Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Το παιδαγωγικο ειναι για τις "κοπελιτσες", η αστυνομια ειναι για αντρες.!
Αναλογως σε πια κατηγορια ανηκεις διαλεγεις και την αντιστοιχη σχολη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Το παιδαγωγικο ειναι για τις "κοπελιτσες", η αστυνομια ειναι για αντρες.!
Αναλογως σε πια κατηγορια ανηκεις διαλεγεις και την αντιστοιχη σχολη..

Για σου άντρακλα που θα μας υποδειξεις ποια επαγγελματα είναι μονο για άντρες και ποια μόνο για γυναίκες.:jumpy:

Καθόλου ρατσιστική αντίληψη...τι να σου πω..


Τη δουλειά την κάνεις για να ζήσεις..δε ζεις για να δουλεύεις.
Ο κάθε (λογικός-μη κολλημένος) άνθρωπος ζυγίζει τα οφέλη από μια εργασία, μαζί με τα μειονεκτήματα, σκέφτεται καλά τι θα του αρέσει να κάνει για όλη του τη ζωή και τι όχι και έπειτα αποφασίζει.
Εμένα μ'αρέσει η αστυνομία, αλλά αν τα έβαζα όλα σε μια ζυγαριά θα επέλεγα το παιδαγωγικό.Απείρως πιο ξεκούραστο-εύκολο-ακίνδυνο επάγγελμα.

ΥΓ Σκέψου πριν πετάξεις την κοτσάνα σου πόσοι άντρες κάνουν αυτό το επάγγελμα.(του δασκάλου)Δηλαδή όλοι αυτοί είναι κοριτσάκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα συγκρινεις την αστυνομια με το παιδαγωγικο.?Τη σχεση εχουν αυτες οι σχολες περα απ την επαγγελματικη αποκατασταση.?Σκεψου πρωτα τι γραφεις, δεν εχουμε ορεξη να ακουμε τη μπαρουφα του καθε ......
Και κατι αλλο, τελειωσεις Λογιστικη, θες να μπεις Αστυφυλακων αλλα αν μπορουσες θα περναγες Παιδαγωγικο..:jumpy:
Αδερφε χωρις παρεξηγηση ψαξτο λιγο ειναι σοβαρο το προβλημα σου:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλα συγκρινεις την αστυνομια με το παιδαγωγικο.?Τη σχεση εχουν αυτες οι σχολες περα απ την επαγγελματικη αποκατασταση.?Σκεψου πρωτα τι γραφεις, δεν εχουμε ορεξη να ακουμε τη μπαρουφα του καθε ......
Και κατι αλλο, τελειωσεις Λογιστικη, θες να μπεις Αστυφυλακων αλλα αν μπορουσες θα περναγες Παιδαγωγικο..:jumpy:
Αδερφε χωρις παρεξηγηση ψαξτο λιγο ειναι σοβαρο το προβλημα σου:iagree:
ρε συ παρασκευα ξερεις ποσοι μπαινουν αστυνομια απειδη δεν πιασαν παιδαγωγικα?? ο κοσμος σκεφτεται τη αποκατασταση εστω και αν ειναι ασχετα τα επαγγελματα μεταξυ τους..αστυνομια η παιδαγωγικα ειναι σιγουρο μελλον για ολους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ και να περνούσα αστυνομία,πλέον, θα επέλεγα παιδαγωγικό θεσσνίκης.
Δε το λέω για προπαγάδνα ή για ο,τι άλλο..το εννοώ..

Θα το καταλάβεις και συ και όποιος απορεί όταν θα βγει στην αγορά εργασίας είτε σαν αστυνομικος είτε σαν πολίτης που έχει τελειώσει μια καλή σχολή.

επειδή είμαι σε διακοπές κ τώρα το είδα, σ απαντώ..

