Απουσιολόγοι

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
καλα ηρεμησε απλα εδω λειτουργησα σαν σπασικλακι απουσιολογος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Κι εγώ ήμουν απουσιολόγος στο γυμνάσιο (στο Λύκειο δε το ήθελα, το ΄δωσα στο δεύτερο παιδί :P)
Χαιρόμουν να βάζω απουσίες, συνήθως αυτοί που έλειπαν συχνά ήταν οι αντιπάθειές μου :xixi: Αντίθετα, εγώ αργούσα πάντα την πρώτη ώρα και φυσικά κανείς δεν είχε μπει στον κόπο να πάρει το απουσιολόγιο απο το γραφείο, οπότε δεν έπαιρνα και απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Κι εγώ ήμουν απουσιολόγος στο γυμνάσιο (στο Λύκειο δε το ήθελα, το ΄δωσα στο δεύτερο παιδί :P)
Χαιρόμουν να βάζω απουσίες, συνήθως αυτοί που έλειπαν συχνά ήταν οι αντιπάθειές μου :xixi: Αντίθετα, εγώ αργούσα πάντα την πρώτη ώρα και φυσικά κανείς δεν είχε μπει στον κόπο να πάρει το απουσιολόγιο απο το γραφείο, οπότε δεν έπαιρνα και απουσίες.

:Dκαι εγω πολλες φορες χανω την προσευχη και αργω κανενα πενταλεπτο αλλα ποτε δεν εχω παρει απουσια γιατι κανενα ρεμαλι δεν παει να το φερει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
:Dκαι εγω πολλες φορες χανω την προσευχη και αργω κανενα πενταλεπτο αλλα ποτε δεν εχω παρει απουσια γιατι κανενα ρεμαλι δεν παει να το φερει:P

Nαι αυτό είναι το καλύτερο :xixi:

Και πλάκα έχει που κάθε πρωί που πρέπει να πάω να ενημερώσω τη γραμματεία για το ποιος λείπει πρώτη ώρα κάνω και μια βόλτα στο σχολείο (αν τύχει και στο προαύλιο) πριν ανέβω πάνω :P...Τις μισές ώρες των αρχαίων εκεί τις τρώω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τι το αναφεραμε χτες..:p
ο λυκειαρχης το ειπε στην ωρα της προσευχης..:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Όταν ήμουν πήγαινα σε ιδιωτικό οπότε δεν τιθόταν θέμα να μου ζητήσει κάποιος να μη βάλω απουσία κλπ. Η διεύθυνση τα ήξερε όλα από την πρώτη ώρα. :P


*σε αυτό το φόρουμ τελικά ή απουσιολόγοι θα είστε ή καψούρηδες:D*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki312

Νεοφερμένος

Η Μαρια Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω πρωσωπικα ειμαι αναπληρωματικος απουσιολογος αλλα αν και δεν πολυ συμπαθω τον απουσιολογο μας δεν μπορω με καμοια κυβερνηση να πω οτι δεν ειναι μεσα σε ολα...
και παλι δεν τον συμπαθω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
γι αυτο ειμαστε μαματω και ξεχωριστω φορουμ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
να και ο κουγιας του φορουμ:P

ακους κροοκ θα παμε ολοι φυλακη...:P

Εγώ δεν κάνω τέτοιες παρανομίες, δεν καλύπτω κανέναν:P. Αλήθεια το λέω. Τί είναι δηλαδή το σχολείο, φιλανθρωπικό ίδρυμα, να έρχονται και να φεύγουν όποτε θέλουν; Αν γίνει κάτι, εγώ θα βρω το μπελά μου (και εκτός αυτού, αν τη χαρίσω σε έναν, θα πέσουν όλοι οι συχνοί κοπανατζήδες να με φάνε - "μα, γιατί δε με καλύπτεις τώρα, αφού την προηγούμενη φορά κάλυψες τον/την άλλο/άλλη;").

