Αποτελέσματα πανελληνίων online

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Παιδιά, θα έχει πχ Α, Β βαθμολογητές και εμείς θ πρέπει να βγάουμε τον μέσο όρο, ή θα τον έχει ήδη έτοιμο τον Μ.Ο; του Α και Β βαθμολογητή;

νομιζω θα τον χει τον μεσο ορο, στην κλιμακα του 20, ενω οι βαθμοι των βαθμολογητων θα ναι με αριστα το 100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ετσι οπως τα ειπε ο fretoe θα ειναι...οι βαθμοι κανονικα με αριστα το 20 και μετα Α & Β βαθμολογητες με αριστα το 100..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ποπο πραγματικα βλεπω εσας που δινετε 2η φορα...δε θα μπορουσα να το αντεξω ειμαι ετοιμος να καταρρευσω, ενω ξερω οτι εχω γραψει καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ποπο πραγματικα βλεπω εσας που δινετε 2η φορα...δε θα μπορουσα να το αντεξω ειμαι ετοιμος να καταρρευσω, ενω ξερω οτι εχω γραψει καλα!
αρχικα, συγχαρητηρια που εγραψες καλα :)..ναι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ η δευτερη φορα..μην σου πω οτι το μετανιωσα...ειναι δυσκολο,ειδικα τις εβδομαδες των εξετασεων και τωρα ολο αυτο τον καιρο της αναμονης....απαπα...αλλα ενταξει ο καθενας οπως το παρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ποπο πραγματικα βλεπω εσας που δινετε 2η φορα...δε θα μπορουσα να το αντεξω ειμαι ετοιμος να καταρρευσω, ενω ξερω οτι εχω γραψει καλα!

Εγώ πέρσι τέτοιο καιρό δεν ήθελα ούτε να ξανακούσω. Αφού έκλεισα τα βιβλία σε μια κούτα και την κόλλησα με μαύρη ταινία. Όταν πήγα όμως στη σχολή και απογοητεύτηκα και χωρίς να υπάρχει το 10 τοις εκατό το οποίο επανέφεραν στη συνέχεια αποφάσισα να ξαναδώσω και να μαι τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ πέρσι τέτοιο καιρό δεν ήθελα ούτε να ξανακούσω. Αφού έκλεισα τα βιβλία σε μια κούτα και την κόλλησα με μαύρη ταινία. Όταν πήγα όμως στη σχολή και απογοητεύτηκα και χωρίς να υπάρχει το 10 τοις εκατό το οποίο επανέφεραν στη συνέχεια αποφάσισα να ξαναδώσω και να μαι τωρα.
δεν υπαρχει καμια περιπτωση να το αντεχα...ας περασω επαρχια καλυτερα!:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ πέρσι τέτοιο καιρό δεν ήθελα ούτε να ξανακούσω. Αφού έκλεισα τα βιβλία σε μια κούτα και την κόλλησα με μαύρη ταινία. Όταν πήγα όμως στη σχολή και απογοητεύτηκα και χωρίς να υπάρχει το 10 τοις εκατό το οποίο επανέφεραν στη συνέχεια αποφάσισα να ξαναδώσω και να μαι τωρα.
Me too!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγω που εδωσα 2η φορα ελεγα στην αρχη οτι θα ναι πιο ευκολα γιατι θα ναι απεριοριστος ο χρονος...ελεγα δεν θα εχω τυψεις που θα πινω ενα και 2 καφεδες τη βδομαδα....ολοι ελεγαν ειναι ευκολα τη δευτερη φορα..! εμενα μου φανηκε 100 φορες πιο δυσκολο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ πέρσι τέτοιο καιρό δεν ήθελα ούτε να ξανακούσω. Αφού έκλεισα τα βιβλία σε μια κούτα και την κόλλησα με μαύρη ταινία. Όταν πήγα όμως στη σχολή και απογοητεύτηκα και χωρίς να υπάρχει το 10 τοις εκατό το οποίο επανέφεραν στη συνέχεια αποφάσισα να ξαναδώσω και να μαι τωρα.

σε ρωτω επειδη εδωσες περυσι:

θα εχει κατευθειαν υπολογισμενα τα μορια που συγκεντρωνει ο υποψηφιος στα πεδια που εχει προσβαση, π.χ. 2,4,5 που εχω εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
σε ρωτω επειδη εδωσες περυσι:

θα εχει κατευθειαν υπολογισμενα τα μορια που συγκεντρωνει ο υποψηφιος στα πεδια που εχει προσβαση, π.χ. 2,4,5 που εχω εγω?

οχι φιλε μου θα πρεπει να τα υπολογισεις μονος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
οχι φιλε μου θα πρεπει να τα υπολογισεις μονος σου

δουλεια δεν ειχαμε, δουλεια βρηκαμε δηλαδη!!!
κατσε να βρω τωρα πως το κανουμε, γιατι ειναι και το ΑΟΘ μεσα..
οπως ο σταθμικος μεσος (αν εκανες στατιστικη φετος..)?

α μωρε τι βλακεις λεω που θα καθομαι να τα υπολογιζω με χαρτι-μολυβι..
τοσες εφαρμογες υπολογισμου μοριων υπαρχουν στο web.. ακομα και app στο κινητο μου εχω..
και κατι αλλο:

θα βγουν μετα τις μια οπως λεει το υπουργειο? καπου ειχα διαβασει, θα βγουν εως τις μια.
και στο σχολειο αφισοκολλουνται πιο γρηγορα.. γιατι αν ναι τοτε να παω σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εχουν παρει φωτια τα φορουμ σημερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Μπααααα....νεκρα στο i-School!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
χαχαχαχχαχαχα!!!!! γιατι ??? ο καθενας βγαζει το αγχος του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σ'όλους αύριο παιδιά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδιά στο site με τα αποτελέσματα που ζητάει να βάλουμε αρχικό Πατρώνυμο και Μητρώνυμο εννοεί το αρχικό του ονόματος ή του επιθέτου των γονέων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
και στο σχολειο αφισοκολλουνται πιο γρηγορα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top