Αστυνομία - Αστυφυλάκων - Αξιωματικών

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μαλλον δεν διαβαζεις τι γραφω.Ειδες τι εβαλα μεσα στην παρενθεση ?Ισως οχι..Τελος παντων.

Για το δευτερο το ειπα γενικα , οχι για εσενα.Αλλα αφου εισαι σιγουρος , τοτε εαν δεν κανω λαθος ειχες πει οτι θα προτιμουσες παιδαγωγικα (εκτος εαν κανω λαθος δεν θυμαμε).Εξαλου δικο σου θεμα ειναι φιλε , ξαναλεω το ειπα γενικα.

Φιλικα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Μαλλον δεν διαβαζεις τι γραφω.Ειδες τι εβαλα μεσα στην παρενθεση ?Ισως οχι..Τελος παντων.

Για το δευτερο το ειπα γενικα , οχι για εσενα.Αλλα αφου εισαι σιγουρος , τοτε εαν δεν κανω λαθος ειχες πει οτι θα προτιμουσες παιδαγωγικα (εκτος εαν κανω λαθος δεν θυμαμε).Εξαλου δικο σου θεμα ειναι φιλε , ξαναλεω το ειπα γενικα.

Φιλικα παντα.

Mια χαρά διαβάζω..Για αυτό είπα και αυτά που είπα..Στου κρεμασμένου το σπίτι δε μιλάμε για σχοινί..Όταν κάτι ατυχές τελειώνει υπάρχει νόημα να ψυρίζουμε τις λεπτομέρειες?Ειδικά ένας τρίτος που δεν είχε καθόλου συμμετοχή?

Τέσπα αν θες πς τη γνώμη σου εγώ δεν ξαναασχολούμαι με κανέναν για το συγκεκριμένο συμβάν.
.......................................................................
Ναι θα προτιμούσα παιδαγωγικά ή κάτι παρεμφερές δημοσιοϋπαλληλίστικο..ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ..ΑΝ ΗΜΟΥΝ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ και έβγαζα τόσο ψηλό βαθμό και ήμουν νομίζω θεωρητική...

Αλλιώς ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ πάλι, θα πήγαινα κατευθείαν αστυφυλάκων και καρφί για καριέρα(προσπάθεια να περάσω στην αξιωματικών μετά)..όχι από θέμα βαθμού γιατί θα τον έπιανα άνετα.
Γιατί η αστυνομία μ'αρέσει.


..πάντα με τα μυαλά που έχω σήμερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ρε φιλε...Τι εννοεις εαν μπορουσες και θα προτιμουσες ?Δεν σε πιανω.Απο την μια λες προτιμας κατι αλλο , απο την αλλη εαν μπορουσες θα πηγαινεις ΕΛ.ΑΣ.
Τελικα που εισαι ?Εδωσες εξετασεις για κατι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ρε φιλε...Τι εννοεις εαν μπορουσες και θα προτιμουσες ?Δεν σε πιανω.Απο την μια λες προτιμας κατι αλλο , απο την αλλη εαν μπορουσες θα πηγαινεις ΕΛ.ΑΣ.
Τελικα που εισαι ?Εδωσες εξετασεις για κατι ?

Δεν μπορούσα τότε λόγω προβλημάτων υγείας(έπρεπε να με κόψουν στα προκαταρτικά αν πήγαινα)..

Μετέπειτα πέρασα σε μια σχολή..Και είμαι της άποψης όταν ξεκινάς κάτι να το τελειώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rino0Z

Νεοφερμένος

Η rino0Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια!!εγω θελω να κανω την εξησ ερωτηση για να μπεισ αστυφυλακων ποσο υψοσ πρεπει να εχεισ γιατι ειμαι 1.63 και θελω πολυ να μπω εκει αλλα μαλλον θα με κοψουν στο υψοσ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια!!εγω θελω να κανω την εξησ ερωτηση για να μπεισ αστυφυλακων ποσο υψοσ πρεπει να εχεισ γιατι ειμαι 1.63 και θελω πολυ να μπω εκει αλλα μαλλον θα με κοψουν στο υψοσ...:(

Ναι φίλε δυστηχώς αυτό είναι ένα πρόβλημα που δεν σου επιτρέπει την είσοδο στην ΕΛ.ΑΣ. Τουλάχιστον φέτος ήταν πολύ αυστηροί σε αυτό το μέτρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rino0Z

Νεοφερμένος

Η rino0Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κοπελα ειμαι:(
-----------------------------------------
μαλιστα μασ υποχρεωσαν πφφφφφφ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
κοπελα ειμαι:(
-----------------------------------------
μαλιστα μασ υποχρεωσαν πφφφφφφ!!!

