Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια εγω πηγα στο απθ αλλα η γραμματεια της σχολης μου ηταν κλειστη.θα ξαναπαω σ εμια ωρα.ευτυχως εμαθα που ειναι η γραμματεια απο μια ομορφη και ελκυστικη κοπελα που με πλησιασε.αλλα δυστυχως δεν εμαθα σε ποια πολιτικη παραταξη ανηκει.μου ζητησε και τηλεφωνο.αλλα δεν το εδωσα.τι σπαστικο αυτο που συμβαινει με τα κοματα στα πανεπιστημια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια εγω πηγα στο απθ αλλα η γραμματεια της σχολης μου ηταν κλειστη.θα ξαναπαω σ εμια ωρα.ευτυχως εμαθα που ειναι η γραμματεια απο μια ομορφη και ελκυστικη κοπελα που με πλησιασε.αλλα δυστυχως δεν εμαθα σε ποια πολιτικη παραταξη ανηκει.μου ζητησε και τηλεφωνο.αλλα δεν το εδωσα.τι σπαστικο αυτο που συμβαινει με τα κοματα στα πανεπιστημια!

δεν χάνεις και τίποτα που δεν έμαθες που ανήκει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
δεν χάνεις και τίποτα που δεν έμαθες που ανήκει:P

παντως με βοηθησε δεν εχω παραπονο.αλλα οταν δεν της εδινα το τηλεφωνο καπως ειχε νευριασει αλλα δεν το εδειχνε.ρε συ μεχρι και τα δικαιολογητικα μουζητησε να της δωσω μου για να τα ετοιμασει αυτη και να με παρει τηλεφωνο για να μου πει ποτε θα ανοιξει η γραμματεια για να παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
παιδια εγω πηγα στο απθ αλλα η γραμματεια της σχολης μου ηταν κλειστη.θα ξαναπαω σ εμια ωρα.ευτυχως εμαθα που ειναι η γραμματεια απο μια ομορφη και ελκυστικη κοπελα που με πλησιασε.αλλα δυστυχως δεν εμαθα σε ποια πολιτικη παραταξη ανηκει.μου ζητησε και τηλεφωνο.αλλα δεν το εδωσα.τι σπαστικο αυτο που συμβαινει με τα κοματα στα πανεπιστημια!
ααα εμένα με πήγε στη γραμματεία η Αποστολία <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παντως με βοηθησε δεν εχω παραπονο.αλλα οταν δεν της εδινα το τηλεφωνο καπως ειχε νευριασει αλλα δεν το εδειχνε.ρε συ μεχρι και τα δικαιολογητικα μουζητησε να της δωσω μου για να τα ετοιμασει αυτη και να με παρει τηλεφωνο για να μου πει ποτε θα ανοιξει η γραμματεια για να παω!

χαχα ε ναι είναι δύσκολο να συμπληρώσετε τα προσωπικά σας στοιχεία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ααα εμένα με πήγε στη γραμματεία η Αποστολία <3

εγω δεν θυμαμαι το ονομα της.ουτε που εδωσα σημασια!χααχαχα εσυ εκανες εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
παντως με βοηθησε δεν εχω παραπονο.αλλα οταν δεν της εδινα το τηλεφωνο καπως ειχε νευριασει αλλα δεν το εδειχνε.ρε συ μεχρι και τα δικαιολογητικα μουζητησε να της δωσω μου για να τα ετοιμασει αυτη και να με παρει τηλεφωνο για να μου πει ποτε θα ανοιξει η γραμματεια για να παω!

Μόνο η δική μου σχολή έχει βγάλει και ωράριο;!:upside::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εγω δεν θυμαμαι το ονομα της.ουτε που εδωσα σημασια!χααχαχα εσυ εκανες εγγραφη?
ναι ναι...απ τη στάση κιολας ήρθε μια απο την ΚΝΕ αλλα με αφησε στην είσοδο γτ περίμενα μια φίλη μου,μετά απ την εισοδο μέχρι το κτίριο διοίκησης με πήγε η Αποστολία απ τη ΠΑΣΠ και μετά με παρέδωσε στο Νίκο και τη Νάσια...αλλά επειδή βαριομουν εκει μέσα βγηκα έξω και μετά μέχρι να πάω στη γραμματεία ήρθε ο Μάνος απ τη ΔΑΠ και με βοήθησε...δε ζητησε τηλ...μ δωσε το δικό του να τον πα΄ρω εγω οταν είναι... :Ρ χαχα και μετά μολις τέλειωσε ηρθε "ΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ" χαχα απ την ΚΝΕ!

