Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι καιρος ειναι να σταματησουμε να λεμε χαζομαρες γιατι υπαρχουν 200+ ατομα που ειναι επισκεπτες κ ψαχνουν καποιες απαντησεις μεσα σε αυτα τα θεματα δεν ειναι σωστο μια τετοια μερα με τοσο αγχος να τους σπαμε κ τα νευρα..
-----------------------------------------
Τι ειναι αυτη η σελιδα? Εμενα δε μου ανοιγει κ δε μπορω να δω τι ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εγω κατι αλλο ηθελα να ρωτησω τωρα α ναι https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1483055#post1483055
οταν το παιδι εδω λεει οτι το 20 στην ιστορια σου δινει 14.000 μορια λογω συντελεστη...τι εννοει αμα γραψεις 20 ιστορια παιρνεις τοσο απλα 14.000 μορια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ουτε κ εμενα ανοιγει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Πάντως εντάξει, καλό το πανηγύρι αλλά μη τρελαίνεστε κι όλας. Δε νομίζω κάποιος από 'δω μέσα να είναι ο Σπηλιοτόπουλος καμουφλαρισμένος ούτε κάνα μέλος της βουλής για να ξέρει με ακρίβεια πότε θα βγουν τα αποτελέσματα online.

Checkάρετε εσείς στο site του Υπουργείου κάποια στιγμή, αλλιώς θα βγούνε αύριο. Μια μέρα δε σας σώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εγω κατι αλλο ηθελα να ρωτησω τωρα α ναι https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1483055#post1483055
οταν το παιδι εδω λεει οτι το 20 στην ιστορια σου δινει 14.000 μορια λογω συντελεστη...τι εννοει αμα γραψεις 20 ιστορια παιρνεις τοσο απλα 14.000 μορια??
Πατε καλα? Αυτα ειναι χαζομαρες...Αν ηταν θα γραφαμε ολοι 20 ιστορια κ κανα 18 αρχαια κ τα υπολοιπα μαθηματα δε θα τα διναμε καθολου σημασια. αυτο ειναι αδυνατον.
Απλα η ιστορια εχει συντελεστη 0,7 δηλαδη ειναι το δευτερο πιο συμαντικο μαθημα για την θεωρητικη κ αν γραψεις καλα ιστορια θα παρεις καποια μορια παραπανω...το ιδιο γινεται κ με τα αρχαια που εχει 1,4 νομιζω συντελεστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εκανα ενα λαθος ειναι η ημερομηνια των αποτελεσματων...https://www.apogevmatini.gr/?p=30319
ελπιζω να ανοιγει αυτη
-----------------------------------------
Πατε καλα? Αυτα ειναι χαζομαρες...Αν ηταν θα γραφαμε ολοι 20 ιστορια κ κανα 18 αρχαια κ τα υπολοιπα μαθηματα δε θα τα διναμε καθολου σημασια. αυτο ειναι αδυνατον.
Απλα η ιστορια εχει συντελεστη 0,7 δηλαδη ειναι το δευτερο πιο συμαντικο μαθημα για την θεωρητικη κ αν γραψεις καλα ιστορια θα παρεις καποια μορια παραπανω...το ιδιο γινεται κ με τα αρχαια που εχει 1,4 νομιζω συντελεστη
oντως κ εγω αυτο πιστευω γτ δεν μου πολυ φανηκε κ πολυ σωστο αυτο π λεει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια δεν αντεχω...εχω φαει ενα ενα ολα τα νυχια μου,εχω κανει τα παντα.εχω δει τηλεοραση,προσπαθησα να κοιμηθω,ν ακουσω μουσικη,δεν περναει αυτη η ωρα που να παρει!!:(αχ πειτε μου σας παρακαλω τι να κανω η καημενη???συν το οτι εχω τη μανα μου να με πρηζει ολη τη μερα για σχολες.λιγο ελεος πια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πατε καλα? Αυτα ειναι χαζομαρες...Αν ηταν θα γραφαμε ολοι 20 ιστορια κ κανα 18 αρχαια κ τα υπολοιπα μαθηματα δε θα τα διναμε καθολου σημασια. αυτο ειναι αδυνατον.
Απλα η ιστορια εχει συντελεστη 0,7 δηλαδη ειναι το δευτερο πιο συμαντικο μαθημα για την θεωρητικη κ αν γραψεις καλα ιστορια θα παρεις καποια μορια παραπανω...το ιδιο γινεται κ με τα αρχαια που εχει 1,4 νομιζω συντελεστη
1.3 πρεπει να εχουν τα αρχαια οπως τα μαθηματικα κατευθυνσης στην θετικη και στην τεχνολογικη(για 2ο-4ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
1.3 πρεπει να εχουν τα αρχαια οπως τα μαθηματικα κατευθυνσης στην θετικη και στην τεχνολογικη(για 2ο-4ο)
Ναι ισως εχουν 1,3 ειπα πως δεν ειμαι σιγουρη. Απλα το θεμα ειναι πως εχει το μεγαλυτερο συντελεστη για εμας τους θεωρητικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια δεν αντεχω...εχω φαει ενα ενα ολα τα νυχια μου,εχω κανει τα παντα.εχω δει τηλεοραση,προσπαθησα να κοιμηθω,ν ακουσω μουσικη,δεν περναει αυτη η ωρα που να παρει!!:(αχ πειτε μου σας παρακαλω τι να κανω η καημενη???συν το οτι εχω τη μανα μου να με πρηζει ολη τη μερα για σχολες.λιγο ελεος πια!!


