Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δώδεκα. Καλά αποτελέσματα, παιδιά!
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το site ακόμα τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Το site ακόμα τίποτα

ειναι μια η ωρα, και ακομα τιποτα...
μου ερχεται μια ταση να σκοτωσω καποιον....
τι σκα**α κανουν στο υπουργειο γαμωτο?
τρωνε ντονατς και ξυνονται μονο?
---------------- Now playing: Helloween - Born on Judgment Day via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οσα τηλ κι αν πηρα δεν το σηκωσε κανεις απο το περιβοητο υπουργειο..το site τπτ ακοοομα!
μα επειδη δν με βλεπω να πηγαινω στο λυκειο...θα στειλω καποιον αλλο διοτι ειμαι κ μακρυα...και δε λεει να περασω ακομα μια μερα στην αγωνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Το site ακόμα τίποτα

ειναι μια η ωρα, και ακομα τιποτα...
μου ερχεται μια ταση να σκοτωσω καποιον....
τι σκα**α κανουν στο υπουργειο γαμωτο?
τρωνε ντονατς και ξυνονται μονο?
---------------- Now playing: Helloween - Born on Judgment Day via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Το postάρω κι εδώ επειδή μπορεί κάποιοι να μην το είδατε.


Λοιπόν τσεκάρετε φάση. Έστειλα mail για να ρωτήσω αν θα βγούν τα αποτελέσματα των Γενικών Λυκείων online. Και μου απάντησαν...

Δυστυχώς δεν έχουμε ενημέρωση για πιθανή ημερομηνία. Για σήμερα δε μάλλον είναι απίθανο

Κααααααλη φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδιά εμείς τα αποτελέσματα τα πήραμε απ το σχολείο πριν τις 11 αν θυμάμαι καλά!!!! εσείς ακόμα περιμένετε για το σάιτ? πηγαίνετε σχολείο καλέ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
περυσι δεν ειχαν βγει ονλάιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggelis-Evoia

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis-Evoia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εκθεση 17.1
βιολογια 16.3
αρχαια 18.7
λογοτεχνια 13.2
ιστορια 16.2
λατινικα 19.3

μορια γυρω στα 17.500

παιδια ηθελα πολυ την νομικη βασικα κομοτηνη ηθελα..αλλα ξερω οτι δεν περναω...τωρα εχω και τον πατερα μου να μου φωναζει..που αλλου μπορω να παω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αρα αυτός ο βλογιοκομμένος ο Αυτιάς έλεγε κλασικά μπούρδες.Έλεος...

Εγώ πλέον περιμένω να πάει 8 να γυρίσει η μητέρα μου από την δουλειά και ΑΝ έχει όρεξη να πάει να τα δει.Αλλιώς από Δευτερα που επιστρέφω...Καλή επιτυχία στους υπολοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
καλά με τέτοιους βαθμούς και φωνάζει? έλεος!!! να σου πω κι εγώ μια απ τα ίδια είμαι!!!! όταν λέω το βαθμό μου κάνουν όλοι λες και δεν πέρασα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggelis-Evoia

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis-Evoia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλά με τέτοιους βαθμούς και φωνάζει? έλεος!!! να σου πω κι εγώ μια απ τα ίδια είμαι!!!! όταν λέω το βαθμό μου κάνουν όλοι λες και δεν πέρασα!!!

η λογοτεχνια με εριξε...και ειχα γραψει 8 σελιδες συνολο και τα χα γραψει ολα...απορω γιατι 13???/πιστευα 16-17..και στο φροντιστηριο τοσο ειπαν περιπου οτι θα χω!

και βιολογια 16...αφηστε το αυτο..ενω τα ηξερα ειχα αγχος και τα μπερδεψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πες τους σε μας ρε Rebecca.Αφού δεν χαιρόμαστε με τους δικούς μας,να χαρούμε με τους βαθμούς των άλλων. :P
Συγχαρητήρια Βαγγέλη μια χαρά έγραψες...βασικά νομίζω ότι περνάς σε όλες τις σχολες εκτος από Νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
η λογοτεχνια με εριξε...και ειχα γραψει 8 σελιδες συνολο και τα χα γραψει ολα...απορω γιατι 13???/πιστευα 16-17..και στο φροντιστηριο τοσο ειπαν περιπου οτι θα χω!

και βιολογια 16...αφηστε το αυτο..ενω τα ηξερα ειχα αγχος και τα μπερδεψα

καλά ρε μη σκας!!!! βαθμάρα έβγαλες!!! κι όπως λένε "κάθε εμπόδιο για καλό". και το πιστεύω!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggelis-Evoia

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis-Evoia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστω wolfie

θα δω τωρα τι θα δηλωσω!:what:

ευχαριστω και σενα ρεβεκκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Πες τους σε μας ρε Rebecca.Αφού δεν χαιρόμαστε με τους δικούς μας,να χαρούμε με τους βαθμούς των άλλων. :P
Συγχαρητήρια Βαγγέλη μια χαρά έγραψες...βασικά νομίζω ότι περνάς σε όλες τις σχολες εκτος από Νομική.

έκθεση 14,7
μαθηματικά γενικής 19,5
μαθηματικά κατεύθυνσης 17,8
προγραμματισμός 18,4
φυσική 17,4
διοίκηση 16,7

γενικός βαθμός πρόσβασης 17,93
μόρια 17 996
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ 17.1
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 16.3
ΑΡΧΑΙΑ 18.7
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ 13.2
ΙΣΤΟΡΙΑ 16.2
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 19.3

ΜΟΡΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 17.500

ΠΑΙΔΙΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΝΟΜΙΚΗ ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΗΘΕΛΑ..ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ...ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ..ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ?

Κατ αρχας συγχαρητηρια και μπραβο!!! Πηγες πολυ καλα!!! Δυο φιλοι μου που δεν περασαν νομικη περσι, ο ενας πηγε φιλολογια και ο αλλος δημοσια διοικηση παντειου. Πλησιεστερο στη νομικη ειναι το δευτερο

Αρα αυτός ο βλογιοκομμένος ο Αυτιάς έλεγε κλασικά μπούρδες.Έλεος...

Εγώ πλέον περιμένω να πάει 8 να γυρίσει η μητέρα μου από την δουλειά και ΑΝ έχει όρεξη να πάει να τα δει.Αλλιώς από Δευτερα που επιστρέφω...Καλή επιτυχία στους υπολοιπους.

Παρε ενα τηλ στο σχολειο σου καλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Έκθεση: 17,5
Βιολογία: 19
Αρχαία: 19,4
Λογοτεχνία: 19,3
Λατινικα: 19,9
Ιστορία: 18,9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Έκθεση 14
Βιολογία Κατ.19.8
Μαθκατ 20
Μαθγεν 20
Χημεία19.9
Φυσική19.8
Οικονομία20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ρε σεις εμενα μoυ λενε ολοι να μου πουνε πως τα πηγα, ακομα και ο ξαδερφος μου μου εστειλε συγχαρητηριο μηνυμα, αλλα εγω ακομα δεν ξερω τι εχω βγαλει!
ειμαι πολυ βλαμμενος που δεν τους αφηνω να μου τα πουνε, και θελω να τα δω μονος μου απο το υπουργειο(εδω γελαμε) ?
---------------- Now playing: Helloween - Occasion Avenue via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top