Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τέλεια! Όχι τιποτ'άλλο ,αλλά ξεκίνησε η περίοδος εγγραφών και ανησύχησα λίγο. Πάντως το έχω στα υπ'οψιν μου και ως bookmark το συγκεκριμένο λινκ. :)

Σήμερα που ήμουν εκεί δεν ήξεραν ακόμα, λογικά από Δευτέρα πάντως. Αν μάθω κάτι πριν την ανακοίνωση θα σε ενημερώσω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?

Στο φωτοαντιγραφο του απολυτηριου μου, απο το σχολειο μου εχουν βαλλει μια σφραγιδα που γραφει "ακριβες φωτοαντιγραφο" και εχει και ημερομηνια πανω.
Η βεβαιωση οτι εδωσα πανελληνιες οπου γραφει και το βαθμο προσβασης, εχει μια σφραγιδα απο το σχολειο αλλα δεν γραφει "ακριβες φωτοαντιγραφο", πρεπει να παω στο ΚΕΠ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?

Στο φωτοαντιγραφο του απολυτηριου μου, απο το σχολειο μου εχουν βαλλει μια σφραγιδα που γραφει "ακριβες φωτοαντιγραφο" και εχει και ημερομηνια πανω.
Η βεβαιωση οτι εδωσα πανελληνιες οπου γραφει και το βαθμο προσβασης, εχει μια σφραγιδα απο το σχολειο αλλα δεν γραφει "ακριβες φωτοαντιγραφο", πρεπει να παω στο ΚΕΠ?:confused:

νομιζω οχι..και σε μενα ετσι ειναι..μας εδωσαν ηδη επικυρωμενα..μονο αν θελει η σχολη σου φωτοτυπια απο αστυνομικη ταυτοτητα θα πας για επικυρωση στο κεπ η στην αστυνομια..ετσι νομιζω..ας πει ομως και καποιος αλλος για σιγουρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας, εγώ πάντως θα είμαι κατάλληλα ντυμένη στην εγγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Oυφ πάει και αυτό.
Έγινε η εγγραφή. Τώρα πίσω και επιστροφή σε κάνα 10ήμερο.:P

Πέριση τέτοια μέρα θα ξυπνούσα να πάω σχολείο. Φέτος, για εγγραφή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμένα σήμερα που κατέβηκα να δώσω μάθημα με πέρασαν οι μισοί των παρατάξεων για πρωτοετή ψαρωμένη που πάει πρώτη πρώτη μέρα να γραφτεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χαχαχα εγώ πήγα να βγάλω μια φωτοτυπία την ταυτότητα... Γιατί δεν ήξερα ότι θέλανε φωτοτυπία...:redface:
Και όταν γύρισα ξανά, για να πάω στη γραμματεία με πλησίασε μια κοπελίτσα και με ρώτησε αν είμαι για εγγραφή.
Ναι της απάντησα και έφυγα αμέσως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
To συνεδριακο κετρο Αριστοτελης που πέφτει ;; μέσα στο κτίριο του φυσικου η καμια σχεση
;





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εσείς που πήγατε την πρώτη μέρα των εγγραφων μοιραστείτε την εμπειρια σας και με εμάς τα ψαρωμενα της παρέας..! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εμάς οι εγγραφές είναι αλφαβητικά. Στις 27 του μήνα είμαι. Χαλαρά, δεν βιάζομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι λίγο άσχετο απο την συζήτηση?
Εμένα το αντίγραφο του απολυτηρίου μου και της βεβαίωσης πρόσβασης μου τα επικύρωσαν απο το σχολείο.
Το ίδιο είναι ή πρέπει να πάω στα κεπ ή κατι τέτοιο ξέρω γω.