ΑΑΑ και στο τέλος πηγα να βρω μια φίλη μου και γνώρισα τη Βέρα ,την πρόεδρο της ΔΑΠ! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
και εμενα εχει αλλα ανοιγει αν δεν κανω λαθος απο τις 11 και 30.αλλα το κοριτσι που με συνονεδευε μου ειπε οτι παιζει να εχουν και απεργια.αλλα εγω δεν την πολυπιστεψα γιατι το ειπε για να παρει το τηλεφωνο μ

ναι ναι...απ τη στάση κιολας ήρθε μια απο την ΚΝΕ αλλα με αφησε στην είσοδο γτ περίμενα μια φίλη μου,μετά απ την εισοδο μέχρι το κτίριο διοίκησης με πήγε η Αποστολία απ τη ΠΑΣΠ και μετά με παρέδωσε στο Νίκο και τη Νάσια...αλλά επειδή βαριομουν εκει μέσα βγηκα έξω και μετά μέχρι να πάω στη γραμματεία ήρθε ο Μάνος απ τη ΔΑΠ και με βοήθησε...δε ζητησε τηλ...μ δωσε το δικό του να τον πα΄ρω εγω οταν είναι... :Ρ χαχα και μετά μολις τέλειωσε ηρθε "ΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ" χαχα απ την ΚΝΕ!

ΑΑΑ και στο τέλος πηγα να βρω μια φίλη μου και γνώρισα τη Βέρα ,την πρόεδρο της ΔΑΠ! :P:P

μια χαρα σε βρισκω.ουτε μανιες με κομματα ουτε τιποτα!μιλας με ολους!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
και εμενα εχει αλλα ανοιγει αν δεν κανω λαθος απο τις 11 και 30.αλλα το κοριτσι που με συνονεδευε μου ειπε οτι παιζει να εχουν και απεργια.αλλα εγω δεν την πολυπιστεψα γιατι το ειπε για να παρει το τηλεφωνο μ
Ναι κάνουν στάση εργασίας...κι εμας μετά τις 10+ νομίζω έκλεισαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πως γινεται να ηταν κλειστη η γραμματεια??? o.O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Ναι κάνουν στάση εργασίας...κι εμας μετά τις 10+ νομίζω έκλεισαν!

οχι οχι..ήμουν πλ ευγενικός!χαχα αλλα αυτη απ τη ΚΝΕ ηταν θεα!Είναι αυτη που εγραψα πριν το διάλογο!:P

χαχαχαχαχαχ α και κατι αλλο.δηλαδη υπαρχει περιπτωση η σταση εργασιας να συνεχιστει και μετα τις 12 και 30?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε τι πρεπει να κανουμε για την απαλλαγη απο ξενη γλωσσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε παιδια τι εννοειται οτι εχουν σταση εργασιας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ α και κατι αλλο.δηλαδη υπαρχει περιπτωση η σταση εργασιας να συνεχιστει και μετα τις 12 και 30?
μπορει ναι :/
Μαζεμενες οι γνωριμιες απο την πρωτη μερα βλεπω:P
χαχαχ ετσι δουλίτσα να υπάρχει :PΔε γνώρισα όμως καν'εναν πρωτοετή :worry:
Εμενα ρε παιδια που οι αντιληψεις μου ειναι ακριβως οι αντιθετες απο τις ΚΝΕ και απο οτι παραταξεις υπαρχουν εκει περα.Να το πω?? η αστο καλυτερα...?
ααα μη μπεις σ αυτη τη διαδικασιαααα...πες ναι ναι σ όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι λίγο άσχετο απο την συζήτηση?
Εμένα το αντίγραφο του απολυτηρίου μου και της βεβαίωσης πρόσβασης μου τα επικύρωσαν απο το σχολείο.
Το ίδιο είναι ή πρέπει να πάω στα κεπ ή κατι τέτοιο ξέρω γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι λίγο άσχετο απο την συζήτηση?
Εμένα το αντίγραφο του απολυτηρίου μου και της βεβαίωσης πρόσβασης μου τα επικύρωσαν απο το σχολείο.
Το ίδιο είναι ή πρέπει να πάω στα κεπ ή κατι τέτοιο ξέρω γω.
Οχι,είναι εντάξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top