Αποτελέσματα DELF-DALF

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starvat

Νεοφερμένος

Η starvat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Έχω χάσει την convocation μου και δεν μπορώ να δω τα αποτελέσματά μου για το dalf c1. Μήπως μπορεί κανείς σας να με βοηθήσεί? Μου είπαν ότι ο κωδικός αναγράφεται στο προηγούμενο πτυχίο μου το οποίο όμως πήρα πριν από 15 χρόνια. Δοκίμασα όλους τους αριθμούς που αναγράφονται σε αυτό αλλά τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα θα αποσταλούν σε 3 εργάσιμες στη διεύθυνση που έχεις υποδείξει.Αν μένεις Αθήνα όμως και δεν μπορείς να περιμένεις, κάνε ένα κόπο αύριο και πήγαινε στο Γαλλικό Ινστιτούτο με την ταυτότητά σου και την απόδειξη πληρωμής αν την έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑNNA

Νεοφερμένος

Η ΑNNA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για τη Θεσσαλονίκη τα αποτελεσματα για Delf B2 είναι στο:https://www.ift.gr/?page-id=460
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supergirl92

Νεοφερμένος

Η supergirl92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για το c1 ποιο είναι το link?? (θεσσαλονίκης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑNNA

Νεοφερμένος

Η ΑNNA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
To https://www.ift.gr/?page-id=461 . Όμως δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμη τα ονόματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supergirl92

Νεοφερμένος

Η supergirl92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!! Θα την ανανεώνω κάθε λεπτό! :P
-----------------------------------------
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΟ ΠΗΡΑΑ:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supergirl92

Νεοφερμένος

Η supergirl92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ!! Οι υπόλοιποι πώς τα πήγατε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gallettoukos

Νεοφερμένος

Η gallettoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πήρα το c2 με 60/100.
:jumpy: Καλά αποτελέσματα σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια με sorbonne B2 τι παιζει ρε παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysia

Νεοφερμένος

Η Dionysia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πήρα το c2 με 60/100.
:jumpy: Καλά αποτελέσματα σε όλους.
C2 και είσαι μόλις α λυκείου!!! είσαι απίστευτη, συγχαρητήρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
αααααααα πήρα το Β2!! Καταλαβαίνετε την χαρά μου..:P
και ειδικά με εκείνο το ό,τι να ναι θέμα έκθεσης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Πήρα και εγώ το β1 παιδιά!!!!!!!!!:)Συγχαρητήρια σε όλους!!!Και όσοι απέτυχαν δεν πειράζει...Υπάρχουν πολλές ακόμη ευκαιρίες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eίδα πάντως αρκετά άτομα να παίρνουν το b2:hmm:.Ήταν εύκολα τα θέματα ή έγινε ελαστική βαθμολόγηση μετά το περσυνό φιάσκο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
περασα και εγω το β1:)....συγχαρητιρια σε ολους!!!!!!!!!!! τι ειχε γινει περισυ με το β2????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caramela

Νεοφερμένος

Η caramela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
κι εγω περασα το β2 με 79 συγχαρητηρια σε ολους!
ξερει κανενας τι γινεται με το sorbonne b2;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους τους επιτυχοντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!eLenI...@!

Νεοφερμένος

Η !eLenI...@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδιά βοήθεια!!! είμαι τελείως άσχετη!ο κωδικός candidat έχει ανάμεσα στους αριθμούς μία παύλα.Εγώ τώρα τι βάζω στο σύνδεσμο που έδωσες?ολοκληρο τον κωδικό μαζί με την παύλα,μόνο το πρώτο κομμάτι ή μόνο το δεύτερο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
παιδιά βοήθεια!!! είμαι τελείως άσχετη!ο κωδικός candidat έχει ανάμεσα στους αριθμούς μία παύλα.Εγώ τώρα τι βάζω στο σύνδεσμο που έδωσες?ολοκληρο τον κωδικό μαζί με την παύλα,μόνο το πρώτο κομμάτι ή μόνο το δεύτερο??
Όλο τον αριθμό χωρίς την παύλα!Καλή επιτυχία!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πέρασα Β2 με 92,5 ! Το μεγαλύτερο ποσοστό μου μετά το 94 του Α1:P! Ήξερα ότι είχα πάει καλά γιατί μου είχαν φανεί πολύ εύκολα τα θέματα (ακόμα και η έκθεση) αλλά τόσο καλά δεν το περίμενα! Τώρα περιμένω το C2 στα Αγγλικά με μεγάλη ανυπομονησία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top