Απουσιολόγοι

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα φετος μια φορα πηγαμε με την κατευθυνση στο κεντρο ερευνων "Δημοκριτος" και επειδη απο το τμημα της γενικης ειμασταν μονο 2 ατομα στη θετικη, δεν εκανε καποιος τον κοπο να ρωτησει γιατι λειπουμε. Κι ετσι οι απουσιες μας καταχωρηθηκαν σαν αδικαιολογητες, πραγμα που εμεις το μαθαμε μετα απο εναν μηνα και...

Τελικα μετα απο ΠΟΛΛΑ παρακαλια στη διευθυνση οι απουσιες σβηστηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι, καθόλου άσχετο. Δεν είπα εγώ τίποτα για αυτούς που λείπουν, έχουν πάρει άδεια. Για αυτούς που έχουν την απαίτηση να τους λογοδοτήσω μιλάω... Νομίζουν πως είμαστε υπηρέτες τους ή κάτι τέτοιο...

Ε μα δε γίνεται βέβαια να σας βάλουν απουσία από τη στιγμή που απουσιάζετε σε εκπαιδευτική επίσκεψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Όχι, καθόλου άσχετο. Δεν είπα εγώ τίποτα για αυτούς που λείπουν, έχουν πάρει άδεια. Για αυτούς που έχουν την απαίτηση να τους λογοδοτήσω μιλάω... Νομίζουν πως είμαστε υπηρέτες τους ή κάτι τέτοιο...

Ε μα δε γίνεται βέβαια να σας βάλουν απουσία από τη στιγμή που απουσιάζετε σε εκπαιδευτική επίσκεψη...

relax φιλε μου,εσυ το εχεις παρει πολυ ζεστα το θεμα με το απουσιολογιο.ενα μπλοκακι ειναι στο οποιο εισαι αναγκασμενος να γραφεις καθε μερα,και αν μπορεις να καλυψεις καποιον πιστευω οτι αξιζει να το κανεις ακομα και εχθρος σου να ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Οσον αφορα το απουσιολογιο, ποτε δεν το ειδα ως κατι που με καθιστά ανωτερη των υπολοιπων.Στο Γυμνασιο το ειδα ως κατι καινουριο+σαν μια δικαιωση.Με τον καιρο κατανοησα οτι δεν εχει καμια στην ουσια αξια.Αφηστε που εχω δεχτει απειρες παρατηρησεις+φωνες απο καθηγητες, επειδη δεν τελεσα σωστα τη δουλεια μου.Ποια δουλεια?Μου'πε κανεις οταν εγγραφομουν στο σχολειο οτι θα'χω κι αυτο?Κουραστηκα πλεον κυριως ψυχικα να το΄χω.Η πιο ψυχοφθορα δουλεια μοιαζει.Τελοσπαντων..Παντως ΠΟΤΕ δε το θεωρησα "τιμη" και δεν υπηρξα ατομο που υπερηφανευοταν στους αλλους οτι ειχε αυτο το μεσαιου μεγεθους μπλοκακι...Για μενα αυτο ειναι το απουσιολογιο...Δεν μετραει καθολου στη ζωη μου+τελικα δε το θεωρω "βραβειο", αλλα ενα βαρος των μαθητων που περνουν καλυτερους βαθμους απ'τους αλλους.Δλδ θελω να πω οτι δε με παρηγορει που το εχω, γιατι αν κατσει ο καθενας κ σκεφτει τι ουσιαστικα ειναι το απουσιολογιο, θα βρει οτι ειναι ενα προβλημα.Χωρις απαραιτητα αυτη η αποψη να'ναι ευρεως αποδεκτη.Ξερετε ποτε νιωθω τιμη?Οταν μεσα μου αισθανομαι χαρουμενη+γινεται κατι που με κανει να ειμαι καλα.........Μια δευτερη ερμηνεια της λεξης τιμη στη ζωη μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer21

