Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Υ.Γ. :) Άρη και όσοι είστε μέσα στην αξιωματικών:

ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!

:) 19.125 μόρια και πέρασα τα αθλήματα :jumpy::jumpy::jumpy:

Πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό αύριο :xixi: ;)

o ariba είμαι....σου μιλούσα στο msn ;)

cya!

Συγχαρητηρια.......φιλε μου....αντε με το καλο...
αν και πατε πρωτα αυλωνα και εμεις θα τα πουμε απο οκτωβρη.....

Πάντως στα αθλήματα στις κοπέλες,που έδωσα και εγώ στις 3 Ιουλίου,ήταν αρκετά ελαστικά τα πραγματα.Εγώ που έχω 18.312 μόρια λέτε να περάσω αξιωματικών????:what:

ειναι πολυ πιθανων....αυξηθηκαν οι θεσεις...εχεις πολλες ελπιδες....καλη επιτυχια σου ευχομαι και ελπιζω να σε δω μες στην σχολη...:no1:.


Παιδια οχι οτι θελω να ειμαι αρνητικος...αλλα η βαση αναμενεται να φτασει 18.700 λογω των θεματων στο ΑΟΘ...και εγω για κει θελω...Ελπιζω να πεσουν οπως λετε..:)

μην ειστε απιασιοδοξοι...εσεις κανατε οτι μπορουσατε....τωρα καλες διακοπες και βλεπουμε....καλη επιτυχια...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εχουν πολυ ενδιαφεροντα μαθηματα και το επαγγελμα εκτος απο συντομη επαγγελματικη αποκατασταση πιστευω πως ειναι και παρα πολυ ωραιο!!!
Ενταξει μετα το επαγγελμα εχει ενδιαφερον. Στη σχολη δεν θα είναι τοσο τελεια όσο περιμενεις..... Εντάξει καμιά σχεση με στρατιωτικές αλλά έχει και τις σκοπίες του έχει και όλη τη βαρεμάρα του εσώκλειστου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ενταξει μετα το επαγγελμα εχει ενδιαφερον. Στη σχολη δεν θα είναι τοσο τελεια όσο περιμενεις..... Εντάξει καμιά σχεση με στρατιωτικές αλλά έχει και τις σκοπίες του έχει και όλη τη βαρεμάρα του εσώκλειστου....

