[Αρχείο] Συζητήσεις για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fotaly

Νεοφερμένος

Η fotaly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση γιατι εχω αγχος με το ηλεκτρονικο μηχανογραφικο!εκανα καταθεση μου εδωσε αριθμο πρωτοκολλου..πρεπει να κανω κατι αλλο?εννοω να παω κατι στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Τώρα το μόνο που μένει είναι να σου ευχηθούμε καλή επιτυχία! Είσαι οκ, δεν θέλει κάτι άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά στο μηχανογραφικό που έχετε πάρει όταν ολοκληρώσατε την διαδικασία στις πρώτες γραμμές που γράφει τα στοιχεία σας και αν είστε υποψήφιος ΕΠΑΛ ομάδας Α, γράφει μήπως και τι σχολείο βγάλατε; εσπερινό ή ημερήσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyklos7

Νεοφερμένος

Ο koyklos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σχετικά με παράταση που δόθηκε δεν έχω καταλάβει καλα μέχρι σήμερα της 12 ή αύριο την Πέμπτη της 12 το βράδυ. Το λέω γιατί πρέπει να βγάλω ένα χαρτί απο το δήμο και μετα να το οριστικοποίησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Σχετικά με παράταση που δόθηκε δεν έχω καταλάβει καλα μέχρι σήμερα της 12 ή αύριο την Πέμπτη της 12 το βράδυ. Το λέω γιατί πρέπει να βγάλω ένα χαρτί απο το δήμο και μετα να το οριστικοποίησω.


"η προθεσμία οριστικοποίησης του μηχανογραφικού δελτίου για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, για όλους τους υποψηφίους, παρατείνεται μέχρι 30 Ιουνίου 2011. Η ώρα λήξης της οριστικοποίησης είναι μέχρι 24:00 της ίδιας ημέρας."

που σημαίνει: Μέχρι την Πέμπτη τα μεσάνυχτα (Πέμπτη προς Παρασκευή), θα μπορείς να καταθέσεις μηχανογραφικό. Καλύτερα όμως να μην το αφήσεις για τις 23:50 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyklos7

Νεοφερμένος

Ο koyklos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
χαχαχα όχι αύριο το πρωί αν δεν βαριεμαι θα το οριστικοποίησω :P
thanks για την βοήθεια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ρε να πάρει η μητέρα μου μου είπε ότι άκουσε στη τηλεόραση 2 φορές ότι πρέπει να πάμε το μηχανογραφικό στο σχολείο δε ξέρω τι να το κάνουν... Δεν ισχύει κάτι τέτοιο έτσι δεν είναι; Προφανώς θα είπαν αν θέλουμε να το κάνουμε σχολείο αλλά δε θα κατάλαβε καλά η μάνα μου, σωστός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ρε να πάρει η μητέρα μου μου είπε ότι άκουσε στη τηλεόραση 2 φορές ότι πρέπει να πάμε το μηχανογραφικό στο σχολείο δε ξέρω τι να το κάνουν... Δεν ισχύει κάτι τέτοιο έτσι δεν είναι; Προφανώς θα είπαν αν θέλουμε να το κάνουμε σχολείο αλλά δε θα κατάλαβε καλά η μάνα μου, σωστός;
Σωστοςςς!!!Το μηχανογραφικο το κανουμε ή στο σπιτι μας 'η στο σχολειο μας ή οπουαλλου θελουμε, το οριστικοποιουμε ,κραταμε τον αριθμο πρωτοκολλου (γιατι ο διαολος εχει πολλα ποδαρια) κ παμε για μακροβουτια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ρε να πάρει η μητέρα μου μου είπε ότι άκουσε στη τηλεόραση 2 φορές ότι πρέπει να πάμε το μηχανογραφικό στο σχολείο δε ξέρω τι να το κάνουν... Δεν ισχύει κάτι τέτοιο έτσι δεν είναι; Προφανώς θα είπαν αν θέλουμε να το κάνουμε σχολείο αλλά δε θα κατάλαβε καλά η μάνα μου, σωστός;
Εγώ σχολείο το οριστικοποίησα όχι για τίποτε άλλο, απλά για να μη κάνω κάποια βλακεία μόνη μου. Δεν ήταν απαραίτητο όμως, μπορούσα μια χαρά και από το σπίτι μόνη μου, χωρίς να πάω καθόλου στο σχολείο, εξάλλου και οι καθηγητές μου είπαν ότι βρίσκονταν εκεί μόνο βοηθητικά, για απορίες κλπ, άρα μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μέχρι χθες γινόταν να δούμε το τελικό μηχανογραφικό μας δελτίο από τις 2 πρώτες επιλογές, με τον αριθμό του κατρελακίου και τα ΣΞΜΨ μας. Όμως μπορούσε ο και καθένας (π.χ. ο πισινός μας συμμαθητής) που ήξερε αυτά τα στοιχεία να δει το δει. Σήμερα δεν μπορούμε. Δεν νομίζω να είναι βλάβη ή θέμα browser. Μάλλον το μηχανογραφικό μας θεωρήθηκε προσωπικό δεδομένο και έκαναν να μην εμφανίζεται πλέον έτσι. Μπορούμε όμως να το δούμε από την 3η επιλογή με χρήση του κωδικού του μηχανογραφικού και του κωδικού που φτιάξαμε στο σχολείο.


Προφανώς και μετά τις 5 του μήνα ούτε έτσι θα μπορείς να το δεις γιαυτό αποθήκευσε το ή εκτύπωσε το να το έχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Άκουσα ότι βγήκαν τα πρώτα στατιστικά σχετικά με τα μηχανογραφικά αλλά δεν μπορώ να βρω τίποτα σχετικό!Μπορεί να ψάξει κάποιος κ αν το βρει να το παραθέσει;Έχω μεγάλη περιέργεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Άκουσα ότι βγήκαν τα πρώτα στατιστικά σχετικά με τα μηχανογραφικά αλλά δεν μπορώ να βρω τίποτα σχετικό!Μπορεί να ψάξει κάποιος κ αν το βρει να το παραθέσει;Έχω μεγάλη περιέργεια:P
Αφου σημερα στις 12 το βραδυ ληγει η προθεσμια καταθεσης του μηχανογραφικου, πως μπορει να βγηκαν στατιστικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εγώ για να είμαι σίγουρη πήγα και το κατέθεσα στο σχολείο υπό επίβλεψη καθηγητή....:hmm: Ποτέ δεν ξέρεις ;(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ για να είμαι σίγουρος στο σπίτι. Και μόνο το πηγαινέλα κι ο χαμός στο γραφείο φτάνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και τωρα απλα περιμενουμε μεχρι τον Αυγουστο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Στο μηχανογραφικό έχει την σημερινή ημερομηνία. :p

Γιατί δεν ανοίγει το υπερσύγχρονο σύστημα του ΜΔ με chrome. :p

υποστηρίζει safari ξέρω γω και δεν υποστηρίζει chrome. τι να πεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ακούγεται ένα σενάριο και για μέσα Ιουλίου... αλλά δεν είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Και μόνο η ηλεκτρονική υποβολή των μηχανογραφικών δεν συντομεύει την διαδικασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top