Νεοφερμένος

Ο Aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τί μου θύμισες τώρα... Εμείς μετά από περίπατο μας βάζουν να περιμένουμε στις τάξεις για να έρθει ο καθηγητής να πάρει απουσίες... Και μου λένε συνέχεια "Άντε, μας είδες; Φεύγουμε!". Τους λέω κι εγώ "Δε θα είναι δικό μου φταίξιμο αν έρθει ο καθηγητής και σας βάλει απουσία". Και ουρλιάζουν: "Αφού μας είδες!". Μια φορά μάλιστα, ένας να μην τον χρακτηρίσω τώρα γιατί είναι από τα πιο βλαμμένα άτομα που έχω γνωρίσει, μου είπε να πάρω την απουσία του και να τη βάλω @@@@@@@@@@@@@@... Εκεί, λοιπόν, νευρίασα, την επόμενη μέρα είχε επιθετική συμπεριφορά και έτσι τον πήγα στο γραφείο και μπήκε ωραιότατα στο ποινολόγιο, και από τότε δεν ξανάβγαλε κιχ.:)
Ρε Αλεξανδρε εντελως φιλικα μηπως εισαι λιιιιγο αυστηρος?Εγω δν ειμαι απουσιολογος αλλα ουτε και κοπανατζης.Αλλα ενταξει παιδια ειμαστε ολοι δεν χρειαζεται να τσακωνεστε,ποιονολογια κλπ.Σιγα το πραγμα δηλαδη.Θα μπορουσες να τον βαλεις κ αλλιως στην θεση του(δεν εννοω την βια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
relax φιλε μου,εσυ το εχεις παρει πολυ ζεστα το θεμα με το απουσιολογιο.ενα μπλοκακι ειναι στο οποιο εισαι αναγκασμενος να γραφεις καθε μερα,και αν μπορεις να καλυψεις καποιον πιστευω οτι αξιζει να το κανεις ακομα και εχθρος σου να ειναι:P

Κάνεις λάθος, γιατί αν γίνει το παραμικρό θα βρω εγώ τον μπελά μου, άσε που κινδυνεύω να φάω τιμωρία.
Όσο για το μπλοκάκι, εγώ το λέω μπλοκάκι-νεκροταφείο, από τους πολλούς σταυρούς που έχει...:P

Ρε Αλεξανδρε εντελως φιλικα μηπως εισαι λιιιιγο αυστηρος?Εγω δν ειμαι απουσιολογος αλλα ουτε και κοπανατζης.Αλλα ενταξει παιδια ειμαστε ολοι δεν χρειαζεται να τσακωνεστε,ποιονολογια κλπ.Σιγα το πραγμα δηλαδη.Θα μπορουσες να τον βαλεις κ αλλιως στην θεση του(δεν εννοω την βια)

Απλώς υπακούω εντολές.;)

Το εν λόγω άτομο δε σηκώνει μύγα στο σπαθί του και είναι εντελώς γουρούνι, τόσο στο χαρακτήρα όσο και στην εξωτερική του εμφάνιση (χωρίς να θέλω να τον κρίνω από κει, αλλά εκτός αυτού μυρίζει κι όλας). Δεν ήμουν ο πρώτος που τον πήγα στο γραφείο...

Έχω προσπαθήσει διάφορες μεθόδους, και φυσικά όχι με τη βία, αλλά μερικοί είναι αμετανόητοι. Δε θα κάτσω λοιπόν εγώ να χάνω κάθε μέρα μισή ώρα για να τους εξηγώ πόσο δύσκολη είναι η δουλειά μου... Τους πάω μια φορά στο γραφείο και τέρμα.:)

Όχι, δε χρειάζεται να τσακωνόμαστε, και ειδικά για κάτι ηλίθια σταυρουλάκια σε κάτι κόλλες χαρτί. Σιγά. Όποιος δε θέλει να μείνει ας προσέχει. Κατά τ' άλλα, τα πάω μια χαρά με όποιον με κατανοεί (δε λέω πως είμαστε όλοι κολλητοί, αλλά αυτό τον γουρουνάνθρωπο δε θέλω ούτε ζωγραφιστό να τον βλέπω - μην επιχειρήσετε να τον ζωγραφίσετε!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Κάνεις λάθος, γιατί αν γίνει το παραμικρό θα βρω εγώ τον μπελά μου, άσε που κινδυνεύω να φάω τιμωρία.
Όσο για το μπλοκάκι, εγώ το λέω μπλοκάκι-νεκροταφείο, από τους πολλούς σταυρούς που έχει...:P



Απλώς υπακούω εντολές.;)

Το εν λόγω άτομο δε σηκώνει μύγα στο σπαθί του και είναι εντελώς γουρούνι, τόσο στο χαρακτήρα όσο και στην εξωτερική του εμφάνιση (χωρίς να θέλω να τον κρίνω από κει, αλλά εκτός αυτού μυρίζει κι όλας). Δεν ήμουν ο πρώτος που τον πήγα στο γραφείο...