Το όνειρο μ από μικρό παιδί ήτανε να πάς στην αστυνομία... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Καλα συγκρινεις την αστυνομια με το παιδαγωγικο.?Τη σχεση εχουν αυτες οι σχολες περα απ την επαγγελματικη αποκατασταση.?Σκεψου πρωτα τι γραφεις, δεν εχουμε ορεξη να ακουμε τη μπαρουφα του καθε ......
Και κατι αλλο, τελειωσεις Λογιστικη, θες να μπεις Αστυφυλακων αλλα αν μπορουσες θα περναγες Παιδαγωγικο..:jumpy:
Αδερφε χωρις παρεξηγηση ψαξτο λιγο ειναι σοβαρο το προβλημα σου:iagree:

Λογιστική?:jumpy::jumpy:
Σιγά μην τελείωσα και ζωικής παραγωγής..

Εσύ κολλημένε ρατσιστάκο βλέπε τι γράφεις...
Η επαγγματική αποκατάσταση μαζί με το αν σου αρέσει είναι τα βασικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Η επαγγματική αποκατάσταση.?:hmm:Aλλοδαπος να υποθεσω..Αν οχι μαθε πρωτα να γραφεις ρε και μετα κοιτα να μπεις στο σωμα.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Η επαγγματική αποκατάσταση.?:hmm:Aλλοδαπος να υποθεσω..Αν οχι μαθε πρωτα να γραφεις ρε και μετα κοιτα να μπεις στο σωμα.!


Tα ρε να τα απευθύνεις στη μάνα σου..

Μη κάνεις υποδείξεις για τη γραφή ή τη γνώση(ειδικά όταν είναι ξεκάθαρο οτι είναι από τη βιασύνη,εκτός αν είσαι τελείως χαζός)...
Σε τυπικά και ουσιαστικά προσόντα υπερτερώ πολύ περισσότερο απο σένα πιτσιρικά..Ξεκόλα λοιπόν γιατί πολλά μας τα πες μέσα από ένα φόρουμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Για χαλαρωστε ρε παιδια!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Καλα συγκρινεις την αστυνομια με το παιδαγωγικο.?Τη σχεση εχουν αυτες οι σχολες περα απ την επαγγελματικη αποκατασταση.?Σκεψου πρωτα τι γραφεις, δεν εχουμε ορεξη να ακουμε τη μπαρουφα του καθε ......
Και κατι αλλο, τελειωσεις Λογιστικη, θες να μπεις Αστυφυλακων αλλα αν μπορουσες θα περναγες Παιδαγωγικο..:jumpy:
Αδερφε χωρις παρεξηγηση ψαξτο λιγο ειναι σοβαρο το προβλημα σου:iagree:


το παιδαγωγικό απο άποψη αποκατάστασης και συνθηκών εργασίας είναι σαφώς καλήτερο απο την αστυνομία.

σκέψου πόσες μέρες τον χρόνο δουλεύουν οι δάσκαλοι και πόσες οι αστυνομικοί και θα καταλάβεις...

αστυνομία επιλέξαμε γιατί την γουστάρουμε, αυτό όμως δέν σημαίνει οτι είναι και καλήτερη.

(οι προσωπικές επιθέσεις δέν κάνουν την συζήτηση καλήτερη)

φιλικα΄...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Tα ρε να τα απευθύνεις στη μάνα σου..

Μη κάνεις υποδείξεις για τη γραφή ή τη γνώση(ειδικά όταν είναι ξεκάθαρο οτι είναι από τη βιασύνη,εκτός αν είσαι τελείως χαζός)...
Σε τυπικά και ουσιαστικά προσόντα υπερτερώ πολύ περισσότερο απο σένα πιτσιρικά..Ξεκόλα λοιπόν γιατί πολλά μας τα πες μέσα από ένα φόρουμ..

