Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ πάντως για να περάσει η ώρα και να φύγει μερικώς το άγχος το έχω ρίξει στην ischoolθεραπεία
μια χαρα., εγω παραλληλα τρωω και μια πιτσα απο χθες, μια χαρα... ---------------- Now playing: Nightwish - Bless the Child via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι από το internet δεν θα κάνουμε δουλειά.

OffTopic:Ο Albert Wesker από το Resident Evil 1 δεν ήταν?Καλή φάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παιδια καλημερα. Εγω τωρα σηκωθηκα μετα απο το ξενυχτι μας κ φευγω σε 5 λεπτα για το σχολειο...........δε θα αντεξω να παω να τα δω.ΩΧ ΩΧ ΩΧ ελπιζω να σας βρω εδω μεσα μετα να παρηγορησουμε ο ενας τον αλλο:'(:'(:'(:'(:'(Σε ενα αλλο θεμα αρχισαν να λενε τι εβγαλαν κ ολοι εβγαλαν πανω απο 18.700. ΕΛΕΟΣ ρε παιδια μη μας τα λετε ετσι αποτομα κ παθουμε κ τιποτα...................ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ έχω βάλει τέρμα τη μουσική με το μπάσο να βαράει και ξύνω....
Εγραψα και ένα scriptάκι για να μου πεί όταν βάλουν τις βαθμολογίες στο site του υπουργείου (ελπίζω να μη μου κάνουν καμιά π****ια γιατι ψαχνει απλώς την λέξη Βαθμολογίας αν υπάχρει 3η φορά, γυφτικο ε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μήπως ξέρει κανείς κάποια ιστοσελίδα για υπολογισμό μορίων και ταυτόχρονη εμφάνιση βάσεων 2008;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι από το internet δεν θα κάνουμε δουλειά.

OffTopic:Ο Albert Wesker από το Resident Evil 1 δεν ήταν?Καλή φάση...

Offtopic: O Wesker ειναι σε ολα τα Resi, ειναι ο βασικος 'κακος'
και αμα παιξεις και το 5 εκει να δεις πως τα σπαει... [ame="https://www.youtube.com/watch?v=A32XgObiocE"]δες εδω[/ame]

---------------- Now playing: Nightwish - Dead to the World via FoxyTunes
-----------------------------------------
μήπως ξέρει κανείς κάποια ιστοσελίδα για υπολογισμό μορίων και ταυτόχρονη εμφάνιση βάσεων 2008;

για υπολογισμο βασεων δεν ξερω, αλλα για μορια εχω μια εφαρμογη στο Excell που στα εμφανιζει, μπορω ν στη δωσω μεσω msn, ειμαι μεσα τωρα
αμα θες στειλε μ μνμ να σου στειλω το msn μου

---------------- Now playing: Nightwish - Slaying the Dreamer via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Now playing: Nightwish - Slaying the Dreamer

Fan των nightwish? Σε πάω! :D
Αν και προτιμούσα την Alyson Avenue.. :(
Γιατι δεν έχω αγχος ρε για τους βαθμούς; και ξέρω πως δεν θα είναι αυτοί που περίμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sentro

Νεοφερμένος

Ο Sentro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εμενα γιατι μολις μου ειπαν οτι σε ενα σχολειο βγηκαν ηδη........???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμενα γιατι μολις μου ειπαν οτι σε ενα σχολειο βγηκαν ηδη........???

Τα σχολεία τους εχουν τους βάθμούς απο το πρώι και αν θέλουν μπορούν να τους βγάλουν απο τις 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Fan των nightwish? Σε πάω! :D
Αν και προτιμούσα την Alyson Avenue.. :(
Γιατι δεν έχω αγχος ρε για τους βαθμούς; και ξέρω πως δεν θα είναι αυτοί που περίμενα :P

τι περιμενεις δηλαδη?

Offtopic: και φαν των Helloween και των Children Of Bodom
ποιοι ειναι οι Alyson Avenue?


---------------- Now playing: Nightwish - The Pharaoh Sails to Orion via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παιδια εχε γεια εγω παω να αυτοκτονησω σιγα-σιγα δεν το αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Γιατι δεν έχω αγχος ρε για τους βαθμούς; και ξέρω πως δεν θα είναι αυτοί που περίμενα :P

Να σου πω την αλήθεια ούτε και γω έχω άγχος για τους βαθμούς.Είμαι σίγουρος ότι στην χειρότερη περίπτωση έχω γράψει αρκετά καλύτερα από ότι υπολόγιζα..Αυτό που φοβάμαι περισσότερο είναι οι βάσεις...Κάτι μου λέει ότι θα έχουμε εκπλήξεις φέτος.

Albert Wesker ωραίο το βιντεάκι... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
καλα τωρα αυτα τα λετε για πλακα???αφου ολοι κατα βαθος βραζετε μεσα σας απο το αγχος...ποιον κοροιδευουμε ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τι περιμενεις δηλαδη?

Offtopic: και φαν των Helloween και των Children Of Bodom
ποιοι ειναι οι Alyson Avenue?


---------------- Now playing: Nightwish - The Pharaoh Sails to Orion via FoxyTunes

Μη την ψάχνεις τι περιμένω :D

Και στο σημείο με τους Alyson Avenue μπερδεψα λίγο τα μπουτια μου :/
Ηθελα να πω πως προτιμούσα την Turunen απο την leadsinger των Alyson Avenue που είναι τώρα στους Nightwish.


@lookthetree
Πες με αναίσθητο αλλα άγχος δεν έχω.. Γιατι στη χειρότερη περιπτωση περνάω 100% ΤΕΙ πληροφορικης που είναι ο 2οσ μ στόχος μετα απο ΑΕΙ πληροφορικη (Θεσσαλονικη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αυτο εδω εγω δεν το καταλαβα...https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank19_6_9_855.php
οταν λεει στατιστικα απο 2007 2008 κ 2009 εννοει βαθμο δυσκοιας που ειχανε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
α οκ σε ευχαριστω πολυ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Στο σχολείο μου βγήκαν κατά τις 10 κ μιση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

dev1ant

Νεοφερμένος

Ο dev1ant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στο σχολείο μου βγήκαν κατά τις 10 κ μιση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έτσι πάει για να μην πλακώσει πολυ δουλειά μαζεμένη στους νεκροθάφτες... Έτσι έχουν 1-2 ωρίτσες ανάμεσα στις παρτίδες :) Τι νόμιζες.. οργανωμενη χώρα είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ολε αυτα ειναι επεσε το site!!

@Dev1ant
και εμενα μου αρεσαν καλυτερα με την Turunen αλλα και τωρα καλοι ειναι.
Γενικα οσο θα γραφει την μουσικη ο Holopainen εγω θα τους ακουω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top