ρε συ χαλαρωσε..δεν ειπα οτι δεν θα προσπαθησω να συγκαλειψω καποιον που λειπει,απλα το σπαστικο ειναι που κανουν κοπανες ενω ειναι στο οριο των απουσιων και μετα κλαιγονται σε απουσιολογους και καθηγητες..
και οσο για αυτο που ειπα οτι ειναι δημοσιο εγραφο και οτι καποιοι απουσιολογοι τιμωρηθηκαν,μας το ειπε η υπευθυνη του τμηματος..

Αυτοί αξίζουν πραγματικά να μείνουν. Δε το λέω από κακία, το λέω γιατί δεν αντέχω να σηκώνομαι εγώ κάθε μέρα στις 7, και οι άλλοι να έρχονται καθυστερημένοι, επειδή θέλουν να κοιμηθούν παραπάνω. Ε όχι.

χεχε..όλο και κάτι κάνουμε και για αυτούς..:xixi:

@θεοδώρα:να πάνε να πνιγούνε κι αυτοί και τα έγγραφα τους.Γραμμένα τα έχω.:PΠρώτα οι φίλοι και μετά οι νόμοι τους.
Πάντως για να πω την αλήθεια εκνευρίζομαι όταν κάποιοι έχουν την απαίτηση να τους σβήσω απουσίες λες και είμαι μάγος ή να υπογράψω οτι προσήλθαν αντί για τον καθηγητή..:mad:Είπαμε να κάνω τα στραβά μάτια όταν μπορώ αλλά όχι να κάνω και τετοιες τσατσιές και ατιμίες!

Αν νοιάζεσαι πραγματικά για τους άλλους (γνώμη μου), θα προσπαθήσεις να τους αποτρέψεις από μια ενδεχόμενη κοπάνα.

Nαι αυτό είναι το καλύτερο :xixi:

Και πλάκα έχει που κάθε πρωί που πρέπει να πάω να ενημερώσω τη γραμματεία για το ποιος λείπει πρώτη ώρα κάνω και μια βόλτα στο σχολείο (αν τύχει και στο προαύλιο) πριν ανέβω πάνω :P...Τις μισές ώρες των αρχαίων εκεί τις τρώω :D

Καλά, τί σχολείο είστε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σε πολλά σχολεία πάνε το απουσιολόγιο στην γραμματεία κάθε ώρα. Εμείς γιατί δεν κάνουμε τέτοια γαμώτο;

Μπισκότο έγραψα το 97 σήμερα νομίζω, σε 3 μέρες τελειώνει. Ανέκαθεν είχαμε καρμπόν, επειδή δεν κατάλαβα την ερώτηση πιο πίσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ρε παιδια το απουσιολογιο ειναι δημοσιο εγγραφο δεν μπορουμε να κανουμε οτι θελουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ δε γράφω αριθμό φύλλου:P

Μα κι εγώ έχω καρμπόν. Απλώς λέω ότι στο παλιό μπλοκάκι που είχα, έγραφα κανονικά με το καρμπόν και χωρίς κάποιο χαρτόνι κάτω από το ροζ φύλλο. Τώρα, αν δε βάλω κάποιο χαρτόνι/χαρτί, θα γραφεί και το από επόμενο άσπρο. δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτή η ανοησία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γιατί δεν γράφεις; :!:

Είναι λογικά πολύ λεπτά τα φύλλα ή καλό το χαρτί του καρμπόν. Ή και τα δύο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω ειμαι στο 100 και κατι,εσυ ακομη 97:down::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Γιατί δεν γράφεις;

Είναι λογικά πολύ λεπτά τα φύλλα ή καλό το χαρτί του καρμπόν. Ή και τα δύο.

Το πρώτο. Σπαστικό είναι.

