Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλησπέρα.διάβασα ολα τα ποστ απο σελιδα 30 κ μετά κ είδα παρα πολλά αγχωμένα παιδιά,κυρίως κοπέλες.Αυτο π θελω να πω είναι ότι τι νόημα έχει να αγχώνεστε τόσο τη στιγμή που ήδη εχουν βγει εδώ κ μερες και δεν μπορεί να αλλάξει τπτ παρα μονο η ημερομηνια ανακοινωσης των βαθμων.
Απο την πλευρά μου απλά να πω ότι μαλλον αυριο θα βγουν κ στο ιντερνετ καθωσ στο σχολειο μας ειπαν οτι πρεπει πρωτα να τα επιβεβαιωσουν οι ιδιεσ οι επιτροπες(του εκαστοτε σχολειου) κ μετα να δωσουν το οκ στο υπουργειο για να τα βαλει.Ετσι ώστε να μην υπαρχουν λαθη.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Σε ευχαριστουμε..! Καλα αποτελεσματα κ σε εσενα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ρε παιδιά, γιατί νομίζω ότι η ανακοίνωση του υπουργείου ήταν προσεκτικά διατυπωμένη (αφορούσε μόνο τα σχολεία και όχι το ίντερνετ) και ότι είναι πιθανόν να τα βγάλουν σήμερα για να αποσυμφορηθούν οι σέρβερ από τους πρώτους επισκέπτες ? λογικό μου φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
παιδιά τα χω παίξει μιλάμε

το άγχος μέ χει κατακυριέυσει τελείως

τι είναι αυτό που περνάμε ωρέ, ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
παιδιά τα χω παίξει μιλάμε

το άγχος μέ χει κατακυριέυσει τελείως

τι είναι αυτό που περνάμε ωρέ, ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ
Κουράγιο! 16.5 ώρες ακόμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια ηρεμηστε λιγο ο θειος μου εχει οργανικη θεση στο υπουργειο και οχι δεν μπορεσε να βρει τους βαθμους μου αλλα μου ειπε οτι εχουν προσβαση στην βαση δεδομενων λιγοτερο απο 10 ατομα...... εχουν ηδη μαζευτει εδω μεσα περισσοτεροι....χαχαχαχαχα.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moutraki

Νεοφερμένος

Η moutraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά η αλήθεια ειναι οτι όσο περνούν οι ώρες τοσο πιο πολύ αγωνιω αλλα πρεπει να σας πω ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ό,τι εγινε έγινε τωρα δεν αλλάζει κάτι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
θα κοιμηθεί κανείς σήμερα; Εγώ πραγματικά δε ξέρω,

είμαι σε άθλια κατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
λες?τι διαολο ολοκληρο υπουργειο δεν θα εχει server της προκοπης?
εδω εχει το limewire....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
θα κοιμηθεί κανείς σήμερα; Εγώ πραγματικά δε ξέρω,

είμαι σε άθλια κατάσταση
εγω παντως σιγουρα δε θα κοιμηθω. εδω δε κοιμηθηκα χτες θα κοιμηθω σημερα? χαχα:)
Με βλεπω ολο το βραδυ παρεα με τον υπολογιστη να τη βγαλλω..ελπιζω να υπαρχει αρκετος κοσμος εδω μεσα για να λεμε καμια χαζομαρα........ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Υπνος???ναι σιγα μην κοιμηθω!!!!λεω να βγω μεχρι τισ 4-5 το πρωι κ μετα θα ρθω σπιτι κ θα το ξενυχτισω κ δω....οσο περνανε οι ωρες το αγχος νιωθω να με κατακλυζει....στην αρχη ημουν καλα αλλα τωρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
και γω φίλος, με κανα φραπεδάκι θα την βγάλω τη βραδιά όπως πάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_mx

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
αχ παιδια κι εγω μια απο τα ιδια!!Ελπιζω να βγουν πρωτα στσο ιντερνετ και μετα στο σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω παντως σιγουρα δε θα κοιμηθω. εδω δε κοιμηθηκα χτες θα κοιμηθω σημερα? χαχα:)
Με βλεπω ολο το βραδυ παρεα με τον υπολογιστη να τη βγαλλω..ελπιζω να υπαρχει αρκετος κοσμος εδω μεσα για να λεμε καμια χαζομαρα........ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ??:jumpy:

Count me in:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
+1.. ή ονλάιν ή για ποτάκι με φίλους και τακτά τσεκαρίσματα από το κινητό μου... :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Σημαίνει κάτι σαν "θα είμαι μέσα"...
Κι εγώ μάλλον...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!!!αντε να δουμε πως τα πηγαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγώ θα κοιμηθώ κανονικά, μη σας πω ότι θα ξυπνήσω το Σάββατο κι όλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bano

Νεοφερμένος

Ο bano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Απο οτι φαινεται και εγω εδω θα ειμαι μιας και χρειαζομαι λιγη συζητηση να ξεχαστω λιγο αφου εχω αγχωθει πολυ για τα αποτελεσματα και δυστηχως με βλεπω να ξαναδινω.....:(Αλλα και παλι ελπιζω να εχω γραψει καλα......Καλο κουραγιο παιδια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top