Αρχαία ή Νέα Ελληνικά

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Νέα Ελληνικά..Δεν τα μπορώ τα Αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Μέχρι τη 2α γυμνασίου μου άρεσαν τ'αρχαία.Πέρσυ άρχισαν και μου έσπαγαν τα νεύρα(είχαμε κ έναν ****** καθηγητή),φέτος πάμε πολύυυυ γρήγορα(έχουμε πάλι μία καθηγήτρια ασ' τα να πάνε)και απόγινε το πράγμα γι'αυτό και ψηφίζω νέα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μέχρι τη 2α γυμνασίου μου άρεσαν τ'αρχαία.Πέρσυ άρχισαν και μου έσπαγαν τα νεύρα(είχαμε κ έναν ****** καθηγητή),φέτος πάμε πολύυυυ γρήγορα(έχουμε πάλι μία καθηγήτρια ασ' τα να πάνε)και απόγινε το πράγμα γι'αυτό και ψηφίζω νέα...!
Σ'εμένα συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο.. :P Μέχρι την 2α γυμνασίου τα σιχαινόμουνα και τώρα τα λατρεύω.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

Helenviolet

Νεοφερμένος

Η Helenviolet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλητερα ειναι τα Αρχαια.Προσωπικα ποτε δεν μου αρεσε η Νεοελληνική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

louloudakias

Νεοφερμένος

Ο louloudakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πιο σας αρεσει πιο πολυ αρχαια η νεα ελληνικα;;
εγω θελω να ρωτησω πως κλινεται και τονιζεται η λεξη -το γραφείον- στα αρχαια ελληνικα-ευχαριστω-περιμενω απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τα Αρχαία είναι για τα μπάζα. Τι να τα κάνεις; Εκτός κι αν θες να γίνεις αρχαιολόγος βεβαίως βεβαίως.

ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ FtW.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Το ξέρω ότι ειναι γελοίο αλλά μου αρέσει πολύ η Γλωσσολογία:iagree:
τοτε ελα στο πανεπιστημιο αμεσως να κανεις...:P κανω εγω και μαλιστα στα αγγλικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Νέα γιατί είναι πιο εύκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από pre+:
Το ξέρω ότι ειναι γελοίο αλλά μου αρέσει πολύ η Γλωσσολογία:iagree:

Εμένα όχι τόσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
και τα δυο...τ νεα γιατι τα μιλαω και μου αρεσουν..:D
τα αρχαια γιατι εχουν μια γοητεια...τρελαινομουν για αγνωστο στο λυκειο!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τα παιδιά της 1ης νομίζω πως δεν είναι σε θέση να απαντήσουν..."πάντα" το καινούριο είναι ωραίο!Δεν το έχετε ζήσει όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
NEA NEA και δεν συμμαζευεται...Εκθεση!!! Ετσι για να γουσταρουμε!!! Πού εισαι ρε aurora να με καμαρωσεις;;;; Για μενα δεν τιθεται θεμα συγκρισης!!! Και δεν ειναι μονο θεμα δυσκολιας ή οχι, αλλα σκεφτειται σε ποια απο τις δυο γλωσσες μπορεις να εκφρασεις ο,τι εχεις μεσα σου ο,τι σκεφτεσαι ο,τι νιωθεις;;; Η απαντηση αυτονοητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga1996

Νεοφερμένος

Η olga1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

μπα τα αρχαια τα μισω δεν τα αντεχω πως το λενε....:(
για εμενα παντως τα νεα ειναι καλυτερα..!! αν και γραφουμε αυριο..:(
τι θα πεσει αραγε..?? αχ ας μου πει καποιος..
ελπιζω να τα παω καλα..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι βρε Όλγα αλλά δεν μας αξηγείς τι έχεις για αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

μπα τα αρχαια τα μισω δεν τα αντεχω πως το λενε....:(
για εμενα παντως τα νεα ειναι καλυτερα..!! αν και γραφουμε αυριο..:(
τι θα πεσει αραγε..?? αχ ας μου πει καποιος..
ελπιζω να τα παω καλα..:no1:

1ον: Σε ποια ενοτητα εισαστε?
2ον: Μην αγχωνεσαι, η νεοελληνικη γλωσσα ειναι θεμα εμπνευσης κυριως, οχι αποστηθισης.
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimgiovas

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδες αν βλεπατε μονο τη καθηγητρια των αρχαιων θα λεγατε νεα και παλι νεα:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν τα αρχαια παιδια:no1::bye::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Aναμεσα σε αρχαια και νεα ελληνικα θα διαλεγα μαθηματικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγω φυσικη...:D
Οχι σοβαρα τωρα, καλα ειναι και τα αρχαια και τα νεα, αλλα δε με τρελαινουν κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top