Δε γράφω, απλώς μου έχουν πει να μη το γράφω:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλά, τί σχολείο είστε;:P

Ευτυχώς αρκετά μεγάλο :lol:

Σήμερα 2 παιδιά δεν ήρθαν στην ώρα των μαθηματικών και δεν τα κατάλαβα και όταν με ρώτησαν αν πήραν απουσία τους λέω:
"Καλά θα σας βάλω απουσία ενώ ήσασταν στην τάξη?" :P

Mετάααααααα κατάλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
εγω ειμαι στο 100 και κατι,εσυ ακομη 97:down::hmm:

Εγώ έχασα 21 μέρες λόγω κατάληψης εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω τέτοιες παρανομίες, δεν καλύπτω κανέναν:P. Αλήθεια το λέω. Τί είναι δηλαδή το σχολείο, φιλανθρωπικό ίδρυμα, να έρχονται και να φεύγουν όποτε θέλουν; Αν γίνει κάτι, εγώ θα βρω το μπελά μου (και εκτός αυτού, αν τη χαρίσω σε έναν, θα πέσουν όλοι οι συχνοί κοπανατζήδες να με φάνε - "μα, γιατί δε με καλύπτεις τώρα, αφού την προηγούμενη φορά κάλυψες τον/την άλλο/άλλη;").



Αυτοί αξίζουν πραγματικά να μείνουν. Δε το λέω από κακία, το λέω γιατί δεν αντέχω να σηκώνομαι εγώ κάθε μέρα στις 7, και οι άλλοι να έρχονται καθυστερημένοι, επειδή θέλουν να κοιμηθούν παραπάνω. Ε όχι.



Αν νοιάζεσαι πραγματικά για τους άλλους (γνώμη μου), θα προσπαθήσεις να τους αποτρέψεις από μια ενδεχόμενη κοπάνα.



Καλά, τί σχολείο είστε;:P


Και βέβαια νοιάζομαι για τους συμμαθητές μου και σε καμια περίπτωση δεν τους ενθαρρύνω να κάνουν κοπάνες!Αλλά δε θεωρώ και τόσο τραγικό να κάνει κανείς μια κοπάνα στα θρησκευτικά ή στο σχέδιο ας πούμε..Δε θα αφήσει κενά όπως στα μαθηματικά πχ.Στη κατευθυνση που έχω το απουσιολόγιο εγώ σπάνια έως ποτέ κάνει κάποιος.Στην επιλογή που πάλι το έχω εγώ γίνεται χαμός!Αλλά εφόσον η καθηγήτρια δεν παίρνει χαμπάρι δε βάζω απουσίες..:PΘέλω να πω οτι το σχολείο δεν είναι μόνο μάθημα.Πέρα απο τις εγκυκλοπαιδικές γνώσεις στο σχολείο μαθαίνεις να χτίζεις φιλίες.Και οι φίλοι στηρίζουν ο ένας τον άλλον.Όλα χρειάζονται.Και οι κοπάνες και οι βλακείες και όλα.Τα πάντα με μέτρο βέβαια.(άποψη μου πάντα)
Απο την άλλη καταλαβαίνω οτι είσαι πολύ υπεύθυνο άτομο και για αύτο πράττεις έτσι.Πρέπει να σε έχουν μεγάλο άχτι οι κοπανατζήδες πάντως..:P:P(Χωρίς πλάκα πρέπει να είσαι γερό καρύδι για να αντέξεις το δούλεμα κάποιων φασίστων όταν είσαι τόσο τυπικός με το απουσιολόγιο.)

(ευτύχως που δεν είμαστε στο ίδιο σχολείο γιατι τότε θα είχα μείνει απο απουσίες..:P:PΑργώ πάντα τη πρώτη ώρα αν και ξυπνάω απο τις 7!:zilia:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και εγω αργω την πρωτη ωρα αλλα ξυπναω στις 8 παρα 10 γιατι το σχολειο ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Συμπαθέστατη η απουσιολόγος του τμήματός μου!:D Όπου μπορεί, δεν βάζει απουσίες... Ευτυχώς, γιατί με τις κοπάνες που έχω κάνει από την αρχή της χρονιάς, ίσως και να κινδύνευα να μείνω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top