Παιδια, προσχή στους γονεις! Συμφωνα με έρευνες ειναι οι πιο αγχωμένοι πολίτες στην Ευρώπη (για τον κόσμο δεν ξέρω) κ ασκούν τη μεγαλυτερη πιεση στα παιδιά τους (που με τη σειρά τους γινονται επίσης αγχωμένοι). Γι' αυτο κρατήστε τους σε απόσταση ασφαλείας!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οκ εγω να προσπαθησω να την κρατησω σε αποσταση.ελα ομως που αυτη με κυνηγαει με τον οδηγο σπουδων γυρω-γυρω στο σπιτι!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christ0s17

Νεοφερμένος

Ο christ0s17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια δεν αντεχω...εχω φαει ενα ενα ολα τα νυχια μου,εχω κανει τα παντα.εχω δει τηλεοραση,προσπαθησα να κοιμηθω,ν ακουσω μουσικη,δεν περναει αυτη η ωρα που να παρει!!:(αχ πειτε μου σας παρακαλω τι να κανω η καημενη???συν το οτι εχω τη μανα μου να με πρηζει ολη τη μερα για σχολες.λιγο ελεος πια!!
γωγουλινη κατεβα αθηνα να παμε για καφεδακι :) ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
πισω μου σ' εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagsai

Νεοφερμένος

Ο vagsai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το πρώτο μάθημα βαρύτητας (με συντελεστή 1,3) δίνει το πολύ 5264 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οκ εγω να προσπαθησω να την κρατησω σε αποσταση.ελα ομως που αυτη με κυνηγαει με τον οδηγο σπουδων γυρω-γυρω στο σπιτι!!:jumpy:
Φοβερη η μαμα σου...:P
Ευτυχως η δικη μου η μαμα ειναι στη δουλεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αυτο το τοπικ παιζει να ειναι το πιο μακροσκελές ever!

τεσπα, ξέρει κανείς πότε θα ωγουν τα αποτελέσματα στο ιντερνετ? αν και μην κάνετε όρεξη να τα δειτε από κει, όταν θα βγουν το δίκτυο θα υπερφορτωθεί αμέσως.

by the way, έχω ένα φίλο με γνωριμίες και έμαθε τα αποτελέσματα σήμερα το πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
τεσπα, ξέρει κανείς πότε θα ωγουν τα αποτελέσματα στο ιντερνετ? αν και μην κάνετε όρεξη να τα δειτε από κει, όταν θα βγουν το δίκτυο θα υπερφορτωθεί αμέσως.

Θα βγουν όταν είναι να βγουν. Όσον αφορά την υπερφόρτωση, ε δε νομίζω κοτζάμ site του υπουργείου να μην έχει καλό server. Και να υπερφορτωθεί όμως, βλέπεις τα αποτελέσματα λίγες ώρες πιο μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αυτο το τοπικ παιζει να ειναι το πιο μακροσκελές ever!

τεσπα, ξέρει κανείς πότε θα ωγουν τα αποτελέσματα στο ιντερνετ? αν και μην κάνετε όρεξη να τα δειτε από κει, όταν θα βγουν το δίκτυο θα υπερφορτωθεί αμέσως.

by the way, έχω ένα φίλο με γνωριμίες και έμαθε τα αποτελέσματα σήμερα το πρωί...
Συγνωμη που θα στο πω αλλα γιατι μας το λες? Για να μας σπασεις τα νευρα που δε θελουν κ παρα πολυ σημερα για να εξαντληθουν? Και τι μπηκες τοτε εδω μεσα? Να κανεις τι? Να κοροιδεψεις τα παιδια που δεν εχουμε μαθει ακομα τα αποτελεσματα γιατι δεν εχουμε ολοι το μεσο? Εμαθες τα αποτελεσματα λοιπον? ΜΠΡΑΒΩ ΣΟΥ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
αυτο το τοπικ παιζει να ειναι το πιο μακροσκελές ever!

τεσπα, ξέρει κανείς πότε θα ωγουν τα αποτελέσματα στο ιντερνετ? αν και μην κάνετε όρεξη να τα δειτε από κει, όταν θα βγουν το δίκτυο θα υπερφορτωθεί αμέσως.

by the way, έχω ένα φίλο με γνωριμίες και έμαθε τα αποτελέσματα σήμερα το πρωί...


Μην παίρνεις και όρκο, υπάρχουν τόπικ με άνω από 10Κ μηνύματα. :P

Καλά τα πήγε ο φίλος σου? Εμείς έχουμε ένα στενό συγγενή και ένα πολύ φίλο - γείτονά μας που παίρνουν αύριο τα αποτελέσματα, οπότε εν μέρει συμμεριζόμαστε λίγο την ανυπομονησία σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τελικα νομιζω βρηκα λυση!!!θα διαβασω ενα βιβλιο με κλειδωμενη πορτα!!!χαχα!
Απάντηση: Αποτελέσματα εξετάσεων
αυτο το τοπικ παιζει να ειναι το πιο μακροσκελές ever!
μμμ οντως!!ετσι για να μη νομιζουμε ο καθενας ξεχωριστα οτι μονο εμεις αγχωνομαστε.γιατι το βλεπω αυτο.ειναι καποιοι αλλοι που λενε:''εγω?σιγα δν αγχωνομαι"και το λενε και σε αγχωνουν περισσοτερο.γκρρρ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top