Λοιπον βλακακο καταρχην ειμαι 25 χρονων και τις επιθεσεις στους πραγματικους πιτσιρικαδες και οχι σε μενα και ασε ησυχη εκει που ειναι τωρα η μανα μου και κοιτα να το παρεις πισω για να μη σε παρει ο διαολος..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Λοιπον βλακακο καταρχην ειμαι 25 χρονων και τις επιθεσεις στους πραγματικους πιτσιρικαδες και οχι σε μενα και ασε ησυχη εκει που ειναι τωρα η μανα μου και κοιτα να το παρεις πισω για να μη σε παρει ο διαολος..!

Το συνεχίζεις έ?


Λοιπόν με τον ίδιο τρόπο,όπως απευθύνθηκες σε μένα, ο διάολος ας πάρει αυτήν/αυτόν που ξέρεις καθώς και τα βλακάκο πες τα πάλι εκεί που ξέρεις οι οποίοι φέρουν και μια ευθύνη που σε κάναν έτσι και φαντάζομαι σε ανέχονται.Δε σου φταίνε οι άλλοι που έχεις αυτην την παιδεία...
Γκέγκε?

Να πω την αλήθεια δε μου φαίνεσαι για 25.:jumpy:

Μάθατε τώρα, όσοι δεν έχετε επιχειρήματα βρίζετε και όταν σας επιστρέφονται οι βρισιές όπως πρέπει βρίζετε ακόμη περισσότερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Γκεγκε μπουγατσοβουλγαρε θα λες εσυ στη μανα σου και σ ολο σου το σοι..Καταλαβες?Οσο για τον αν ειμαι 25 η οχι ελα να σου δειξω απο κοντα τη ταυτοτητα μου γελοιε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Γκεγκε μπουγατσοβουλγαρε θα λες εσυ στη μανα σου και σ ολο σου το σοι..Καταλαβες?Οσο για τον αν ειμαι 25 η οχι ελα να σου δειξω απο κοντα τη ταυτοτητα μου γελοιε..


Koίταξε εγώ γκέγκε στους συγγενείς μου δεν έχω πρόβλημα να πω και το έχω πει κάποιες φορές.

Αλλά αυτά που λες όμως εσύ(οι βρισιές)είναι ανεπίτρεπτα.

Δε με ξέρεις, είχαμε μια διαφωνεία σε σχέση με τη σωστή/νόμιμη αξιολόγηση των προκαταρτικών και από τότε ξαφνικά το χόντρυνες με βρισιές.Το είχα αφήσει όπως κατάλαβες τότε να έχεις εσύ τον τελευταίο λόγο αλλά με ξαναέβαλες στόχο..

Έστω και αν με αντιπαθείς και οτιδήποτε άλλο έχει νόημα να με βρίζεις σε ένα ανώνυμο φόρουμ?Εσύ εκτίθεσαι και εγω φυσικά αν σου απαντάω ή το πάω παραπέρα...
Σκέψου το λίγο..Eγώ προτείνω να το λήξουμε και απλά να αγνοεί ο ένας τον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Αν το ρε το θεωρεις βρισια, αυτο που μου ειπες για τη μανα μου εγω τι να το θεωρησω οταν μαλιστα δε ξερεις αν βρισκεται η οχι στη ζωη.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Κατά βάθος το έχετε παραξηλώσει (μην το πω χειρότερα) και οι 2. Κατά προτίμηση να το σταματήσετε εδώ. :)

Εντελώς φιλικά και χωρίς να μου πέφτει κάποιος λόγος. Απλή παρατήρηση.

Και όπως είχε πει και ο Anarki:



Δεν απευθύνομαι σε κανένα προσωπικά, έτσι κι αλλιώς κι εγώ το έχω κάνει. Απλά είναι πραγματικά χαζό. (να φτάνουμε/ετε σ αυτό το σημείο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Αν το ρε το θεωρεις βρισια, αυτο που μου ειπες για τη μανα μου εγω τι να το θεωρησω οταν μαλιστα δε ξερεις αν βρισκεται η οχι στη ζωη.?


