Απουσίες Γ' Λυκείου

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
50 αδικαιολόγητες και 60 δικαιολογημένες.
Έχω την εντύπωση ότι είναι 50 αδικαιολόγητες και 64 δικαιολογημένες..γιατί στο σύνολό τους είναι 114..

Εγώ έχω 26..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι είναι 50 αδικαιολόγητες και 64 δικαιολογημένες..γιατί στο σύνολό τους είναι 114..

Εγώ έχω 26..
Μπορεί να έχεις δίκιο. Έχει και περάσει καιρός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
απο απουσιες πως τα πατε παιδια?

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 295-298 προήλθαν από το θέμα "Πανελλήνιες 2013"

4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Γουελ , γαματο (για τις απουσιες τουλαχιστον) να γινεσαι 18. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evamathers

Νεοφερμένος

Η evamathers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια γραφω γιατι εχω τεραστιο προβλημα..Φετος εκανα αρκετες απουσιες αλλα υπολογιζα οτι θα μπορουσα να παρω τις +50 για να διαβασω..Απο οτι φαινεται ομως ο διευθυντης μου ειπε οτι δεν εχω τετοιο δικαιωμα και πρεπει να συντρεχει λογος..Επισης τονισε οτι οι απουσιες δινονται υστερα απο χαρτι που επιβεβαιωνει την εισαγωγη σε νοσοκομειο!πραγματικα νιωθω πελαγομενη και θελω να πεθανω...Δεν καταλαβαινω!!Εσεις εξασφαλισατε τις επιπλεον 50?Αν ναι,με ποιο τροπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδια γραφω γιατι εχω τεραστιο προβλημα..Φετος εκανα αρκετες απουσιες αλλα υπολογιζα οτι θα μπορουσα να παρω τις +50 για να διαβασω..Απο οτι φαινεται ομως ο διευθυντης μου ειπε οτι δεν εχω τετοιο δικαιωμα και πρεπει να συντρεχει λογος..Επισης τονισε οτι οι απουσιες δινονται υστερα απο χαρτι που επιβεβαιωνει την εισαγωγη σε νοσοκομειο!πραγματικα νιωθω πελαγομενη και θελω να πεθανω...Δεν καταλαβαινω!!Εσεις εξασφαλισατε τις επιπλεον 50?Αν ναι,με ποιο τροπο?
Για να πάρεις τις +50, πρέπει να έχεις Μ.Ο.>15. Πρέπει να πάρεις χαρτί ΔΗΜΟΣΙΟΥ νοσοκομείου, το οποίο πρέπει να είναι υπογραφόμενο από τον διευθυντή του νοσοκομείου, or something. Ακόμη κι αν τα κάνεις αυτά, ο σύλλογος τον καθηγητών αποφασίζει αν θα γίνει δεκτό το χαρτί και πάρεις τις +50 απουσίες. ΕΣΤΩ κι ένας καθηγητής που δεν είναι σύμφωνος, γίνεται η αιτία για να μείνεις.

Έτσι, λοιπόν, θα συνεχίσεις να είσαι μαθήτρια. Άλλωστε έχεις πολύ χρόνο. Το πάσχα φέτος πέφτει σε πολύ βολική μέρα. Κακώς κάνετε απουσίες, κατά τη γνώμη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evamathers

Νεοφερμένος

Η evamathers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ!Οντως δεν πρεπει να κανουμε απουσιες αλλα φετος με καταραστηκε ο Διας και ημουν συνεχομενα αρρωστη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και εσύ συνέχεια άρρωστη? κι εγώ ήμουν συνέχεια άρρωστη φέτος με αποτέλεσμα να έχω 50+ απουσίες!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evamathers

Νεοφερμένος

Η evamathers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ασε εγω εχω 75 απουσιες και ο διευθυντης δεν μου δινει τις 50 επιπλεον..Η κατασταση ειναι δραμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι έτσι.
Δε χρειάζεται να μη σε βλέπει ο ήλιος τις τελευταιες βδομαδες για να γραψεις. Τόσοι μαθητές δε χρησιμοποίησαν τις 50+ απουσίες, ανάμεσά τους κι εγω.
Στο τέλος άλλωστε οι καθηγητές ουσιαστικά δεν κάνουν μάθημα αλλά σε αφήνουν να διαβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Βασικά, εγώ δεν ξέρω κανέναν στο σχολείο μου που να έχει σκοπό να πάρει τις +50 απουσίες. Οτινάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Βασικά, εγώ δεν ξέρω κανέναν στο σχολείο μου που να έχει σκοπό να πάρει τις +50 απουσίες. Οτινάνε.

Και εγώ. Όλοι με τις 114 θα την βγάλουμε. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evamathers

Νεοφερμένος

Η evamathers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να λειψω ουτε μια εβδομαδα!Απο εδω και στο εξης πρεπει να γινουν σωστες επαναληψεις ωστε να παμε με ανεση στο τελος και οχι με πολυ αγχος!Παντως παιδια για οσους ενδιαφερονται για τις επιπλεον 50 δειτε αυτο:https://ipaideia.gr/xaraktirismos-foitisis.61c5d7742bcb751b0da3688737778cb3.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ασε εγω εχω 75 απουσιες και ο διευθυντης δεν μου δινει τις 50 επιπλεον..Η κατασταση ειναι δραμα!

Δώσε του ενα 200άρικο στην τσέπη και θα στις δώσει ;)
Ελλάδα είσαι βρε! Τις λέξεις «φακελάκι» και »λάδωμα» δεν τις έχεις ακουστά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Δώσε του ενα 200άρικο στην τσέπη και θα στις δώσει ;)
Ελλάδα είσαι βρε! Τις λέξεις «φακελάκι» και »λάδωμα» δεν τις έχεις ακουστά; :P

Έχεις εσύ 200ευρα να τα πετάς έτσι;Γιατί εμείς δεν έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Έχεις εσύ 200ευρα να τα πετάς έτσι;Γιατί εμείς δεν έχουμε.

Θα προτιμούσα να πληρώσω απο το να ξανακάνω την Γ λυκείου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Παιδιά εσείς σκοπεύετε να εξαντλήσετε όλες τις απουσίες?Εγώ έχω 20 αδικαιολόγητες και είμαι σε θέση να λείψω για καμιά 15 μέρες.Δε ξέρω βέβαια κατά πόσο θα βοηθήσει για το λόγο ότι θα χάσω πολλές ώρες κατεύθυνση.Εσείς τι σκοπεύετε να κάνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evamathers

Νεοφερμένος

Η evamathers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λες εεε?αχαχαχαχαχα σε τετοιο σημειο εφτασε η Ελλαδιτσα!Η μαλλον ανεκαθεν ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν οι κατευθύνσεις είναι πρωί, μπορείς να πηγαίνεις μόνο στις κατευθύνσεις. Εγώ θα το κάνω αυτό, γιατί οι καθηγητές στην κατεύθυνση είναι καλοί. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top