Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σιγά. Εγώ με τον μπαμπά μου θα πάω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλα θα κανεις μωρε:)
Πλακα κανω της παω κοντρα αλλα δεν μπορω χωρις αυτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα!Κι εγώ με τον μπαμπά μου θα πάω για την εγγραφή!:D
(πρώτη και τελευταία φορά που θα 'ρθει τόσο μακριά που πέρασα,και να θέλω δε θα 'ρχεται :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Υπεύθυνη Δήλωση search στο Google πρώτο αποτέλεσμα: https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...t-BKQ5cjpCwdlteqg&sig2=xe83NnG4AzOModQuPN-ZsQ απολαύστε υπεύθυνα. (Βέβαια πρέπει να υπάρχει εκτυπωτής ή κάποιο φωτοτυπείο)
σιγουρα το εχει ξαναρωτησει καποιος αλλα δεν το βρισκω:redface:
τη δηλωση αυτη τη εκτυπωνουμε κανονικα απο τον εκτυπωτη μας.πρεπει ομως και να την επικυρωσουμε σε καποιο κεπ ή δεν χρειαζεται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
σιγουρα το εχει ξαναρωτησει καποιος αλλα δεν το βρισκω:redface:
τη δηλωση αυτη τη εκτυπωνουμε κανονικα απο τον εκτυπωτη μας.πρεπει ομως και να την επικυρωσουμε σε καποιο κεπ ή δεν χρειαζεται;;

θα σου την δωσουν στην σχολη , αλλα αν θες να μην μπλεκεις εκει περα , μπορεις να την τυπωσεις σπιτι σου , να την συπμληρωσεις ,να την επικυρωσεις σε ενα ΚΕΠ και τελος να την πας στην σχολη μαζι με τα αλλα χαρτια. Κοιτα απο την στιγμη που θα πας ΚΕΠ για τα αλλα χαρτια γιατι να μην κανεις και αυτο να τελειωνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
λολ στο παντειο σου δινουν μονο μια μερα για καθε τμημα!!!!
ελεος...
και λεει φαντασου εκεινη τη μερα να γινει κατι και να χασεις την εγραφη!!!
ρε συ παντειο δωσε μας 2-3 μερουλες ,ρε συ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Κατ'αρχάς, καλώς σας βρήκα!

Κατα δεύτερον,μια ερώτηση. Το τμήμα Επικοινωνίας και ΜΜΕ του ΕΚΠΑ πότε στο καλό θα βγάλει ανακοίνωση για τις εγγραφές;;;;; Μήπως έχει βγάλει και εγώ δεν έχω πάρει τίποτα χαμπάρι; Όχι τιποτα άλλο,αλλά δεν θέλω να τρέχω χωρίς λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
για ποιο λογο να επικυρωνουμε τις υπευθυνες δηλωσεις?
μου ακουγεται χαζο...
τελικα οντως πρεπει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι οι υπεύθυνες δηλώσεις δεν επικυρώνονται...
Άλλωστε δεν έχει και νόημα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω..εντός αυτού του διαστήματος πάμε οποτε θέλουμε ;Γιατι αποτι ειδα στο σαιτ της σχολης εχουν καθορισμένη ημ/νια αναλογα με το γράμμα που αρχιζει το επιθετο σου..Ξέρετε κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αύριο θα παω Κομοτηνή, αλλά δε ξέρω ούτε που είναι η σχολη, ούτε που ακριβώς να παω για την εγγραφή !!!
Ενας φίλους μου πέρασε στο ΤΕΙ Λάρισας, και του έστειλαν μήνυμα στο κινητό απο εκεί που ακριβώς να πάει και τι να κάνει. Αυτό θα πει οργάνωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αύριο θα παω Κομοτηνή, αλλά δε ξέρω ούτε που είναι η σχολη, ούτε που ακριβώς να παω για την εγγραφή !!!
Ενας φίλους μου πέρασε στο ΤΕΙ Λάρισας, και του έστειλαν μήνυμα στο κινητό απο εκεί που ακριβώς να πάει και τι να κάνει. Αυτό θα πει οργάνωση :)
Δεν νομίζω κανένα πανεπιστήμιο να στέλνει μηνύματα στο κινητό πια :hehe: Έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ και να κατασκευάσουν υπερπολυτελείς τουαλέτες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δεν νομίζω κανένα πανεπιστήμιο να στέλνει μηνύματα στο κινητό πια :hehe: Έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ και να κατασκευάσουν υπερπολυτελείς τουαλέτες:P

Κι όμως το είδα το μήνυμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Κι όμως το είδα το μήνυμα. :)
Σε πιστεύω, εννοώ πως άλλα πανεπιστήμια δεν πρόκειται να το κάνουν, άρα δεν είναι πρόβλημα μόνο του ΔΠΘ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Γενικα εκεί στην Θεσσαλία πρέπει να έχουν χρήματα!:P έχω έναν φίλο που πέρασε πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Βόλο και του έστειλαν γράμμα με χάρτες και έτσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στην ΑΣΟΕΕ στελνουν επιστολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Γενικα εκεί στην Θεσσαλία πρέπει να έχουν χρήματα!:P έχω έναν φίλο που πέρασε πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Βόλο και του έστειλαν γράμμα με χάρτες και έτσι..

ο καμποσ φερνει λεφτα μαλλον!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Γενικα εκεί στην Θεσσαλία πρέπει να έχουν χρήματα!:P έχω έναν φίλο που πέρασε πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Βόλο και του έστειλαν γράμμα με χάρτες και έτσι..

Τόσα Cayenne είναι αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Κατ'αρχάς, καλώς σας βρήκα!

Κατα δεύτερον,μια ερώτηση. Το τμήμα Επικοινωνίας και ΜΜΕ του ΕΚΠΑ πότε στο καλό θα βγάλει ανακοίνωση για τις εγγραφές;;;;; Μήπως έχει βγάλει και εγώ δεν έχω πάρει τίποτα χαμπάρι; Όχι τιποτα άλλο,αλλά δεν θέλω να τρέχω χωρίς λόγο...

Καλημέρα! :)

Θα κάνεις λίγη υπομονή , θα βγει εδώ η ανακοίνωση. Έτσι και αλλιώς σε τρεις μέρες γράφεστε όλοι, δεν υπάρχει καθυστέρηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλημέρα! :)

Θα κάνεις λίγη υπομονή , θα βγει εδώ η ανακοίνωση. Έτσι και αλλιώς σε τρεις μέρες γράφεστε όλοι, δεν υπάρχει καθυστέρηση!

Τέλεια! Όχι τιποτ'άλλο ,αλλά ξεκίνησε η περίοδος εγγραφών και ανησύχησα λίγο. Πάντως το έχω στα υπ'οψιν μου και ως bookmark το συγκεκριμένο λινκ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top