Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Η λύση σου βρίσκεται στο πάνω δεξί άκρο του παραθύρου σου:P.(στο lookthetree πάει αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Η λύση σου βρίσκεται στο πάνω δεξί άκρο του παραθύρου σου:P.(στο lookthetree πάει αυτό)
ασε μας μωρε κι εσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Τελικά η ώρα που βγαίνουν οι βαθμοί είναι 8 ή 12?
12 έχει ανακοινωθεί,αλλά δεν αποκλείεται να βγουν και νωρίτερα ή και αργότερα.Δε βάζω το χεράκι μου στη φωτιά.
-----------------------------------------
ασε μας μωρε κι εσυ...
Εγώ τι φταίω πάλι?Απλά προσπαθώ να δώσω έναν ευχάριστο τόνο στη συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν ειναι αυτο το θεμα...το τοπικ με ενδιαφερει οπωσ και ολουσ μας αμα δεν με ενδιεφερε δεν θα εγραφα και εγω τοσα πολλα ουτε θα συμμετειχα αντιθετως το κανω...το θεμα ομως ειναι μετα απο τοσο καιρο κουρασης να βλεπεις και να διαβαζεις τα ιδια και τα ιδια ειναι κουραστικο...
οκ φιλε καταλαβα πως σκεπτεσαι και σου εξηγησα πιστευω πιο πανω πως σκεπτομαι εγω οποτε δεν υπαρχει κατι αλλο να πουμε(γιατι αυτο που γινεται τωρα κατανταει κουραστικο κ για μενα) εκτος απο καλη επιτυχια κ αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
12 έχει ανακοινωθεί,αλλά δεν αποκλείεται να βγουν και νωρίτερα ή και αργότερα.Δε βάζω το χεράκι μου στη φωτιά.
-----------------------------------------

Εγώ τι φταίω πάλι?Απλά προσπαθώ να δώσω έναν ευχάριστο τόνο στη συζήτηση.
οσον αφορα εσενα δεν τα καταφερες
-----------------------------------------
οκ φιλε καταλαβα πως σκεπτεσαι και σου εξηγησα πιστευω πιο πανω πως σκεπτομαι εγω οποτε δεν υπαρχει κατι αλλο να πουμε(γιατι αυτο που γινεται τωρα κατανταει κουραστικο κ για μενα) εκτος απο καλη επιτυχια κ αποτελεσματα.
επισης και σε εσενα φιλε μου καλα αποτελεσματα κ καλη επιτυχια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Πρέπει να υπάρχει ανάλογη διάθεση κι από την άλλη πλευρά.Αν είσαι μεσα στα νεύρα το καλύτερο που μπορώ να κάνω είναι να σωπάσω για να μην ξεσπάσεις πάνω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
δεν προκειται να γινει κατι τετοιο ξερω να συγκρατω τα νευρα μ ακομα και αν με εχουν φτασει στα ακρα...το μονο π μπορω να πω κ σε εσενα ειναι καλοβραδυ και καλα αποτελεσματα αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ηρεμηστε καλε τι πραγματα ειναι αυτα θα μαλωσουμε βραδιατικα? Ωραιαααααααααααα θα κανουμε κ χαβαλε κ θα ξεχαστουμε λιγο....
Εννοειτε πως κανω πλακα. Σε οποιον δεν αρεσει η συζητηση μας πολυ απλα μπορει να μην μπαινει καν εδω. Κανεις δεν μπορει να εμποδισει καποιον αλλο να εκφραστει ελευθερα. Σημερα ολα επιτρεπονται....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια αυριο στο ιντερνετ θα βγουν την ιδια ωρα με τα σχολεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Προς lookthetree:Ευχαριστώ πολύ!Επίσης και μπόλικο ξιδάκι:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
σ'ευχαριστω παρα πολυ επισης(παρεπιτοντως εχεις τον τροπο να λες εμμεσα αυτο που θελεις την επομενη φορα αμα θελεις πες το πιο αμεσα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ελατε ρε παιδια. Χαλαρωστε!! Προτεινω να κλεισετε το pc, καντε κατι αλλο, να ξεχασετε τους βαθμους για αυριο... Εγω δεν εχω καθολου αγχος ειλικρινα διοτι απλα κανω αλλα πραματα και ξεχνιεμαι. Καντε και εσεις κατι να ηρεμησετε!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
συμφωνω λοιπον καληνυχτα κ καλα αποτελεσματα σε ολους παιδια ελπιζω να μην με παρεξηγησετε απλως ειναι η μερα σημερα τετοια...καλο βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.