Έχω προσπαθήσει διάφορες μεθόδους, και φυσικά όχι με τη βία, αλλά μερικοί είναι αμετανόητοι. Δε θα κάτσω λοιπόν εγώ να χάνω κάθε μέρα μισή ώρα για να τους εξηγώ πόσο δύσκολη είναι η δουλειά μου... Τους πάω μια φορά στο γραφείο και τέρμα.:)

Όχι, δε χρειάζεται να τσακωνόμαστε, και ειδικά για κάτι ηλίθια σταυρουλάκια σε κάτι κόλλες χαρτί. Σιγά. Όποιος δε θέλει να μείνει ας προσέχει. Κατά τ' άλλα, τα πάω μια χαρά με όποιον με κατανοεί (δε λέω πως είμαστε όλοι κολλητοί, αλλά αυτό τον γουρουνάνθρωπο δε θέλω ούτε ζωγραφιστό να τον βλέπω - μην επιχειρήσετε να τον ζωγραφίσετε!).
τωρα γινεσαι κακος....απο τον τροπο που γραφεις φαινεται οτι εισαι αρκετα εξυπνος,θα επρεπε να ξερεις οτι δεν φερονται ολοι με την ιδια ευγενια και πολλοι ειναι εντελως απροσαρμοστοι,αλλα καλο ειναι να μην τους κανεις κακο,απλα να προσπαθεις να κρατας ουδετερη σταση.ενταξει αν σου φερεται ασχημα σε καταλαβαινω αλλα δεν ειναι και το καλυτερο να μαλωνεις με τους αλλους για βλακειες(δικη μου αποψη):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ξέρω, αλλά δεν ξέρεις τί έχει τραβήξει όλη η τάξη με δαύτον...

Δεν τους κάνω κακό με το να τους βάλω απουσία. Αυτοί κάνουν κακό στον εαυτό τους με το που κάνουν κοπάνα και με το που ενοχλούν την ώρα του μαθήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimis

Νεοφερμένος

Ο Jimis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μάλια (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ότι αν δεν έχεις τους αποσιολόγους κολλητούς και κάνεις πολλές κοπάνες δεν βλέπω να περνάς την τάξη:'(!!!Συμφωνίτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι φίλε μου...Δεν είναι τα πάντα στο χέρι του απουσιολόγου κ οι καθηγητές δεν έιναι χαζοί όπως επίσης κ πολλοί απουσιολόγοι δεν είναι αλλαζόνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αν ο απουσιολόγος είμαι εγώ, όχι. Απουσίες βάζω σε όλους αδιακρίτως φιλικών δεσμών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
εγω παντως οσα χρονια ημουν απουσιολογος και οσοι φιλοι μου ηταν απουσιολογοι οχι μονο δεν θελαμε να βαζουμε απουσιες αλλα προσπαθουσαμε να βαζουμε οσο λιγοτερες γινεται.δεν εχω γνωισει ποτε απουσιολογο που ευχαριστιεται να βαζει απουσιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν είπα ότι ευχαριστιέμαι να βάζω απουσίες. Αλλά αν αρχίσω να βάζω, θα μείνω εγώ και άλλα 4-5 παιδιά στο τμήμα, σε κάποιες ώρες, και στο τέλος θα αναρωτηθούν και οι καθηγητές γιατί δε βάζω αφού λείπουν τόσα παιδιά. Εφ' όσον ο νόμος είναι ρητός και κατηγορηματικός, και εφ' όσον θεωρώ ότι δεν είναι άδικος, θα ακολουθήσω τις επιταγές του. Εφ' όσον έχω την ευθύνη πρέπει να ανταποκριθώ σε αυτή, και πίστεψέ με, μου είναι συχνά δυσάρεστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
δν είναι δεδομέμο ότι οι απουσιολόγοι είναι φυτά.εγώ στην πρώτη κ στη δευτέρα γυμνασίου ήμουν β απουσιολόγος αλλά δν έριχνα τρομερό διάβασμα.φέτος δν είμαι γιατί έβγαλα 19 ενώ αυτή π είναι τώρα έφγαλε 19 κ1/13 δν με πειράζει όμως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι εγώ ήμουν σ'όλο το γυμνάσιο απουσιολόγος κι είμαι ακόμα (τώρα μέχρι πότε θα δείξει :P).. Όταν κάποιος συμμαθητής έχει πραγματικά πρόβλημα με τις απουσίες πολλές φορές ζητάω απ'τον καθηγητή να μην τον γράψω ή να υπογράψει πως προσήλθε.. Επειδή όμως έχω ξεχάσει μαθητή στο παρελθόν 1η ώρα (πραγματικά δεν είχα αντιληφθεί πως απουσίαζε) κι έχω βρει τον μπελά μου γιαυτό, δεν έχω πολλά περιθώρια. Δεν σβήνω ή καλύπτω απουσίες, οι καθηγητές δεν είναι πια τόσο ανόητοι, οι περισσότεροι άλλωστε διαβάζουν τον κατάλογο ή παίρνουν οι ίδιοι παρουσίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα μου ειχε τυχει να βαλω απουσια σε παιδι που ηταν παρων και μαλιστα ολη τη μερα. :P Ηταν 1 εβδομαδα αρρωστος και την μερα που γυρισε δεν τον πηρα χαμπαρι και απο συνηθεια αρχισα τα σταυρουδιακια! :P Το καταλαβα την επομενη μερα το λαθος μου και ευτυχως οι απουσιες σβηστηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Επειδή όμως έχω ξεχάσει μαθητή στο παρελθόν 1η ώρα (πραγματικά δεν είχα αντιληφθεί πως απουσίαζε) κι έχω βρει τον μπελά μου γιαυτό, δεν έχω πολλά περιθώρια. Δεν σβήνω ή καλύπτω απουσίες, οι καθηγητές δεν είναι πια τόσο ανόητοι, οι περισσότεροι άλλωστε διαβάζουν τον κατάλογο ή παίρνουν οι ίδιοι παρουσίες..

