Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά αν δεν σου λέει να πας κάπου να βγάλεις την δήλωση αυτή τότε θα στην δίνουν εκεί!
οκ τοτε :)Τα εχω ολα ετοιμα...παει και αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
το απολυτηριο και την βεβαιωση την φωτοττυπια και την επικυρωρω?γιατι εχω ακουσει οτι δεν πρεπει να δωσω αυτην την φωτοτυπια αλλα αλλο χαρτι που μου το εδωσαν στο σχολειο..???επισης ενα αλλο παιδι μου ειπε οτι πηρε απο το λυκειο ενα χαρτι που γραφει οτι δεν φοιτει σε αλλο πανεπιστημιο..δεν πρεπει να κανω μια απλη υπευθηνη δηλώση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
το απολυτηριο και την βεβαιωση την φωτοττυπια και την επικυρωρω?γιατι εχω ακουσει οτι δεν πρεπει να δωσω αυτην την φωτοτυπια αλλα αλλο χαρτι που μου το εδωσαν στο σχολειο..???επισης ενα αλλο παιδι μου ειπε οτι πηρε απο το λυκειο ενα χαρτι που γραφει οτι δεν φοιτει σε αλλο πανεπιστημιο..δεν πρεπει να κανω μια απλη υπευθηνη δηλώση?
Εννοείται πως δεν θα δώσεις τα πρωτότυπα έγγραφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
το απολυτηριο και την βεβαιωση την φωτοττυπια και την επικυρωρω?γιατι εχω ακουσει οτι δεν πρεπει να δωσω αυτην την φωτοτυπια αλλα αλλο χαρτι που μου το εδωσαν στο σχολειο..???επισης ενα αλλο παιδι μου ειπε οτι πηρε απο το λυκειο ενα χαρτι που γραφει οτι δεν φοιτει σε αλλο πανεπιστημιο..δεν πρεπει να κανω μια απλη υπευθηνη δηλώση?
Όλα θα είναι επικυρωμένα φωτοαντίγραφα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
επικρωμενα απο το ΚΕΠ?γιατι οταν επερνα απτο σχολειο το απολυτηριο και την βεβαιωση μου εδωσαν ηδη αντιγραφά τους....εγω ποια θα δωσω?τα αντιγραφα που μ εδωσαν στο σχολειο ή τα φωτοτυπημενα που εβγαλα εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια επικυρωμενη και η υπευθυνη δηλωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
H υπευθυνη δηλωση εμενα λεει οτι χορηγειτε απο το ΤΕΙ.Αρα την βγαζουν εκει.Εγω ομως την εχω ηδη ετοιμη γιατι ποτε δεν ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
H υπευθυνη δηλωση εμενα λεει οτι χορηγειτε απο το ΤΕΙ.Αρα την βγαζουν εκει.Εγω ομως την εχω ηδη ετοιμη γιατι ποτε δεν ξερεις.

η Υπευθυνη δηλωση τι λεει ακριβως? οτι πχ 'δηλωνω υπευθυνα οτι δεν φοιτω σε αλλο τμημα της τριτοβαθμιας'' κατι τετοιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
"Δηλώνω υπεύθυνα ότι δε φοιτώ σε άλλη Σχολή ή Τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα." ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σε εμενα ομως γιατι λεει οτι εκδιδεται απο την σχολη μπας και λενε σαχλαμαρες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
ουτε στη σχολη που θα μπω λεει οτι χρειαζεται υπευθυνη δηλωση....αρα θα ειναι περιττη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σε εμενα ομως γιατι λεει οτι εκδιδεται απο την σχολη μπας και λενε σαχλαμαρες??

απλα την δινουν και στην σχολη , εσυ αν θες μπορεις να την πας ετοιμη, αλλα αν καποιος παει κεπ να επικυρωσει τα εγγραφα , γιατι να μην φτιαξει και την δηλωση να ξεμπερδευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
απλα την δινουν και στην σχολη , εσυ αν θες μπορεις να την πας ετοιμη, αλλα αν καποιος παει κεπ να επικυρωσει τα εγγραφα , γιατι να μην φτιαξει και την δηλωση να ξεμπερδευει?
Ε θα παω την δευτερα να την εχω μωρε σιγα..50 χαρτια εχω το νο51 θα με χαλασει?? εδω εμαθα οτι στο ΤΕΙ λαρισας γινονται εγγραφες ακομα και απο το σπιτι...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
"Δηλώνω υπεύθυνα ότι δε φοιτώ σε άλλη Σχολή ή Τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα." ;)
Πριν απο αυτο εχει ενα κατεβατο με στοχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Τα χαρτιά για την σίτιση πρέπει να τα δώσω μαζί με την εγγραφή ή μπορώ και μετά τα χρονικά περιθώρια της εγγραφής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Τα χαρτιά για την σίτιση πρέπει να τα δώσω μαζί με την εγγραφή ή μπορώ και μετά τα χρονικά περιθώρια της εγγραφής;
Νομιζω δεν εχουν τα ιδια χρονικα περιθωρια με τις εγγραφες για αυτο εγω θα σου ελεγα καλυτερα να τα εδινες μαζι με την εγγραφη σου για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

To αλλο που ειδα πριν λιγο ειναι οτι το ΤΕΙ Ηπειρου και το ΤΕΙ λαρισας κανεις ηλεκτρονικα εγγραφες -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

komhtas

Νεοφερμένος

Ο komhtas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ρε παιδια γιατι το ΦΠΨ δεν εχει βγαλει ακομα ανακοινωση για τις εγγραφες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Νομιζω δεν εχουν τα ιδια χρονικα περιθωρια με τις εγγραφες για αυτο εγω θα σου ελεγα καλυτερα να τα εδινες μαζι με την εγγραφη σου για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

To αλλο που ειδα πριν λιγο ειναι οτι το ΤΕΙ Ηπειρου και το ΤΕΙ λαρισας κανεις ηλεκτρονικα εγγραφες -.-
Απλά έχω αγχωθεί λιγάκι γτ το όνομα μου είναι στις 25/9. Δηλαδή στη κόψη του ξυραφιού.
δλδ αν κάποιο χαρτί δεν είναι σωστό για τη σίτιση κτλ κτλ... θα έχω σοβαρό πρόβλημα :P

Εκτός και αν πάω πιο νωρίς, αλλά θα με δεχθούν άλλη μέρα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top