όχι μια χαρά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krasokanatas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά με όλα όσα διάβασα νομίζω ότι πήγα για εγγραφή σε άλλη χώρα. Στη σχολή όχι μόνο η γραμματεία ήταν ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΗ (Ναυπηγών), αλλά είχαν ανοίξει κιόλας μια μικρή αίθουσα για να κάτσουμε με την ησυχία μας να φτιάξουμε τις αιτήσεις, με 2 κυρίες εκεί (εκ των οποίων η μία τι ματάρες είχε ρε παιδιά... :inlove: ) που μας βοηθούσαν στο παραμικρό (από τη γραμματεία, όχι από παρατάξεις) καλώντας μας να εκφράσουμε οποιαδήποτε απορία και δίνοντάς μας και από μόνες τους διάφορες πληροφορίες περί της σχολής. Όσα παιδιά πάλι ήταν εκεί, αν εξαιρέσεις την ομαδοποίηση κατά χρώμα, ούτε πάνω σου έπεφταν ούτε τίποτα. Το μόνο ένας τυπάκος μου έδωσε ένα περιοδικό αριστερής παράταξης, ευγενικότατα όμως πάντα. Η Πολυτεχνειούπολη πάλι πολύ όμορφη, άφθονο πράσινο και πάρκινγκ. Γενικά ενθουσιάστηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιδιά με όλα όσα διάβασα νομίζω ότι πήγα για εγγραφή σε άλλη χώρα. Στη σχολή όχι μόνο η γραμματεία ήταν ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΗ (Ναυπηγών), αλλά είχαν ανοίξει κιόλας μια μικρή αίθουσα για να κάτσουμε με την ησυχία μας να φτιάξουμε τις αιτήσεις, με 2 κυρίες εκεί (εκ των οποίων η μία τι ματάρες είχε ρε παιδιά... :inlove: ) που μας βοηθούσαν στο παραμικρό (από τη γραμματεία, όχι από παρατάξεις) καλώντας μας να εκφράσουμε οποιαδήποτε απορία και δίνοντάς μας και από μόνες τους διάφορες πληροφορίες περί της σχολής. Όσα παιδιά πάλι ήταν εκεί, αν εξαιρέσεις την ομαδοποίηση κατά χρώμα, ούτε πάνω σου έπεφταν ούτε τίποτα. Το μόνο ένας τυπάκος μου έδωσε ένα περιοδικό αριστερής παράταξης, ευγενικότατα όμως πάντα. Η Πολυτεχνειούπολη πάλι πολύ όμορφη, άφθονο πράσινο και πάρκινγκ. Γενικά ενθουσιάστηκα!!!
Μάλλον δεν είδες το άφθονο τσιμέντο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εκανα την εγγραφη,δοξα τω θεο και με βοηθησαν ατομα της σχολης.τωρα για το αν ειναι κομματικοι η' οχι δεν ξερω.εχω μια αλλη απορια .για την δηλωση των μαθηματων και το φοιτητικο πασο,τι πρεπει να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δήλωση των μαθημάτων..?
Δηλαδή?Στο πρώτο εξάμηνο δεν είναι στάνταρ τα μαθήματα που έχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για το πάσο περιμένουμε όλοι ανακοίνωση να κάνουμε την αίτηση διαδικτυακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Δήλωση των μαθημάτων..?
Δηλαδή?Στο πρώτο εξάμηνο δεν είναι στάνταρ τα μαθήματα που έχουμε?
κατι μου ελεγαν οτι τα δηλωνουμε ηλεκτρονικα μεσω μιας ιστοσελιδας,ξεχωριστη για καθε σχολη.αλλα δεν ξερω λεπτομερειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπαίνεις στο ITC και δηλώνεις τα μαθήματα που θα παρακολουθήσεις για να πάρεις και τα αντίστοιχα συγγράμματα.
Αλλά αυτό από Οκτώβρη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Μπαίνεις στο ITC και δηλώνεις τα μαθήματα που θα παρακολουθήσεις για να πάρεις και τα αντίστοιχα συγγράμματα.
Αλλά αυτό από Οκτώβρη. :)
οκ ευχαριστω πολυ.απλως το εχω ενα αγχος το ολο θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι ναι ξέρω, το ψαρωμένο πρωτάκι. :P
Been there, done that. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top