβαινει , ολοι φταινε..
και δυστυχως ειναι πολλοι οι μπατσοι που τα βαζουν με αθωους..
Οσο γινεται αυτο... Δεν θα σταματησουμε να σπαμε βιτρινες...

Στο ΔΙΑΟΛΟ οι περιουσιες και ο καπιταλισμος,

εγω ελευθερια θελω και δεν την εχω...

οσο υπαρχει εξουσια, θα περιμενουν και οι αντεξουσιαστες..

και ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ , ειναι εξουσια...ευχομαι να τα διαλυσουμε ολα αυτα μια μερα..

Ελευθερια...

-In Flames
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μην έχεις την εντύπωση ότι η εξουσία σε θέλει κάτι παραπάνω απ'το να σπας βιτρίνες. Γι'αυτήν είναι δώρο να φτάνει μέχρι εκεί η πολιτική σου δράση. Μη σου πω ότι το επιδιώκει κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Μην έχεις την εντύπωση ότι η εξουσία σε θέλει κάτι παραπάνω απ'το να σπας βιτρίνες. Γι'αυτήν είναι δώρο να φτάνει μέχρι εκεί η πολιτική σου δράση. Μη σου πω ότι το επιδιώκει κιόλας...

εγω θα λεγα οτι η εξουσια με θελει να εχω τη γνωμη που μολις ειπες ;)...

και δεν λεω μονο για βιτρινες, μια μερα θα καει και η βουλη με οσους ειναι μεσα..να το θυμασαι αυτο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ωραιο βιντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
εγω θα λεγα οτι η εξουσια με θελει να εχω τη γνωμη που μολις ειπες ;)...

και δεν λεω μονο για βιτρινες, μια μερα θα καει και η βουλη με οσους ειναι μεσα..να το θυμασαι αυτο...;)

Το μόνο πράγμα που θα καταφέρεις θα είναι να αναγκάσεις τους συμπολίτες σου να πληρώσουν για να ξαναχτιστεί. Τίποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Το μόνο πράγμα που θα καταφέρεις θα είναι να αναγκάσεις τους συμπολίτες σου να πληρώσουν για να ξαναχτιστεί. Τίποτα παραπάνω.

δεν ειπα οτι εγω θα την ανατιναξω...δεν ξερω ,αν θα ειμαι εγω..πολλοι θα το κανουν παντως...το μονο που θα καταφερουν ειναι να σβησουν μια γενια πολιτικων που κατακλεψαν τον λαο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
δεν ειπα οτι εγω θα την ανατιναξω...δεν ξερω ,αν θα ειμαι εγω..πολλοι θα το κανουν παντως...το μονο που θα καταφερουν ειναι να σβησουν μια γενια πολιτικων που κατακλεψαν τον λαο ..

Το θεμα δεν ειναι να αφανησεις τους πανω...
Ειναι να εχεις σωστο και συνειδητοποιημενο κοσμο απο κατω, που να πιεζει και να μην τους αφηνει να κανουν οτι υπαγορευει η τσεπη η δικια τους η οποιασδηποτε οικονομικης εξουσιας.
Οταν οι πολιτες σταματησουν να αγωνιζονται για καθε μικροθεματακι που τους απασχολει ως μοναδα και ενωθουν για να προασπισουν τα δικαιωματα και τα συμφεροντα τους ως συνολο τοτε θα επελθει η αλλαγη.

@in flames gn:
Φιλε μου χωρις ιχνος κακιας η οτι αλλο, πιστευω πολλες φορες ο τροπος που μιλας ειναι λιγο υπερβολικος... Οι ιδεες και οι αξιες μας φαινονται στο δρόμο, οχι σε ενα φορουμ :)
Ετσι κανεις και ατομα που συμφωνουν μαζι σου να σε επικρινουν..
Φιλικα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Το θεμα δεν ειναι να αφανησεις τους πανω...
Ειναι να εχεις σωστο και συνειδητοποιημενο κοσμο απο κατω, που να πιεζει και να μην τους αφηνει να κανουν οτι υπαγορευει η τσεπη η δικια τους η οποιασδηποτε οικονομικης εξουσιας.
Οταν οι πολιτες σταματησουν να αγωνιζονται για καθε μικροθεματακι που τους απασχολει ως μοναδα και ενωθουν για να προασπισουν τα δικαιωματα και τα συμφεροντα τους ως συνολο τοτε θα επελθει η αλλαγη.

@in flames gn:
Φιλε μου χωρις ιχνος κακιας η οτι αλλο, πιστευω πολλες φορες ο τροπος που μιλας ειναι λιγο υπερβολικος... Οι ιδεες και οι αξιες μας φαινονται στο δρόμο, οχι σε ενα φορουμ :)
Ετσι κανεις και ατομα που συμφωνουν μαζι σου να σε επικρινουν..
Φιλικα :iagree:

μακαρι οντως να γινοταν αυτο που περιγραφεις...που ειναι ομως??γιατι εγω δεν βλεπω κανεναν ομως??γιατι??