Εμένα με τσάτισε πολύ το ρε, αυτομάτως ακούστηκε στα αυτιά μου σα ρε ''μακάκα'' κτλ...

Τέσπα δεν έβρισα τη μητέρα σου, αλλά αυτό που με χαρακτήρισες να το χαρακτηρίσεις στην μητέρα σου αρχικά..τέσπα.. οκ καταλαβαίνω οτι από μόνη της η λέξη μάνα ενεργοποιεί ποικίλες αντιδράσεις..
Εγώ σταματάω εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Finito.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
To ρε μαλακα ειναι πιο γνωστη εκφραση απο το καλημερα πλεον.Δεν θα ενιωθα ποτε παρεξηγημενος για αυτο.(Το λεω μην θελοντας βεβαια να υποστηριξω τον εναν η τον αλλο , απλα το αναφερω προς ευθημια της καταστασης :) )

Να προσθεσω κατι εδω.Οποιος πραγματικα εχει αμφιβολιες για την ΕΛ.ΑΣ να μην δηλωσει.Δεν ειναι ευκολα τα πραγματα.Καποιος που επειδη ενιωθε εναν ενθουσιασμο για καμια εβδομαδα και ελεγε θα παω ΕΛ.ΑΣ , και μολις το ειπε σε 2-3 φιλαρακια η στους γονεις του , και του αλαξανε την γνωμη δινοντας πρωτο λογο στην αποκατασταση (σωστη εκ της μιας πλευρας) δεν θα πρεπει σε καμια περιπτωση να δηλωσει ΕΛ.ΑΣ.

Οι καταστασεις εξω πλεον ειναι δυσκολες.Ενα ατομο για να κανει καλα ενα επαγγελμα , θα πρεπει να του αρεσει το επαγγελμα αυτο.Απο αγγαρεια κατι πλεον ΔΕΝ γινεται.Το επαγγελμα του αστυνομικου ειναι επικινδυνο , αυτο πρεπει να γινει κατανοητο.Δεν ειναι απλα οτι φοραμε μια στολη και πιασαμε τσακ-ποτ.Καμια σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
To ρε μαλακα ειναι πιο γνωστη εκφραση απο το καλημερα πλεον.Δεν θα ενιωθα ποτε παρεξηγημενος για αυτο.(Το λεω μην θελοντας βεβαια να υποστηριξω τον εναν η τον αλλο , απλα το αναφερω προς ευθημια της καταστασης :) )

Να προσθεσω κατι εδω.Οποιος πραγματικα εχει αμφιβολιες για την ΕΛ.ΑΣ να μην δηλωσει.Δεν ειναι ευκολα τα πραγματα.Καποιος που επειδη ενιωθε εναν ενθουσιασμο για καμια εβδομαδα και ελεγε θα παω ΕΛ.ΑΣ , και μολις το ειπε σε 2-3 φιλαρακια η στους γονεις του , και του αλαξανε την γνωμη δινοντας πρωτο λογο στην αποκατασταση (σωστη εκ της μιας πλευρας) δεν θα πρεπει σε καμια περιπτωση να δηλωσει ΕΛ.ΑΣ.

Οι καταστασεις εξω πλεον ειναι δυσκολες.Ενα ατομο για να κανει καλα ενα επαγγελμα , θα πρεπει να του αρεσει το επαγγελμα αυτο.Απο αγγαρεια κατι πλεον ΔΕΝ γινεται.Το επαγγελμα του αστυνομικου ειναι επικινδυνο , αυτο πρεπει να γινει κατανοητο.Δεν ειναι απλα οτι φοραμε μια στολη και πιασαμε τσακ-ποτ.Καμια σχεση.


Παλήκαρε αφού το τελειώσαμε, εσύ γιατί επιμένεις?

Όσο για το άλλο εγώ πάντως δεν έχω αμφιβολίες για την ΕΛ.ΑΣ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top