Ξέρετε αν αύριο βγαίνουν και τα αποτελέσματα των ΕΠΑΛ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Κουράγιο παιδιά, μερικές ώρες έμειναν. Άντε και καλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.

Ξέρετε αν αύριο βγαίνουν και τα αποτελέσματα των ΕΠΑΛ;


Ναι, νομιζω μαζι βγαινουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια αν και ηρθα σχετικα αργα στην παρεα του i school μπορω να πω οτι και να γινει αυριο πιστευω οτι η επικοινωνια μεσα απο αυτα τα φορουμ με βοηθησε να δωσω το καλυτερο εαυτο μου ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα...πηρα χρησιμες συμβουλες,κατπολεμησα οσο γινοταν το αγχος μου και γενικοτερα με βοηθησε να περασω το λουκι των πανελληνιων.... ευχαριστω ολους πραγματικα!!!! μακαρι αυριο να εχουμε ολοι μας τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα!!! καλα αποτελεσματα σε ολους!!!!!!!!
και μην μαλωνετε αυριο θα τα σκεφτεστε και θα γελατε!!!μια νυχτα ειναι θα περασει κι αυτη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
παιδια αν και ηρθα σχετικα αργα στην παρεα του i school μπορω να πω οτι και να γινει αυριο πιστευω οτι η επικοινωνια μεσα απο αυτα τα φορουμ με βοηθησε να δωσω το καλυτερο εαυτο μου ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα...πηρα χρησιμες συμβουλες,κατπολεμησα οσο γινοταν το αγχος μου και γενικοτερα με βοηθησε να περασω το λουκι των πανελληνιων.... ευχαριστω ολους πραγματικα!!!! μακαρι αυριο να εχουμε ολοι μας τα καλυτερα δυνατα αποτελεσματα!!! καλα αποτελεσματα σε ολους!!!!!!!!
και μην μαλωνετε αυριο θα τα σκεφτεστε και θα γελατε!!!μια νυχτα ειναι θα περασει κι αυτη......
μαλλον κατα τις 2 το πρωι θα μπουν ιντερνετ ετσι μου ειπε ενας που εμαθε βαθμους απο μηχανογραφηση ετσι του ειπαν τωρα μην σας παρω στο λαιμο μου ετσι του ειπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodhoris

Νεοφερμένος

Ο thodhoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια εγω ηθελα να μπω σε σχολες πληροφορικης. Απο αυτα που εγραψα στις πανελληνιες δεν μπαινω στις σχολες αυτες. Μεχρι σημερα το πρωι δεν ειχα κανενα αγχος για τα αποτελεσματ. Ειχα πειστει και το ειχα αποδεκτει οτι θα ξαναδωσω. Ομως τωρα αρχιζει το αγχος να φουντωνει και σκευτομαι για ποιον λογο? Αφου δεν παιρναω. Τελικα το καταλαβα. Οι πανελληνιες δινουν την εντυπωση πως θα καθορισουν τη ζωη σου. Λαθος εμεις την καθοριζουμε... Με τις επιλογες και τις πραξεις μας. Μην αγχωνεστε. Αν περασετε εχει καλως.... πολυ καλως. Αν οχι καθε εμποδιο για καλο... Απλα καταλαβετε πως αυτες ειναι οι πανελληνιες.... Δημιουργουν αγχος και σε αυτον που ξερει οτι δεν εχει περασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top