και ολο αυτο το κλεψιμο πως θα τιμωρηθει μου λες??
ολη αυτη η διαφθορα??

εδω την εχει πατησει κοσμος εξαθλιωμενος, πχ λαθρομεταναστες που πιαστηκαν και φυλακιστηκαν ή ναρκωμανεις που στην τελικη δεν ευθυνονται αυτοι για τα ναρκωτικα αλλα τα βαπορακια..ολοι αυτοι τζαμπα φυλακιζονται και βασανιζονται στην ζωη τους, οι πολιτικοι γιατι να μην τιμωρηθουν??
αφου ο κοσμος μια ζωη εχει μαθει να τους κατηγορει ολους και στην ωρα των εκλογων παλι τους βγαζει, ε κατι δεν παει καλα ή εχω ειμαι πολυ ηλιθιος...
εκτος του οτι δεν υπαρχει δημοκρατια σε αυτην την χωρα μιας και δεν εκφραζεται η βουληση (πλεον) ΟΛΩΝ (γιατι αυτο ειναι δημοκρατια) ειμαστε στα χαρτια δημοκρατικοι..οχι στην πραξη..το 48% που θα κανει κυβερνηση δεν εκφραζει τις λαικες μαζες σην πλειοψηφεια τους, απλη στατιστικη θελει, και στην τελικη θεωρω οτι ΟΛΑ ειναι στημενα..και νομιζουν οι πολιτικοι οτι τους ψηφιζει ο κοσμος...σιγα μην ψηφιζει το 48%(παραδειγμα ειναι το ποσοστο) το κομμα του Καραμανλη πχ..βλακειες..

εκτος αυτου, ασκειται πληρης ελεγχος μυαλου με οποιαδηποτε μορφη ηλεκτρονικου και μη μεσου μαζικης ενημερωσης (ΜΜΕ) που κατ εμε θα επρεπε να λεγονται μεσα μαζικης εκμεταλλευσης..μας αποπροσαναταλιζουν απο καιρια ζητηματα της επικαιροτητας και της ανθρωποτητας με το να μας δειχνουν "τι φορεσαν οι διασημοι στην χθεσινο βραδινοι τους εξοδο"

στα α@@@@@@ μας τι φορεσαν..μας κανουν το μυαλο πλαστελινη, δεν θελουν να σκεφτομαστε..σε ολες τις πτυχες οργανωσης μας οδηγουν εκει..στον ρομποτισμο, τον εξανδραποδισμο, τον προβατισμο..
το εκπαιδευτικο συστημα ειναι χαλια, δημιουργει τα ωραιοτερα παπαγαλακια παγκοσμιως, το ζω, σε μια βδομαδα δινω πανελληνιες,οπως πολλοι απο δω, και εχω στερηθει σχεδον ο,τι μου αρεσει απο την ζωη μου..

ζωη ε??ωραια πραγματα..

και που ειναι η δωρεαν παιδεια τους???

και σε αυτο με εχουν κλεψει, ολοι οι γονεις δινουν περιουσιες στα φροντιστηρια..και?? ποιος αντιδραει για αυτο?? εμεις , οι μαθητες, ναι...μας ακουνε ομως ..ΟΧΙ.

και τι γινεται με τα ατομα που δεν εχουν λεφτα να κανουν φροντιστηρια και ουτε καν σχηματιζονται τμηματα ενισχυτικης στα σχολεια λογω ελλειψης ατομων???

αποκλειονται ε?? αυτο ειναι οι ισες ευκαιριες??αυτο ειναι το Κρατος Δικαιου??μπραβο μας (δεν το λεω ειρωνικα σε σενα , ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΜΕ)...

λοιπον υπερβολικος ή μη, δεν ξερω τι ειμαι, μπορει να χουμε χασει την εννοια του υπερβολικος πλεον , τι να πω, υπερβολικος ειμαι εγω που αντιδρω ετσι, επειδη δε μου αρεσει τιποτα?? ή υπερβολικα ειναι ολα γυρω μας που συμβαινουν, ειλικρινα δεν ξερω..

μονο η βιαιη αντισταση θα τους εμποδισει, μονο αυτο..και δεν ειναι πλεον αντιδημοκρατικο...αντιδημοκρατικοι θα ειναι οσοι πουνε "το να χρησιμοποιησεις βια ειναι αντιδημοκρατικο" , γιατι εκεινοι εμμεσα υποστηριζουν την υπαρχουσα κατασταση που δεν ειναι δημοκρατια..
οποιος δεν ειναι αντεξουσιαστης , ειναι αντιδημοκρατικος ειτε το θελει ειτε οχι..ετσι ειναι..

(δεν απευθυνομαι προσωπικα σε σενα, γενικα μιλαω..)

φιλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top