και εγω στη β γυμανσιου ειχα ξεχασει να βαλλω απουσια σε μια κοπελα την πρωτη ωρα και με εστειλε ο καθηγητης στον γυμνασιαρχη για αποβολη:s:s:sαλλα ευτηχως ομως που εκεινος ηταω λογικος ανθρωπος και μου ειπε απλα να βαλλω στην κοπελα αυτη απουσια και να τελειωση το θεμα.Επισης μια αλλη φορα φετος το απουσιολογιο δεν το πηρα εγω στο γραφειο του λυκειαρχη την τελευταια ωρα γιατι μου ειχε πει η καθηγητρια που ειχαμε μαζι της οτι θα το επερνε αυτη.Την επομενη μερα πηγα να το παρω και δεν ηταν εκει και η καθηγητρια αυτηυ ειχε μαθηματην τεταρτη ωρα αρα θα αργουσε να ερθει,ετσι ρωτισα τον λυκειαρχη ο οποιος δεν ειχε ιδεα αλλα δεν μου φωναξε γιατι ηξερε οτι το λαθος δεν ηταν δικο μου και μου ειπε να περιμενω να ερθει η καθηγητρια.Τελικα οταν ηρθε μου το εδωσε,το ειχε αφησει μεσα στο συρταρι του γραφειου της και οχι μαζι με τα υπολοιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Και μένα ήθελαν να μου δώσουν απουσιολόγιο στο γυμνάσιο αλλά το αρνήθηκα... Δεν σου προσφέρει απολύτως τίποτα παρά επιπλέον ευθύνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και μένα ήθελαν να μου δώσουν απουσιολόγιο στο γυμνάσιο αλλά το αρνήθηκα... Δεν σου προσφέρει απολύτως τίποτα παρά επιπλέον ευθύνες..
Εγω το αρνηθηκα με πιο εμμεσο τροπο... εριξα κατακορυφα τους βαθμους μου (δεν ηθελε δα και ιδιαιτερη προσπαθεια)! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Υπερόπτες είναι μόνο οι απουσιολόγοι που βγαίνουν το 1ο τρίμηνο απο κλήρωση . :)




Δεν το νομίζω΄γιατί είχα βγει εγώ παρόλο που δεν ήθελα χωρίς να μου ζητάνε οι συμμαθητές μου δεν έβαζα απουσίες και γενικός στο γυμνάσιο οι καθηγητές στο τέλος της ώρας έβαζαν απουσίες αν θυμούνταν.Ακόμα και στον κολλητό μου που είχε φαει δυήμερη αποβολή την μία έφαγε άσχετο που μετά απο κίρό με βρηκε ο γυμνασιάρχης μας και με ρώταγε δεν θυμαμαι και γω τι και έκανα το χαζό πως δεν ήξερα τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top