Κρίμα και συγνώμη για το φίλε δεν κοίταξα το φύλο... Ναι και σε εμας περνούσες απο 2 ελέγχους όταν έκανες τα χαρτιά σου και στις προκαταρκτικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rino0Z

Νεοφερμένος

Η rino0Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τα νευρα μου!!αμαν τι σχεση εχει τρ το υψοσ !!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ε πως...εχουμε ξαναπει οτι κατα κυριο λογο εβαλαν το οριο υψους για να μην μπαινουν τοσες γυναικες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rino0Z

Νεοφερμένος

Η rino0Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τι να πω δν ξερω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μην στεναχωριεσαι,ειναι αδικια συμφωνα με τα σωματικα προσοντα της γυναικας αλλα τι να κανουμε...δν αλλαζει κατι...ευχομαι να βρεις κατι αλλο που να σ αρεσει κ να το αγαπησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rino0Z

Νεοφερμένος

Η rino0Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ειλικρινα δεν χρειαζεσαι καμια προετοιμασια.....θα περασεις χαλαρα τα αθληματα.......

το υψος ειναι ομως ενα ζητημα....κοψανε παιδια που δεν ηταν 1.70 και πανω......
παιδια εγω ειμαι β γυμνασιου και ειμαι 1.57 το θεμα ειναι οτι δε νομιζω να ψηλωσω αλλο.Λετε μεχρι να δωσω εγω να εχουν χαμηλωσει τα ορια???

Α.και κατι αλλο ρωτησα αν παιρνουν γυναικες στην εκαμ σε ενα αστυνομικο και ειπε πως ναι αν πεσουν τα ορια του 1.70 για υψος αναγκαστηκα θα πεσουν και στις γυναικες στα εκαμ ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
παιδια εγω ειμαι β γυμνασιου και ειμαι 1.57 το θεμα ειναι οτι δε νομιζω να ψηλωσω αλλο.Λετε μεχρι να δωσω εγω να εχουν χαμηλωσει τα ορια???

Α.και κατι αλλο ρωτησα αν παιρνουν γυναικες στην εκαμ σε ενα αστυνομικο και ειπε πως ναι αν πεσουν τα ορια του 1.70 για υψος αναγκαστηκα θα πεσουν και στις γυναικες στα εκαμ ετσι???
ΕΚΑΜ γυναίκα λίγο δύσκολο εώς αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ΕΚΑΜ γυναίκα λίγο δύσκολο εώς αδύνατο.
ναι αλλα δεν απαγορεθεται να μπει γυναικα μεσα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
ναι αλλα δεν απαγορεθεται να μπει γυναικα μεσα!!!;)
Βρες μου στα εκαμ μια γυναικα.Δεν καταλαβαίνεις τι εκπαίδευση περνάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βρες μου στα εκαμ μια γυναικα.Δεν καταλαβαίνεις τι εκπαίδευση περνάνε.
βρε μαζι σου δε πανε γυναικες αλλα αυτο δε συμαινει οτι απογορευεται να μπει γυναικα στα εκαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
βρε μαζι σου δε πανε γυναικες αλλα αυτο δε συμαινει οτι απογορευεται να μπει γυναικα στα εκαμ
Πανε να σε κοιτάξει κανας γιατρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενιτσα96

Νεοφερμένος

Η Ελενιτσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι σχετικα με τους αξιωματικους και τους αστυφυλακες.Οι κατωτεροι αξιωματικοι εχουν το δικαιωμα αν το ζητησουν να βγουν για περιπολια ξερεται σαν τους απλους αστυφυλακες μετα αλεξισφερα κ.τ.λ,η οχι????
-----------------------------------------
ε πως...εχουμε ξαναπει οτι κατα κυριο λογο εβαλαν το οριο υψους για να μην μπαινουν τοσες γυναικες....
Παιδια εγω οπως και η ΗelenT ειμαι και εγω β γυμνασιου και εχω πανω κατω 57-57.5 υψος λετε μεχρι να βρεθω να δινω εγς πανελληνιες να εχουν πεσει τα ορια για το υψος????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top