Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ποτε θα βγουν τα στατιστικα??
Δεν βλέπω να υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ανακοίνωση, πάντως πέρισυ είχανε βγει περίπου δυο εβδομάδες μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων (26/06/11 οι βαθμολογίες - 12/07/11 τα στατιστικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν βλέπω να υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ανακοίνωση, πάντως πέρισυ είχανε βγει περίπου δυο εβδομάδες μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων (26/06/11 οι βαθμολογίες - 12/07/11 τα στατιστικά)

ααα καλα δηλαδη...πολυ αργοτερα αφου καταθεσουμε το μηχανογραφικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna650

Νεοφερμένος

Η anna650 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά είμαι καινούρια εδώ! :) να κάνω κάποιες τελείως χαζές ερωτήσεις;Θα τις κάνω και ας είναι! :P
Εγώ έδωσα ελεύθερο και γραμμικό σχέδιο και είμαι από ΕΠΑΛ... Είδα σήμερα τα αποτελέσματα και το έπαθα το εγκεφαλικό γιατί στο γραμμικό σχέδιο ο πρώτο βαθμολογητής μου έβαλε 54, ο δεύτερος 42 και ο τρίτος 8..... είναι κάτι τέτοιο δυνατόν; Το ξέρω ότι δεν τα πήγα καλά, δεν με χαλάει το 8, αλλά τόση μεγάλη διαφορά μεταξύ τους οι τρεις βαθμοί; από ότι είδα επικράτησε η βαθμολογία του πρώτου και του δεύτερου... αλλά και πάλι...ΣΟΚ!
Να φανταστώ ότι η βάση είναι καθαρά μόνο ο βαθμός χωρίς τον συντελεστή;
Υπάρχει κάποια σχολή που θέλουν μόνο το γραμμικό, ή μόνο το ελεύθερο ή αυτά τα δύο πάνε πακέτο;
Στο κάθε ένα ξεχωριστά θέλει τη βάση, σωστά;
Με σώζει καθόλου το ότι είμαι ειδική κατηγορία (τρίτεκνη) ή μπα, να πριονίσω δλδ κάθε ελπίδα που μου είχε μείνει;

Έχω μαύρα μεσάνυχτα για τα ειδικά μαθήματα, όπως φαίνεται...οπότε ζητώ τα φώτα σας παρακαλώ :)

Λοιπον, αρχικα τα χω παιιιιιιιιιιιξει με τη βαθμολογια...ακου 8!!!!!!!!!! τι ατομα διορθωνουν τα γραπτα?:kill: .....Απ οτι ξερω μονο η πλαστικων τεχνων θελει μονο ελευθερο σχεδιο, οι υπολοιπες και τα δυο:( και παντα χρειαζεται η βαση για να μπεις σε καθε ειδικο μαθημα... οι ειδικες κατηγοριες δεν παιζουν καποιο ρολο, αν θες σχολη με ειδικο μαθημα και δεν περνας τη βαση στο ειδικο μαθημα δε μπορεις να μπεις στη σχολη αυτη...:cry_x::cry_x::cry_x:................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πως γίνετε να δω τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων; Θέλω να δω το 0 μου στην αρμονία!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
διάβασε παραπάνω.... έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
σωπα ρε, εισαι καλος εσυ!

Τζάμπα το proficiency? :clapup: χαχα και να φανταστείς έκανα μόνο κάτι ασκήσεις που μου έδωσε στο σχολείο τρεις μέρες πριν! Και τελικά δε δήλωσα καμιά σχολή με ειδικό τα αγγλικά! Μόνο την Αγγλική τέταρτη επιλογή σε περίπτωση που ανέβουν τρελά όλα τα άλλα που δεν παίζει, οπότε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια υπαρχει περιπτωση να ανεβει πανω απο 4000 μορια η γαλλικη φιλολογια?:redface:
δεν πιστευω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
anna650 ευχαριστώ πάρα πολύ που μου απάντησες...
Πρέπει να αλλάξω και το μηχανογραφικό τώρα, γιατί εγώ η φαντασμένη τρομάρα μου το είχα σίγουρο και αν δεις το μηχανογραφικό ΌΛΕΣ οι σχολές είναι με ειδικά μαθήματα....
Δεν πειράζει και του χρόνου,δεν χάθηκε ο κόσμος!... (Αλλά 8????8? πφφ :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Τα στατιστικά των ειδικών, για όποιον ενδιαφέρεται: https://www.tovima.gr/society/article/?aid=465384
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τα στατιστικά των ειδικών, για όποιον ενδιαφέρεται: https://www.tovima.gr/society/article/?aid=465384

θα πεσουν λετε οι βασεις στις σχολες με ειδικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Wow, έκαναν υπερβολικά γρήγορα φέτος :P
Και όντως οι επιδόσεις στα αγγλικά βυθίστηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
γενικα οι επιδοσεις ειναι χειροτερες απ'οτι περσι.. μυριζομαι πτωση στις ξενες φιλολογιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
γενικα οι επιδοσεις ειναι χειροτερες απ'οτι περσι.. μυριζομαι πτωση στις ξενες φιλολογιες!

