Από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου οι εγγραφές στα Πανεπιστήμια

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όταν πήρα το απολυτήριο και όλα τ'άλλα χαρτιά, η υποδιευθύντρια μου είπε πως όλα τα επικυρωμένα φωτοαντίγραφα έχουν ισχύ 3 μήνες.
Θα ισχύουν για τη σχολή ή θα πρέπει να πάω σε κάποιο ΚΕΠ να τα ξαναεπικυρώσουν; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όταν πήρα το απολυτήριο και όλα τ'άλλα χαρτιά, η υποδιευθύντρια μου είπε πως όλα τα επικυρωμένα φωτοαντίγραφα έχουν ισχύ 3 μήνες.
Θα ισχύουν για τη σχολή ή θα πρέπει να πάω σε κάποιο ΚΕΠ να τα ξαναεπικυρώσουν; :confused:
Φαντάζομαι πως θα δώσεις αντίγραφο άρα θα χρειαστεί (νομίζω) επικύρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
θα πρεπει να παω σχολειο για καποιο λογο που αφορα την εγγραφη? εχω την βεβαιωση προσβασης/απολυτηριο , θα χρειαστω κατι αλλο απο το σχολειο?
Επισης, εσεις θα πατε την πρωτη μερα για εγγραφη (στις 11 δηλαδη) η και ποιο μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
θα πρεπει να παω σχολειο για καποιο λογο που αφορα την εγγραφη? εχω την βεβαιωση προσβασης/απολυτηριο , θα χρειαστω κατι αλλο απο το σχολειο?
Επισης, εσεις θα πατε την πρωτη μερα για εγγραφη (στις 11 δηλαδη) η και ποιο μετα?
εγω πιο μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι σχολές συνήθως βγάζουν λίστες για το πότε θα πρέπει να πάτε για εγγραφή. Αλφαβητικά.
Μπορείτε φυσικά να μην πάτε τη μέρα που σας λένε. Το κάνουν προς δική τους διευκόλυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θα πρεπει να παω σχολειο για καποιο λογο που αφορα την εγγραφη? εχω την βεβαιωση προσβασης/απολυτηριο , θα χρειαστω κατι αλλο απο το σχολειο?
Επισης, εσεις θα πατε την πρωτη μερα για εγγραφη (στις 11 δηλαδη) η και ποιο μετα?
εγώ το χαρτί που δηλώνεις πως δεν είσαι φοιτητής σε άλλη σχολή το είχα πάρει από το λύκειο, αλλά ήταν περιττό. Στο δίνει η γραμματεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εγω πιο μετα.

επειδη γυρναω Αθηνα 12-13 του μηνα ειχα ανγχωθει μην πανε ολοι την πρωτη μερα και μεινω μονος μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elfaki

Νεοφερμένος

Η elfaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
θα πρεπει να παω σχολειο για καποιο λογο που αφορα την εγγραφη? εχω την βεβαιωση προσβασης/απολυτηριο , θα χρειαστω κατι αλλο απο το σχολειο?
Επισης, εσεις θα πατε την πρωτη μερα για εγγραφη (στις 11 δηλαδη) η και ποιο μετα?

οχι δεν θα χρειαστεις τιποτα αλλο απ'το σχολειο σου!!
εγω θα παω στη μεση της περιοδου νομιζω για να μην εχει κ πολυ κοσμο.. (λεμε τωρα)
;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Ρε παιδια για να κανει καποιος μια υπευθυνη δηλωση, δεν θα πρεπει να χει κλεισει τα 18?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρε παιδια για να κανει καποιος μια υπευθυνη δηλωση, δεν θα πρεπει να χει κλεισει τα 18?

Όχι πάντα. Εξαρτάται τη δήλωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Όχι πάντα. Εξαρτάται τη δήλωση :P

α λεω και γω...
γιατι ειχα παει στην εφορια για μια αλλη μου δουλεια σημερα, και μου ειπαν οτι δεν εχει ισχυ η υπευθυνη δηλωση μου επειδη δεν τα χω κλεισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
1. όταν θα πάμε να εγγραφούμε τότε θα μας δοθεί το φοιτητικό πάσο?

