Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μαράκι, πώς είναι η αλεξανδρούπολη σαν πόλη? (ενοίκια, φοιτητική ζωή κλπ.) και η ακαδημία είναι αναβαθμισμένη ή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ προτείνω να ανεβάσουμε στην αρχική του ischool ένα μήνυμα που θα ενημερώνει όποιον μπαίνει σχετικά με τα αποτελέσματα, γιατί έτσι δε γίνεται δουλειά.
-----------------------------------------


Κακώς ρε man, βγες μια βόλτα και checkαρε αύριο μετά τις 12 το site του υπουργείου. Χαλλλλαρα.

εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. ίσα ίσα! δεν έχω καθόλου άγχος. γενικά μιλάω ότι είναι ψυχοφθόρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μαράκι, πώς είναι η αλεξανδρούπολη σαν πόλη? (ενοίκια, φοιτητική ζωή κλπ.) και η ακαδημία είναι αναβαθμισμένη ή...


Σχετικά καλές οι τιμές και η φοιτητική ζωή πολύ ωραία είναι! Η Ακαδημία εδώ είναι μια από τις καλύτερες απ'όσο έχω ακούσει... Και εγώ εδώ θέλω να περάσω.! Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. ίσα ίσα! δεν έχω καθόλου άγχος. γενικά μιλάω ότι είναι ψυχοφθόρο.

Τέλος πάντων, αυτό πάει σε όλους γενικά :P

Ψυχοφθόρο είναι γιατί του το επιτρέπουμε να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christ0s17

Νεοφερμένος

Ο christ0s17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστω για τον χαρακτηρισμο μα δεν θα ανταποδωσω...αφ ενος γιατι το προηγουμενο μου ποστ δεν αφορουσε μονο οσα διαβαζω στο forum αλλα και οσα εχω ηδη μαθει απο δικους μου γνωστους που εμαθαν τα αποτελεσματα εν αντιθεση με την μεγαλη μαζα των μαθητων που δεν τα εχει μαθει...αφ ετερου αν το να διαπιστωνεις πως το συστημα σε αδικει εστω και στην πληροφορηση των μοναδων σου συγκριτικα με τον γιο ενος καθηγητη που εδινε μαζι σου πανελλαδικες και που γνωριζει τα αποτελεσματα...και κανεις καταγγελια...γιατι σε αδικει οπως προειπα...αν αυτο ειναι ηλιθιοτητα ειμαι πανηλιθιος αγορι μου και γι αυτο και παλι σε ευχαριστω για την διορατικοτητα:no1:
Κοιτα φιλε μου επειδη μου μιλισες σωστα θα το κανω κι εγω....Στην ελλαδα παιζει πολυ βρωμα για να καθεσε να χαλιεσε για συννομιλικους σου που εχουν ενα κονε και μαθαν τα αποτελεσματα .... και ναι ειναι ηλιθιοτητα να καθεσε να καταγγελεις επηδη καποις εμαθε μια μερα πριν αποτελεσμα... δεν υφηστατε αυτο που εκανες....χαλαροσε . και ολοι να τα ηξεραν εκτος απο σενα δεν αλλαζει κατι ... chill :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τέλος πάντων, αυτό πάει σε όλους γενικά :P

Ψυχοφθόρο είναι γιατί του το επιτρέπουμε να είναι.

πολύ σωστό το τελευταίο φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Κοιτα φιλε μου επειδη μου μιλισες σωστα θα το κανω κι εγω....Στην ελλαδα παιζει πολυ βρωμα για να καθεσε να χαλιεσε για συννομιλικους σου που εχουν ενα κονε και μαθαν τα αποτελεσματα .... και ναι ειναι ηλιθιοτητα να καθεσε να καταγγελεις επηδη καποις εμαθε μια μερα πριν αποτελεσμα... δεν υφηστατε αυτο που εκανες....χαλαροσε . και ολοι να τα ηξεραν εκτος απο σενα δεν αλλαζει κατι ... chill :)
για μενα ηλιθιοτητα ειναι να αποδεχεσαι την λουμπινια ενος συστηματος μονο και μονο γιατι πιστευεις πως και να αντιδρασεις δεν προκειται να αλλαξει κατι...
τελος παντων εχουμε διαφορετικη αποψη ως προς τι ειναι ηλιθιο και τι δεν ειναι...καλη επιτυχια και σε σενα...
ps:να δεις παντως που στο τελος θα γινουμε και φιλαρακια...ο πανηλιθιος και ο πανεξυπνος!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christ0s17