Για πες, για πες .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πάντως στα αθλήματα στις κοπέλες,που έδωσα και εγώ στις 3 Ιουλίου,ήταν αρκετά ελαστικά τα πραγματα.Εγώ που έχω 18.312 μόρια λέτε να περάσω αξιωματικών????:what:
Χα.... εγώ πέρσι 18342 έβαλα την Αξ/κών για πλάκα και μπηκα για 16 μόρια. Εσύ εχεις μπει ήδη. Η προκηρυξη παίρνει παραπάνω άτομα φέτος.
-----------------------------------------
Για πες, για πες .... :P
Κοίταξε, οιαστυνομικές σχολες ειναι ανοργάνωτες λίγο. Επικρατεί μετα τη βασική εκπαίδευση του πρωτοετη μια απραξία. Καψώνια καμιά σχεση με στρατιωτικές σχολές, κάτι λιγα στην αρχή....... Αλλά πολύ σαπίλα και καθίσι μετα.... Απλά έιναι εσώκλειστο μόνο ρεπό το ΠΣΚ εκτός αν εχεις υπηρεσια.. κατά τα άλλα υπομονη μεχρι να βγεις και να γινεις μόνιμος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ναι αλλά στη βασική εκπαίδευση σε θερίζουν ακούω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ναι αλλά στη βασική εκπαίδευση σε θερίζουν ακούω :P
Αυλώνα δεν πάτε και εσείς???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν ξέρω τπτ!!! ενημερώστε με κάποιος ;/ φέτος θα μπω στη σχολή...τι παίζει με αυλώνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Δεν ξέρω τπτ!!! ενημερώστε με κάποιος ;/ φέτος θα μπω στη σχολή...τι παίζει με τον αυλώνα;
Πέρσι σαν πρωτοετης ημουν 1 μήνα Αυλώνα στο στρατόπεδο τεθωρακισμένων.... Όλοι οι αξιωματικοι και αστυφυλακες εκπαιδευόμασταν από στρατιωτικούς.... Στρατοπεδο ηταν..... οπως οι φανταροι έτσι και εμεις..... εσείς θα κάτσετε 6 βδομάδες φέτος νομίζω..... Παντως είστε τυχεροι που βγάζετε εκεί ολη τη βασική... Εμείς καναμε και δυο βδομάδες βασική μες στη σχολή και πεθαναμε στο τρεξιμο με τους τεταρτοετεις... Αυλωνα θα γούσταρα ακομα και τωρα να πάω.. Ηταν καλή εμπειρια Αντε καλη κατάταξη στο σώμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
πότε θα μας καλέσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πέρσι σαν πρωτοετης ημουν 1 μήνα Αυλώνα στο στρατόπεδο τεθωρακισμένων.... Όλοι οι αξιωματικοι και αστυφυλακες εκπαιδευόμασταν από στρατιωτικούς.... Στρατοπεδο ηταν..... οπως οι φανταροι έτσι και εμεις..... εσείς θα κάτσετε 6 βδομάδες φέτος νομίζω..... Παντως είστε τυχεροι που βγάζετε εκεί ολη τη βασική... Εμείς καναμε και δυο βδομάδες και πεθαναμε στο τρεξιμο..... βασική μες στη σχολή και πεθαναμε στο τρεξιμο με τους τεταρτοετεις... Αυλωνα θα γούσταρα ακομα και τωρα να πάω.. Ηταν καλή εμπειρια Αντε καλη κατάταξη στο σώμα..

πολυ καλα τα λες φιλε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Συγχαρητηρια.......φιλε μου....αντε με το καλο...
αν και πατε πρωτα αυλωνα και εμεις θα τα πουμε απο οκτωβρη.....



ειναι πολυ πιθανων....αυξηθηκαν οι θεσεις...εχεις πολλες ελπιδες....καλη επιτυχια σου ευχομαι και ελπιζω να σε δω μες στην σχολη...:no1:.




μην ειστε απιασιοδοξοι...εσεις κανατε οτι μπορουσατε....τωρα καλες διακοπες και βλεπουμε....καλη επιτυχια...:no1:
Ευχαριστούμε Άρη!Δηλαδή να έχω ελπίδες?:DΑν είναι,τα λέμε και μέσα στην σχολή..!Πάντως διαβάζοντας αυτές τις συζητήσεις για την σχολή αξιωματικών μου λύθηκαν πολλέέέέέέές απορίες...Ευχαριστώ πολύ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
οντως παιδια πρεπει να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στον Αρη γτ τα λεει ωραια....:P μας εχει λυσει σχεδον ολες τις αποριες...

Μπραβο φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
:no1::no1::no1: Άρης :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
@@ AΡΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Άρη!Δηλαδή να έχω ελπίδες?:DΑν είναι,τα λέμε και μέσα στην σχολή..!Πάντως διαβάζοντας αυτές τις συζητήσεις για την σχολή αξιωματικών μου λύθηκαν πολλέέέέέέές απορίες...Ευχαριστώ πολύ...:)

οντως παιδια πρεπει να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στον Αρη γτ τα λεει ωραια....:P μας εχει λυσει σχεδον ολες τις αποριες...

Μπραβο φιλε...

:no1::no1::no1: Άρης :no1::no1::no1:


πωπω!!!με συγκινησατε....:'(:'(:'(:):):):):)

να'στε καλα παιδια....:no1::no1::no1:

κανω οτι μπορω και εγω....γιατι και εγω ηθελα να μαθω πραγματα και δεν ειχα καποιον...και επειδη πολλα θα ακουσετε οπως ακουσα και εγω,..,...λιγα να κρατατε....

