Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
xixixixi :D Αντε παιδακια να δουμε!! σε μιαμιση μερα θα ξερουμε πανω κατω!!!:jumpy:
+φωνω...τοτε θα φανουν τα εικοσαρια κ το πως πηγε ο καθενας...ΜΗ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ πολλα μεχρι να βγουνε τα αποτελεσματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Την παρασκευή ξυρίζουν τον γαμπρό!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
πάντως εγώ λέω την Παρασκευή γύρω στις 12 το μεσημεράκι να πάω καμιά βολτούλα εδώ κοντά.. Στη Βουλγαρία ας πούμε. =]
Αχχχ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πάντως εγώ λέω την Παρασκευή γύρω στις 12 το μεσημεράκι να πάω καμιά βολτούλα εδώ κοντά.. Στη Βουλγαρία ας πούμε. =]
Αχχχ :(
Γιατι καλε σιγα...δε πιστευω να ειναι τοσο ασχημα τα πραγματα..ες μη φτανουμε στα ακρα........ΥΠΟΜΟΝΗ............!!! κ πολυ αισιοδοξια , ολα καλα θα πανε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Γιατι καλε σιγα...δε πιστευω να ειναι τοσο ασχημα τα πραγματα..ες μη φτανουμε στα ακρα........ΥΠΟΜΟΝΗ............!!! κ πολυ αισιοδοξια , ολα καλα θα πανε..!


Μεταξυ μας εε, μην το πεις παραεξω αλλα ψιλοφοβαμαι πως θα κυμανθουν οι βασεις:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μεταξυ μας εε, μην το πεις παραεξω αλλα ψιλοφοβαμαι πως θα κυμανθουν οι βασεις:'(
κ τι φοβασαι εσυ καλε?
πιο πριν δεν ελεγες οτι τα πηγες καλα κ περιμενεις εικοσαρια?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
κ τι φοβασαι εσυ καλε?
πιο πριν δεν ελεγες οτι τα πηγες καλα κ περιμενεις εικοσαρια?;)

Οχι, εγω ειμαι απο τους κατωτερους:p. Κοιτα γενικα υπολογιζω 18500-19000, εσυ?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αχ λιγο υπομονη ακομα και θα ξυριστουμε ολοι μην ανησυχειτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
αχ λιγο υπομονη ακομα και θα ξυριστουμε ολοι μην ανησυχειτε:P


αα ολα κι ολα, τα γεννιακια μου εγω δεν τα ξυριζω, παει και τελειωσε:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αχ λιγο υπομονη ακομα και θα ξυριστουμε ολοι μην ανησυχειτε:P
Δεν ξερω ρε συ κ αυτο ειναι που με αγχωνει περισσοτερο..:'(
Αλλα πιστευω πως τα πηγα πολυ καλυτερα απο περυσι..θα διξει..Μακαρι να πανε ολα καλα γιατι εκανα μεγαλο αγωνα πραγματικα και ολα αυτα μεταξυ μας ναι?:'(:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Nαι μην ανησυχεις δεν το λεω παραεξω...τωρα η αληθεια ειναι πως και εγω φετος εκανα πολυ μεγαλο αγωνα κ ελπιζω να πανε ολα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οχι, εγω ειμαι απο τους κατωτερους:p. Κοιτα γενικα υπολογιζω 18500-19000, εσυ?? :)
ενταξει μια χαρα ειναι αυτα τα μορια..τελεια μη σου πω! εγω δεν ξερω πως τα πηγα κ αυτο ειναι που με αγχωνει..παντως καλυτερα απο περυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Αυριο βγειτε εξω ξεσκαστε γτ την επομενη θα γινει χαμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
ενταξει μια χαρα ειναι αυτα τα μορια..τελεια μη σου πω! εγω δεν ξερω πως τα πηγα κ αυτο ειναι που με αγχωνει..παντως καλυτερα απο περυσι


Ααα εισαι και θεωρητικη ναι.. Σε καταλαβαινω. Εσεις δικαιολογημενα εχετε περισσοτερο αγχος. Το καλο με την θετικοτεχνολογικη επειδη ειναι πιο στανταρ πραματα και δεν μπαινει το υποκειμενικο στοιχειο θεωρω οτι μπορει καποιος να υπολογισει τι γινεται πανω κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ααα εισαι και θεωρητικη ναι.. Σε καταλαβαινω. Εσεις δικαιολογημενα εχετε περισσοτερο αγχος. Το καλο με την θετικοτεχνολογικη επειδη ειναι πιο στανταρ πραματα και δεν μπαινει το υποκειμενικο στοιχειο θεωρω οτι μπορει καποιος να υπολογισει τι γινεται πανω κατω.
Ναι, στη θεωρητική είναι τόσο υποκειμενικά όπως σε μας στη έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ασχημο αυτο. Τι να κανουμε. Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να ενδιαφερεται της Γ'λυκειου και να μην εχει εστω και λιγο αγχος αυτες τις μερες :p. Εκτος βεβαια απο τους τυχερους που ηδη ξερουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ασχημο αυτο. Τι να κανουμε. Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να ενδιαφερεται της Γ'λυκειου και να μην εχει εστω και λιγο αγχος αυτες τις μερες :p. Εκτος βεβαια απο τους τυχερους που ηδη ξερουν :(
Δεν το καταλαβα αυτο δηλαδη ποιοι ειναι οι τυχεροι που ξερουν?
Ναι θεωρητικη ειμαι ..το βρηκες αλανι.;)
ωχωχ αντε να δουμε.
που θες να περασεις (δλδ τι σχολη κ σε ποια περιοχη) με τοσα μορια? σου ευχομαι καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά, τα αποτελέσματα στο ίντερνετ θα ανακοινωθούν στις 22 ιουνίου, ενώ θα αναρτηθούν στα σχολεία στις 19 ιουνίου μετά τις 12 το μεσημέρι....
δε θυμάμαι πού ακριβώς το διάβασα, αλλά σήμερα το πρωί, καθώς έψαχνα για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, το είδα..Α!, νομίζω στο troktiko.blogspot.gr το διάβασα..
πάντως εγγυημένο...σίγουρο...γτ το διάβασα κ αλλού...
άντε, καλά μας αποτελέσματα...
btw ψάξτε στο panellinies.gr.....τα έχει κ εκεί..!
φιλάκια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Δεν το καταλαβα αυτο δηλαδη ποιοι ειναι οι τυχεροι που ξερουν?
Ναι θεωρητικη ειμαι ..το βρηκες αλανι.;)
ωχωχ αντε να δουμε.
που θες να περασεις (δλδ τι σχολη κ σε ποια περιοχη) με τοσα μορια? σου ευχομαι καλη επιτυχια


Αυτοι που εχουν τα μεσα :p

Θελω ηλεκτρολογων μηχανικων στην Αθηνα (19089 Βαση 2008)
εσυ??:) Καλη επιτυχια και σε σενα φυσικα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω ειχα την ευκαιρια σημερα να μαθω, αλλα οι γονεις μου πηραν τηλεφωνο οταν κοιμομουν (σαν τουβλο) για να με ρωτησουν τον κωδικο μου , αλλα μεσα στη μαστουρα του υπνου δεν καταλαβα τι μου λεγανε και τους το εκλεισα να ξανακοιμηθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top