Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παιδιά όπως ειχαμε ποσταρει τις προηγούμενες μερες, τα αποτελεσματα αναμενονται και διαδικτυακα! (οπως εγινε φετος και με τα ΤΕΕ)

Τωρα, από εδώ https://ypepth.gr/el_ec_category11440.htm θα τα δουμε αν τα δημοσιεύσουν!!! Αποθηκευστε το site στα αγαπημένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παιδιά όπως ειχαμε ποσταρει τις προηγούμενες μερες, τα αποτελεσματα αναμενονται και διαδικτυακα! (οπως εγινε φετος και με τα ΤΕΕ)

Τωρα, από εδώ https://ypepth.gr/el_ec_category11440.htm θα τα δουμε αν τα δημοσιεύσουν!!! Αποθηκευστε το site στα αγαπημένα ;)
Σ'ευχαριστουμε..:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ευχαρίστηση μου δεσποινης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει καποιος αν στο internet θα βγουν τα αποτελεσματα ταυτοχρονα με τα σχολεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερει καποιος αν στο internet θα βγουν τα αποτελεσματα ταυτοχρονα με τα σχολεια?
Σοφια νομιζω πολυ πιο νωρις θα βγουν στο ιντερνετ γι'αυτο αλλωστε θα μπουν και οι πιο πολλοι εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Σοφια νομιζω πολυ πιο νωρις θα βγουν στο ιντερνετ γι'αυτο αλλωστε θα μπουν και οι πιο πολλοι εκει...


thanks loolthetree!
παντως δεν μου πολυαρεσει να τα δω μονη μου στο σπιτι...καλυτερα στο σχολειο με τους συμπασχοντες να το χαρουμε ή να κλαψουμε ολοι μαζι!!

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
thanks loolthetree!
παντως δεν μου πολυαρεσει να τα δω μονη μου στο σπιτι...καλυτερα στο σχολειο με τους συμπασχοντες να το χαρουμε ή να κλαψουμε ολοι μαζι!!

:P:P:P
Εγω θα τα δω απο το νετ....!!!!Δεν μπορω εκει...!!!ο ενας θα εχει τρελαθει απο την χαρα του και ο αλλος απο την στεναχωρια του!!!αμα εχεις γραψει καλα και ο φιλος σου ασχημα...αντε να του μιλησεις..~~η αν εσυ εχεις γραψει χαλια....ποιος ακουει τους αλλους να πανηγυριζουν!!!!Απο νετ...με χιλια...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εγω θα τα δω απο το νετ....!!!!Δεν μπορω εκει...!!!ο ενας θα εχει τρελαθει απο την χαρα του και ο αλλος απο την στεναχωρια του!!!αμα εχεις γραψει καλα και ο φιλος σου ασχημα...αντε να του μιλησεις..~~η αν εσυ εχεις γραψει χαλια....ποιος ακουει τους αλλους να πανηγυριζουν!!!!Απο νετ...με χιλια...!!!!


+1

θα στεναχωρηθω πολυ να δω κακους βαθμους απο φιλους και την απογοητευση στο προσωπο τους,οποτε καλυτερα απο νετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Στο ίντερνετ βγαίνουν πρώτα ή με κάποια καθυστέρηση; Να ξέρω που να ψάχνω.

Πληροφοριακά πάντως, πέρυσι στις 22-6 βγήκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Αν βρω καλη παρεα θα το κανω. :P

Προτίθεμαι.Επίσης μου ήρθε μια άλλη καταπληκτική ιδέα.Να ανταλλάξουμε κωδικούς,να δει ο ένας τους βαθμούς του άλλου και να τους λέει κατά αύξουσα σειρά για να μην υπάρξουν απογοητεύσεις.:thanks:
Πάντως κι εμένα με τρομάζει η ιδέα να περιμένω να ανοίξει μια σελίδα για να δω τι έγραψα.Έχω ταχυπαλμία τώρα.Νωρίς είναι η Παρασκευή.
Καλά αποτελέσματα!
-----------------------------------------
Στο ίντερνετ βγαίνουν πρώτα ή με κάποια καθυστέρηση; Να ξέρω που να ψάχνω.