Νεοφερμένος

Ο christ0s17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
για μενα ηλιθιοτητα ειναι να αποδεχεσαι την λουμπινια ενος συστηματος μονο και μονο γιατι πιστευεις πως και να αντιδρασεις δεν προκειται να αλλαξει κατι...
τελος παντων εχουμε διαφορετικη αποψη ως προς τι ειναι ηλιθιο και τι δεν ειναι...καλη επιτυχια και σε σενα...
ps:να δεις παντως που στο τελος θα γινουμε και φιλαρακια...ο πανηλιθιος και ο πανεξυπνος!!!!:P
ξεκολα ρε ... :) προφανος δεν εισαι ηλιθιος ουτε εγω πανεξυπνος απλα σου ειπα κατι για να μην χαλας την καρδουλα σου και χανεις το χρονο σου... παμε εξω να βρουμε κανα γκομενακι και θα τα δουμε αυριο τα αποτελεσματα :)
-----------------------------------------
+ καλη επιτυχια ποιο πολυ σε σενα φιλε μου απο ολους!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ξεκολα ρε ... :) προφανος δεν εισαι ηλιθιος ουτε εγω πανεξυπνος απλα σου ειπα κατι για να μην χαλας την καρδουλα σου και χανεις το χρονο σου... παμε εξω να βρουμε κανα γκομενακι και θα τα δουμε αυριο τα αποτελεσματα :)
-----------------------------------------
+ καλη επιτυχια ποιο πολυ σε σενα φιλε μου απο ολους!!!!! :)
εμ...οταν λεω πως θα γινουμε και κολλητοι...anyway παω να πιω ενα καφεδακι γιατι δεν την παλευω...
τα λεμε πιο μετα,βρες κανα θεματακι να κοντραριστουμε χοχοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Γ*μω την τρελα μου.. Γινετε να μαθεις αποτελεσματα απο την διευθυνση δευτεροβαθμιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σχετικά καλές οι τιμές και η φοιτητική ζωή πολύ ωραία είναι! Η Ακαδημία εδώ είναι μια από τις καλύτερες απ'όσο έχω ακούσει... Και εγώ εδώ θέλω να περάσω.! Καλά αποτελέσματα!
Aχ, ωραια... Παμε ολοι στην ακαδημια στην Αλεξανδρουπολη:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σας περιμένω!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εγώ τα έμαθα σήμερα από μέσα, από έναν γνωστό. Πέρασα εκεί που ήθελα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ολοι οι χρηστες με μεσο εδω μαζευτηκανε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Κοιτα φιλε μου επειδη μου μιλισες σωστα θα το κανω κι εγω....Στην ελλαδα παιζει πολυ βρωμα για να καθεσε να χαλιεσε για συννομιλικους σου που εχουν ενα κονε και μαθαν τα αποτελεσματα .... και ναι ειναι ηλιθιοτητα να καθεσε να καταγγελεις επηδη καποις εμαθε μια μερα πριν αποτελεσμα... δεν υφηστατε αυτο που εκανες....χαλαροσε . και ολοι να τα ηξεραν εκτος απο σενα δεν αλλαζει κατι ... chill :)

Βασικά συμφωνώ... Δεν νομίζω ότι έγινε και τίποτα αν κάποιος έμαθε τα αποτελέσματα μία μέρα πριν. Ούτως ή άλως να τ' αλλάξει δεν μπορεί, οπότε; Γενικά είναι πολύ εύκολο να μάθεις αποτελέσματα αν είσαι εκπαιδευτικός και έχεις γνωστούς στο υπουργείο, απλά ρωτάς αυτούς που κάνουν την μηχανογράφηση και στους λένε. Δεν είναι κανένα επτασφράγιστο μυστικό του κράτους:P. Η πλάκα είναι ότι τσακώθηκα με τον πατέρα μου που είναι καθηγητής για να τον πείσω να μην προσπαθήσει να τα μάθει σήμερα! Εγώ το σασπένς το αυριανό δεν το χάνω:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγώ τα έμαθα σήμερα από μέσα, από έναν γνωστό. Πέρασα εκεί που ήθελα :)
Aν επιτρεπεται που περασες:)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγώ τα έμαθα σήμερα από μέσα, από έναν γνωστό. Πέρασα εκεί που ήθελα :)

Έτσι ρίξε λάδι στη φωτιά. Έγραψες παραπάνω απ' όσο χρειαζόσουν ή έπιασες οριακά την περσινή βάση; Γιατί οι φετινές βάσεις βγαίνουν Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Έτσι ρίξε λάδι στη φωτιά. Έγραψες παραπάνω απ' όσο χρειαζόσουν ή έπιασες οριακά την περσινή βάση; Γιατί οι φετινές βάσεις βγαίνουν Αύγουστο.

Μόνο σε περίπτωση που έπιασε οριακά τις περσινές βάσεις σε χαμηλόβαθμη σχολή θα έχει πρόβλημα αφού φέτος οι ψηλές σχολές σε όλα μάλλον τα πεδία θα έχουν ελάχιστες αυξομειώσεις (και μάλιστα κυρίως μειώσεις:))...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλησπέρα.διάβασα ολα τα ποστ απο σελιδα 30 κ μετά κ είδα παρα πολλά αγχωμένα παιδιά,κυρίως κοπέλες.Αυτο π θελω να πω είναι ότι τι νόημα έχει να αγχώνεστε τόσο τη στιγμή που ήδη εχουν βγει εδώ κ μερες και δεν μπορεί να αλλάξει τπτ παρα μονο η ημερομηνια ανακοινωσης των βαθμων.
Απο την πλευρά μου απλά να πω ότι μαλλον αυριο θα βγουν κ στο ιντερνετ καθωσ στο σχολειο μας ειπαν οτι πρεπει πρωτα να τα επιβεβαιωσουν οι ιδιεσ οι επιτροπες(του εκαστοτε σχολειου) κ μετα να δωσουν το οκ στο υπουργειο για να τα βαλει.Ετσι ώστε να μην υπαρχουν λαθη.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top