καλο καλοκαιρι....και ελπιζω να πανε ολα καλα......:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
πωπω!!!με συγκινησατε....:'(:'(:'(:):):):):)

να'στε καλα παιδια....:no1::no1::no1:

κανω οτι μπορω και εγω....γιατι και εγω ηθελα να μαθω πραγματα και δεν ειχα καποιον...και επειδη πολλα θα ακουσετε οπως ακουσα και εγω,..,...λιγα να κρατατε....

καλο καλοκαιρι....και ελπιζω να πανε ολα καλα......:no1:

καλο καλοκαιρι... και καλη δυναμη για την σχολη...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια ερχομαι και εγω αξιωματικων!!:D θα τα πουμε με ολους απο σεπτεμβρη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εγώ πάλι αν δεν περνούσα αστυνομία τότε θα πήγαινα παιδαγωγικό θεσσαλονίκης :jumpy::jumpy::jumpy:


Εγώ και να περνούσα αστυνομία,πλέον, θα επέλεγα παιδαγωγικό θεσσνίκης.
Δε το λέω για προπαγάδνα ή για ο,τι άλλο..το εννοώ..

Θα το καταλάβεις και συ και όποιος απορεί όταν θα βγει στην αγορά εργασίας είτε σαν αστυνομικος είτε σαν πολίτης που έχει τελειώσει μια καλή σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ και να περνούσα αστυνομία,πλέον, θα επέλεγα παιδαγωγικό θεσσνίκης.
Δε το λέω για προπαγάδνα ή για ο,τι άλλο..το εννοώ..

Θα το καταλάβεις και συ και όποιος απορεί όταν θα βγει στην αγορά εργασίας είτε σαν αστυνομικος είτε σαν πολίτης που έχει τελειώσει μια καλή σχολή.
Ποιά αγορά εργασίας ο αστυνομικός τι ειναι αυτό που ειπες τώρα? Όσοι εχουν μπει στην αστυνομική ακαδημία τελείωσε μετα έχουν κατευθείαν δουλεια... Οι πολίτες είναι στην αγορά εργασίας. Οσο για το ποιος έχει καλύτερη δουλειά το βλέπουμε που ψάχνουν με συμβασεις των 300 ευρώ άτομα με τίτλους νομικής. Το παιδαγωγικό μόνο που λες πιστεύω αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ποιά αγορά εργασίας ο αστυνομικός τι ειναι αυτό που ειπες τώρα? Όσοι εχουν μπει στην αστυνομική ακαδημία τελείωσε μετα έχουν κατευθείαν δουλεια... Οι πολίτες είναι στην αγορά εργασίας. Οσο για το ποιος έχει καλύτερη δουλειά το βλέπουμε που ψάχνουν με συμβασεις των 300 ευρώ άτομα με τίτλους νομικής. Το παιδαγωγικό μόνο που λες πιστεύω αξίζει...


Δε μίλησα για Νομική.

Για παιδαγωγικό μίλησα όπου δουλεύουν πρωϊνό 6ωρο, άντε βαρια βαριά να πλησιάσει 8ωρο.
Διορίζονται κατευθείαν, τουλάχιστον οι οι συμμαθήτριες μου διορίστηκαν κατευθείαν.
Ειδικά κάτι τμήματα για παιδάκια με ειδικές ανάγκες που παίρνουν και επιδόματα..

Και δουλεύουν τις μισές μέρες από τους αστυνομικούς..
Ίσως λάθος έκφραση αγορά εργασίας, αλλά εννοούσα τη δουλειά με την ευρύτερη έννοια.

Οπότε συφωνούμε και τζάμπα κουβέντα κάνουμε.


Αχ και ναμουνα στην ηλικία σας.
Περιττό να πω πως τα τμήματα αυτά γυναικοκρατούνται..(φοιτητική ζωή χαρισάμενη δηλαδή..)

Τέσπα δεν πειράζει και γω καλά πέρασα στο ΤΕΙ που έβγαλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top