Πληροφοριακά πάντως, πέρυσι στις 22-6 βγήκαν.
Πέρυσι άρχισαν και περίπου 5 μέρες πιο αργά τις Πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Προτίθεμαι.Επίσης μου ήρθε μια άλλη καταπληκτική ιδέα.Να ανταλλάξουμε κωδικούς,να δει ο ένας τους βαθμούς του άλλου και να τους λέει κατά αύξουσα σειρά για να μην υπάρξουν απογοητεύσεις.:thanks:
Πάντως κι εμένα με τρομάζει η ιδέα να περιμένω να ανοίξει μια σελίδα για να δω τι έγραψα.Έχω ταχυπαλμία τώρα.Νωρίς είναι η Παρασκευή.
Καλά αποτελέσματα!
-----------------------------------------

Πέρυσι άρχισαν και περίπου 5 μέρες πιο αργά τις Πανελλήνιες.
Mια χαρα καλα τις ειχαν αρχισει περυσι τις πανελληνιες οπως αλλωστε συνηθιζαν καθε χρονο απλως φετος εγινε η εξαιρεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλά φέτος το σκίσανε(με το συμπάθειο).Τετάρτη τελειώναμε το σχολείο και Παρασκεύη γράφαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πέρυσι άρχισαν και περίπου 5 μέρες πιο αργά τις Πανελλήνιες.

Φαντάζομαι, όμως, ότι δε θα βγουν ούτε μέσα στις ενδοσχολικές ούτε στο ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Οπότε από τις 22 και μετά. Δεν είμαι σίγουρος όμως, μπορεί και να κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Φαντάζομαι, όμως, ότι δε θα βγουν ούτε μέσα στις ενδοσχολικές ούτε στο ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Οπότε από τις 22 και μετά. Δεν είμαι σίγουρος όμως, μπορεί και να κάνω λάθος.
Αυτο δεν το πιασα τι απο τις 22 κ μετα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μπορεί να κατάλαβα και λάθος,αλλά την Παρασκευή βγαίνουν τα αποτελέσματα και επισήμως πλεόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Καλά φέτος το σκίσανε(με το συμπάθειο).Τετάρτη τελειώναμε το σχολείο και Παρασκεύη γράφαμε.
Ε καλα αυτο που λες δεν στεκει το σχολειο οι περισσοτεροι το τελειωσαν απο τελη μαρτιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Όχι εγώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despi01

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μα ελεος βρε παιδια,απο εκει που λεγανε 24 με 26 οτι θα βγουνε (στην ΕΡΤ το ειχα ακουσει) τωρα μας το πηγανε μεθαυριο,δεν μπορουν να μην παιζουν με την αγωνια μας?!!Δεμ προλαβαινουμε καλα καλα να τελειώσουμε τισ ενδοσχολικες και να να αποτελεσματα!!!Απο εκει που νομιζα οτι-εστω και λιγες μερες θα ξεχνιομουνα απο τα του σχολειου,ερχονται καπακι τα αποτελεσματα.Καλα ή κακα ειναι παντως πολυ ψυχοφθορο!Δλδ ποτε περιμενανε να μασ το πουνε την Παρασκευη στις 11 η ωρα:''παιδια,δεν σηκωνοσαστε σιγα-σιγα απο την πλαζ να πεταχτειτε στο σχολειο σας να δειτε και τα αποτελεματα των Πανελληνίων?'':jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αυτο δεν το πιασα τι απο τις 22 κ μετα??

Εννοούσα ότι δε θα βγουν πριν τις 22-6

Μπορεί να κατάλαβα και λάθος,αλλά την Παρασκευή βγαίνουν τα αποτελέσματα και επισήμως πλεόν.

Εντάξει τότε άμα το άκουσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top