Αποτελέσματα DELF-DALF

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα σε ΟΛΟΥΣ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Για πείτε ποιοι περάσατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Πέρασα. :D:jumpy::up::P
Καλά αποτελέσματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!
Εις ανώτερα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!
Εις ανώτερα!!!:no1:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Είμαι ενθουσιασμένη διότι με είχε αγχώσει και η καθηγήτρια μου λέγοντάς μου πως το Β1 (το δίπλωμα που έδωσα) είχε το μεγαλύτερο ποσοστό αποτυχίας. Αντίο άγχος...:jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysia

Νεοφερμένος

Η Dionysia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
και εγώ το Β1 πέρασα με 89/100! παιδιά και στους υπόλοιπους πολύ καλά αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Πέρασα. :D:jumpy::up::P
Καλά αποτελέσματα! :)

Συγχαρητήρια κι από εδώ Βασιλική!!!:D

και εγώ το Β1 πέρασα με 89/100! παιδιά και στους υπόλοιπους πολύ καλά αποτελέσματα!!!

Συγχαρητήρια και σε σενα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και σε σενα Διονυσια!!!
Αντε τωρα στο Β2!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysia

Νεοφερμένος

Η Dionysia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
merci beaucoup beaucoup!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Περασαααααααααααααααααααααααααααααααα
το Β2
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τιποτα αλλο εκτος απο το merci το οποιο στο ανταποδιδω!
Votre bienvenue!:D

Félicitations Elenouzzz!!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ πάρα πολύ. Έδινε ο αδελφός μου και του είχε πει η καθηγήτρια του ότι θα βγούν αύριο και με είχε πρίξει δυο μέρες τώρα με το τι θα γίνει. Και διάβασα σε εσάς οτί βγήκαν σήμερα και μπήκα και τα είδαμε. Πέρασε οπότε και αυτός σταμάτησε την μουρμούρα και εγώ ησύχασα. Συγχαρητήρια και στους επιτυχόντες.Και εις ανώτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ πάρα πολύ. Έδινε ο αδελφός μου και του είχε πει η καθηγήτρια του ότι θα βγούν αύριο και με είχε πρίξει δυο μέρες τώρα με το τι θα γίνει. Και διάβασα σε εσάς οτί βγήκαν σήμερα και μπήκα και τα είδαμε. Πέρασε οπότε και αυτός σταμάτησε την μουρμούρα και εγώ ησύχασα. Συγχαρητήρια και στους επιτυχόντες.Και εις ανώτερα

Η αυριανή ημέρα είχε προγραμματιστεί να είναι εκείνη της έκδοσης και ανάρτησης, των αποτελεσμάτων και μάλιστα είχε αναρτηθεί και ως ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του Γαλλικού Ινστιτούτου. Μεταξύ μας όμως, ήμουν σίγουρη πως θα έβγαιναν σήμερα. ;) Συγχαρητήρια λοιπόν, σε όλους τους επιτυχόντες και όσοι δεν τα κατάφεραν αυτή τη φορά να θυμούνται πως πάντα υπάρχει και επόμενη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Το πήρα κι εγω!!!!!!!!Μπράβο σε όλους όσους το πέρασαν!!!Για εσάς που που δεν τα καταφέρατε μην αφήσετε να σας πάρει από κάτω μια αποτυχία...υπάρχει και ο Δεκέμβριος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το πηρα το πηρα το β2 κ εχω καταχαρει!!ηταν η 3η φορα π τ εδινα;) μεταξυ μας κ τελευταια!!!ευτυχως ηρεμησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι η αλήθεια είναι ότι το B2 είναι αρκετά δύσκολο και λίγοι το περνάνε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staxtoMPouta

Νεοφερμένος

Η Marilyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
της θεσσαλονικης ποτε βγαινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
H θεσσαλονίκη έχει μέλλον ακόμα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staxtoMPouta

Νεοφερμένος

Η Marilyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ποτε πες μου σε παρακαλω καιγομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top