Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
και ο λόγος που άνοιξες καβγά?
Δε θα ηθελα να τον αναφερω εδω.
Ναι,αλλά μετά τους τσακωμούς γίνονται τα καλύτερα γαμήσια.
xαχαχαχαχ οντως, δε το σκεφτηκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra8

Νεοφερμένος

Η Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρε παιδια περασε κανεις παντειο?κοινωνιολογια??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
παιδια στη δικη μου σχολη δε γραφει πουθενα για το δελτιο επιτυχιας...τι ειναι αυτο?που το βρισκω?και πρεπει να το εχω οπωσδηποτε..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Είναι το ατομικό δελτίο επιτυχίας που το εκδίδει το σχολείο σου με το που ανοίξει (11/9)! Σ' αυτό λέει τις επιλογές που έκανες στο μηχανογραφικό και σε ποια απ' αυτές πέρασες!

το δελτιο επιτυχιας το απαιτουν ολες οι σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Υπεύθυνη δήλωση στην οποία δηλώνεται ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη σχολή ή τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα.
Ειναι η απλη υπευθη δηλωση που αγοραζουμε απτα περιπτερ?την συμπληρωνουμε μονοι μας?πρεπει να ειναι επικυρωμενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εεεε αν τους παιρνεις τηλ και τους αρχιζεις στις ερωτησεις λογικο ειναι να νευριασουν.Πειτε μια καλημερα.Τι ωραια φωνη που εχεις.Γλυκανετε τους λιγο.Εγω ετσι εκανα στην γκομενα που απαντησε προχθες χαχαχ

Υπεύθυνη δήλωση στην οποία δηλώνεται ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη σχολή ή τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα.
Ειναι η απλη υπευθη δηλωση που αγοραζουμε απτα περιπτερ?την συμπληρωνουμε μονοι μας?πρεπει να ειναι επικυρωμενη?
Αυτη την υπευθυνη δηλωση μπορει να στην βγαλει και η γραμματεια..αλλα εγω την εχω ηδη ετοιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
παιδια στη δικη μου σχολη δε γραφει πουθενα για το δελτιο επιτυχιας...τι ειναι αυτο?που το βρισκω?και πρεπει να το εχω οπωσδηποτε..?

το δελτιο επιτυχιας το απαιτουν ολες οι σχολες?
Δεν χρειάζεται σε όλες τις σχολές! Θα το λέει αν χρειάζεται στις σχολές σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδιά σχετικά με το μητρώο αρρένων, είναι απαραίτητο; Στον δήμο μου είπαν ότι αναγρέφεται πάνω στο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (που το έβγαλα για σίτιση) και μου είπαν ότι μπορώ να δείξω αυτό! Απ'την άλλη, η γραμματεία της σχολής δεν ήξερε τίποτα. Μου είπε πάντως ότι επειδή το μητρώο είναι σε άλλη πόλη, πρέπει μέσω ΚΕΠ να το κάνω. Απλώς θέλω να ξέρω αν ειναι 100% απαραίτητο για την εγγραφή, αν μπορώ να το πάω μετά, ή αν αναλαμβάνει εξ ολοκλήρου το πανεπιστήμιο την διαδικασία για να μου δώσει την αναβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδιά σχετικά με το μητρώο αρρένων, είναι απαραίτητο; Στον δήμο μου είπαν ότι αναγρέφεται πάνω στο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (που το έβγαλα για σίτιση) και μου είπαν ότι μπορώ να δείξω αυτό! Απ'την άλλη, η γραμματεία της σχολής δεν ήξερε τίποτα. Μου είπε πάντως ότι επειδή το μητρώο είναι σε άλλη πόλη, πρέπει μέσω ΚΕΠ να το κάνω. Απλώς θέλω να ξέρω αν ειναι 100% απαραίτητο για την εγγραφή, αν μπορώ να το πάω μετά, ή αν αναλαμβάνει εξ ολοκλήρου το πανεπιστήμιο την διαδικασία για να μου δώσει την αναβολή.
Εσυ θα παρεις οτι σου ζηταει η σχολη σου.Τι ακους τον καθε χαμενο δημοσιο υπαλληλο στους δημους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
για δικαιολογητικα σιτισης εχετε ακουσει? Βγαζει το πανεπιστημιο η το τμημα ξεχωριστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
για δικαιολογητικα σιτισης εχετε ακουσει? Βγαζει το πανεπιστημιο η το τμημα ξεχωριστα?
Ναι βγαζει το πανεπιστημιο.Εμενα μου εχει βγαλει απο τις 30 αυγουστου για τα χαρτια αυτα..Εχει ρωτησει κανεις αν οι απεργιες θα υπηρεασουν τις εγγραφες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται σε όλες τις σχολές! Θα το λέει αν χρειάζεται στις σχολές σας.
επισης ουτε υπευθυνη δηλωση ζηταει....τι γινεται?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια εμενα στο τμημα μου που εβγαλε ανακοινωση ζηταει μονο δυο φωτογραφιες για την εγγραφη!!Επισης μια ερωτηση τα χαρτια για την σιτηση τα κανουμε εκει που κανουμε την εγγραφη??Ξερει κανεις???:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Εσυ θα παρεις οτι σου ζηταει η σχολη σου.Τι ακους τον καθε χαμενο δημοσιο υπαλληλο στους δημους??
Να ακούσω την σχολή μου.. Βέβαια, ούτε στο site, ούτε στην ανακοίνωση, ούτε η γραμματεία μου είπε κάτι για μητρώο αρρένων. Θα το ρωτήσω κατά την εγγραφή. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
επισης ουτε υπευθυνη δηλωση ζηταει....τι γινεται?:(
Γενικά τις υπεύθυνες δηλώσεις τις δίνουν στις σχολές όταν πας για εγγραφή. Αλλά αν θες να είσαι σίγουρος κάνε ένα τηλεφωνάκι δεν έχεις να χάσεις κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Γενικά τις υπεύθυνες δηλώσεις τις δίνουν στις σχολές όταν πας για εγγραφή. Αλλά αν θες να είσαι σίγουρος κάνε ένα τηλεφωνάκι δεν έχεις να χάσεις κάτι!
πηρα αλλα δεν ειχε και τα καλυτερα αποτελεσματα....τι δηλωση ειναι αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
πηρα αλλα δεν ειχε και τα καλυτερα αποτελεσματα....τι δηλωση ειναι αυτη?
Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά αν δεν σου λέει να πας κάπου να βγάλεις την δήλωση αυτή τότε θα στην δίνουν εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top