Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

Ελενιτσα96

Νεοφερμένος

Η Ελενιτσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι σχετικα με τους αξιωματικους και τους αστυφυλακες.Οι κατωτεροι αξιωματικοι εχουν το δικαιωμα αν το ζητησουν να βγουν για περιπολια ξερεται σαν τους απλους αστυφυλακες μετα αλεξισφερα κ.τ.λ,η οχι????
-----------------------------------------

Παιδια εγω οπως και η ΗelenT ειμαι και εγω β γυμνασιου και εχω πανω κατω 57-57.5 υψος λετε μεχρι να βρεθω να δινω εγς πανελληνιες να εχουν πεσει τα ορια για το υψος????:'(
αμα και νομιζω οτι θα βρεθω να ειμαι 1.70 μεχρι Γ Λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ελενιτσα στο ευχομαι γιατι πολυ δυσκολα θα πεσει το υψος.αντε το πολυ να πεσει 5 εκατοστα.για καλο και για κακο ας εχεις και μια ακομα επιλογη στο μυαλο σου.ελπιζω να τα καταφερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενιτσα96

Νεοφερμένος

Η Ελενιτσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ελενιτσα στο ευχομαι γιατι πολυ δυσκολα θα πεσει το υψος.αντε το πολυ να πεσει 5 εκατοστα.για καλο και για κακο ας εχεις και μια ακομα επιλογη στο μυαλο σου.ελπιζω να τα καταφερεις
ε καλα για 1.65 θα φτασω σιγουρα απλα για 1.70 δεν ειμαι απολυτα σιγουρη αλλα δε παιρνω και ορκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενιτσα96

Νεοφερμένος

Η Ελενιτσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πραγματι, η σφαιρα ειναι ασηκωτη!!! Τουλαχιστον εχει ο καθενας 3 προσπαθειες απο το καθε χερι αν δεν κανω λαθος!!!
Το υψος ειναι γελοιο, και με το μηκος καλη προπονηση αν κανεις δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα!!!
Το θεμα ειναι με τις ταχυτητες και το χιλιαρι τι γινετε?!?!?!
Ειναι καλος ο χρονος που δινουν ή κοβουν αβερτα?????:(
οταν λες γελοιο εννοεις οτι αν καποιος ειναι 1.65 θα τον περασουν????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Λοιπον επειδη το ακοσα και αυτο.........οι γυναικες δεν μπορουν να πανε εκαμ αλλα ουτε και υατ μονο υμετ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
για άντρες 1,80 περνούν??
* ακόμη ψηλώνω αρκετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Για αντρες 1.75 και πανω ειναι νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
1.70 ειναι το οριο ειτε για αντρες ειτε για γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipeo

Νεοφερμένος

Ο philipeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δε κανουν διακριση στα φυλα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης1

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδιά για σας είμαι νέο μέλος στο φόρουμ σας και επυδη ενδιαφέρομε για σχολή αστυφυλακω θελω να ρωτισω δυο πραγματα 1ον αν μπεις σχολη ατυφυλακων μπορεις μετα απο εκει με εξετασεις να πας αξιοματικων ?
και 2ον επιδη το υψος μου ειναι 1.68 ειναι τοσο αυστιρα τα ορια για υψος αν δεν εισαι 1.70 δεν περνας με τιποτα διλαδι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
κατα πασα πιθανοτητα θα σε κοψουν. φετος εκοψαν παιδι στο 169,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενιτσα96

Νεοφερμένος

Η Ελενιτσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κατα πασα πιθανοτητα θα σε κοψουν. φετος εκοψαν παιδι στο 169,5
Μπα δεν ειναι απαραιτητο εγω ειχα γνωστη μου και ειχα υψος 1.67-68 και περασε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
όριο για την μυωπία υπάρχει γιατί άκουσα μια ιστορία οτι μια κοπέλα την διωξανε από τν σχολή επειδή φορούσε φακούς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενιτσα96

Νεοφερμένος

Η Ελενιτσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
όριο για την μυωπία υπάρχει γιατί άκουσα μια ιστορία οτι μια κοπέλα την διωξανε από τν σχολή επειδή φορούσε φακούς..
Νομιζω οριο για μυωπια πρεπει να ειναι οι 5 βαθμοι αλλα δεν ειμαι και απολυτα σιγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φαιη Xατζη

Νεοφερμένος

Η Φαιη Xατζη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια....sos...παω 2α λυκειου και θελω σαν τρελη απο μικρο παιδι να περασω αστυνομια!εχω υψος 1,85, ειμαι 70 κιλα και ειμαι κοριτσι!!! Για τα αθληματα ξεκινησα στιβο φετος...1η φορα το 1000αρι το εκανα σε 4.35 και μηκος πηδαω 3.10!!!ειμαι πολυ αγχωμενη!!!πιο πολυ για τα αθληματα παρα για τισ πανελληνιες!!!!επισης θα ηθελα να ρωτησω οποιον ξερει, το οριο μυωπιας ποσο ειναι?εγω εχω 2,5!ευχαριστω εκ των προτερων οποιον απαντησει!!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
4,5 είναι το όριο το έψαξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
παιδια....sos...παω 2α λυκειου και θελω σαν τρελη απο μικρο παιδι να περασω αστυνομια!εχω υψος 1,85, ειμαι 70 κιλα και ειμαι κοριτσι!!! Για τα αθληματα ξεκινησα στιβο φετος...1η φορα το 1000αρι το εκανα σε 4.35 και μηκος πηδαω 3.10!!!ειμαι πολυ αγχωμενη!!!πιο πολυ για τα αθληματα παρα για τισ πανελληνιες!!!!επισης θα ηθελα να ρωτησω οποιον ξερει, το οριο μυωπιας ποσο ειναι?εγω εχω 2,5!ευχαριστω εκ των προτερων οποιον απαντησει!!!!!!:bye:

Μην αγχωνεσαι αν ασχοληθεις απο τωρα συστηματικα με τα αθληματα θα τα περασεις ανετα,το ορια ειναι ευκολα ειδικα για ενα ατομο το οποιο θελει να προσληφθει σε ενα σωμα ασφαλειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
4.50 ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
οι βάσεις θα πέσουν στις στρατιωτικές ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top