2. τα δικαιολογητικά για τη δωρεάν σίτιση τα δίνουμε αργότερα?

3. τα μαθήματα πότε αρχίζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1. όταν θα πάμε να εγγραφούμε τότε θα μας δοθεί το φοιτητικό πάσο?

2. τα δικαιολογητικά για τη δωρεάν σίτιση τα δίνουμε αργότερα?

3. τα μαθήματα πότε αρχίζουν?
1.Το πάσο πλέον το παίρνεις μέσω ίντερνετ, οπότε όχι θα αργήσει..υπάρχει και θέμα στο φόρουμ
2.Μπορείς να τα πας και την ίδια μέρα με την εγγραφή!
3.Θα βγει ανακοίνωση από την σχολή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Την φοιτητικη ταυτοτητα την παιρνουμε την ιδια μερα, ή και αυτη αργει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Να ρωτήσω ....
Τις αιτήσεις για εστία και σίτιση μπορώ να τις κάνω μαζί με την εγγραφή?Ή θα ισχύουν άλλες ημερομηνίες γι' αυτές??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να ρωτήσω ....
Τις αιτήσεις για εστία και σίτιση μπορώ να τις κάνω μαζί με την εγγραφή?Ή θα ισχύουν άλλες ημερομηνίες γι' αυτές??
Για σίτιση λογικά την ίδια μέρα μπορείς να πας τα χαρτιά, εγώ έτσι είχα κάνει πάντως! για εστία δεν γνωρίζω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Να ρωτήσω ....
Τις αιτήσεις για εστία και σίτιση μπορώ να τις κάνω μαζί με την εγγραφή?Ή θα ισχύουν άλλες ημερομηνίες γι' αυτές??

πρεπει να εχεις ετοιμα ενα σωρο χαρτια! παρε τηλ στη σχολη σου και ρωτα τι χαρτια χρειαζονται..
εμενα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα μπορω να κανω την αιτηση μαζι οταν κανω και την εγγραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
πρεπει να εχεις ετοιμα ενα σωρο χαρτια! παρε τηλ στη σχολη σου και ρωτα τι χαρτια χρειαζονται..
εμενα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα μπορω να κανω την αιτηση μαζι οταν κανω και την εγγραφη!
Αχα!Ναι,έχω δει πάνω κάτω ότι χρειάζονται ένα βουνό χαρτιά...Ορισμένα χαρτιά που τα θέλουν π.χ. και για την εστία και για τη σίτιση,πρέπει να τα έχω δύο φορές ή αρκεί η μία?Ας πούμε,το πιστοποιητικό πολυτεκνίας κλπ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Αχα!Ναι,έχω δει πάνω κάτω ότι χρειάζονται ένα βουνό χαρτιά...Ορισμένα χαρτιά που τα θέλουν π.χ. και για την εστία και για τη σίτιση,πρέπει να τα έχω δύο φορές ή αρκεί η μία?Ας πούμε,το πιστοποιητικό πολυτεκνίας κλπ.....

δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο..εγω πανττως θα τα βγαλω και μια φορα παραπανω γιατι που να τρεχω παλι! :P εξαλλου τσαμπα ειναι! :P
ααα και πολλες φωτογραφιες θελουν!:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αχα!Ναι,έχω δει πάνω κάτω ότι χρειάζονται ένα βουνό χαρτιά...Ορισμένα χαρτιά που τα θέλουν π.χ. και για την εστία και για τη σίτιση,πρέπει να τα έχω δύο φορές ή αρκεί η μία?Ας πούμε,το πιστοποιητικό πολυτεκνίας κλπ.....
βγάλε 2 φορές το καθένα για να είσαι σίγουρη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top