ποσα μορια δηλαδη πτωση??για το ΔΕΣ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
που να ξέρει το παιδί ακριβή μόρια; είναι δυνατόν; βάλτε το να δουλέψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
γενικα οι επιδοσεις ειναι χειροτερες απ'οτι περσι.. μυριζομαι πτωση στις ξενες φιλολογιες!
κανεις δεν τοξερει αλλα οσον αφορα τουλαχιστον τα αγγλικα που με αφορουν πιστευω οτι δεν θα ανεβουν πολυ αν ανεβουν το πιθανοτερο να μεινουν σταθερες οι βασεις η να πεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά τα αγγλικά είχαν τραγικά στατιστικά φέτος...το 25% βαθμών 15-20 του 2011 έγινε 10% φέτος. Το ποσοστό κάτω από τη βάση σκαρφάλωσε στο 39% και υπάρχει μεγάλη συρρίκνωση στο 10-14,9. Δεν ξέρω αν οι σχολές με ειδικά θα πέσουν αλλά τουλάχιστον πιστεύω ότι δεν θα ανέβουν κιόλας με τέτοιο χάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
αντε να πεσουν και 100,το πολυ 200 μορια...παραπανω δεν πιστευω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
-Στα Γαλλικά μειώθηκε αισθητά το ποσοστό όσων έγραψαν από 15 έως 20 για το 2012(14,24%), ενώ το αντίστοιχο του 2011 ήταν 36,64%. (απο εφημεριδα). ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κατι πρεπει να γινει!και αυτο γιατι ταλαιπωρηθηκαν τα παιδια!εγω για να παω να δωσω αθηνα ηταν ευκολο.3 ωρες εκανα απο την πολη μου,σπιτι ειχα στην γιαγια μου.τα παιδια που ηρθαν απο ροδο?απο κρητη?απο μυτιλινη?αυτο δεν ειναι καταντια?να ξοδευουν σε ξενοδοχεια,σε εισιτηρια αυτη την εποχη για να δωσουν ενα ειδικο μαθημα??????????????????? πρωσωπικα γαλλικα εγραψα 98.αλλα μπορω να πω με απολυτη σιγουρια οτι τα θεματα ειχαν παγιδες!και ειδικα για αγχωμενα ατομα!δεν γινεται να εισαι αγχωμενος και να προσεξεις ενα l' η' να ξερεις οτι οι φρασεις βεβαιοτητας στην ερωτηματικη τους μορφη παιρνουν subjonctif αντι για indicatif.ακομα και στις ερωτησεις κειμενου πολλαπλης επιλογης υπηρχαν παγιδες!!!ηθελε ταιραστια προσοχη για να μην χασεις αρκετες μοναδες.και αυτη την προσοχη ειναι δυνατον να την δειξουν παιδια που ηρθαν ξημερωματα απο του διαολου την μανα στην αθηνα????σκεφτειτε εγω που ειχα παει μια μερα νωριτερα,ειχα αγχος για να βρω το εξεταστικο κεντρο,ειχα αγχος για τις εξετασεις,δεν κοιμηθηκα σχεδον.φανταστειτε ενα παιδι που ερχεται απο κρητη πχ.μια κοπελα που ηρθε απο ροδο με αεροπλανο,μου ειπε οτι σε 2 μερες εφυγαν απο την οικογενεια τους 500 ευρω!ενας βασικος μισθος σπαταληθηκε για βλακειες!ολα αυτα που λεω ισχυουν και για τα υπολοιπα ειδικα μαθηματα.οπως πχ στα αγγλικα.δεν γινεται σε αγχωμενα ατομα να βασεις για κοτοπουλα,και αλλες βλακειες!παιζουν με τα νευρα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
https://www.newsbeast.gr/greece/arthro/379198/peftoun-oi-vaseis-stis-sholes-me-eidika-mathimata/
Άρα,όπως λένε και τα ΝΕΑ,οι ξένες φιλολογίες θα πέσουν.....Κατ'εμέ για να μιλήσω στον τομέα των ισπανικών δεν μπορώ να πώ ότι η πτώση οφειλόταν στο ότι οι υποψήφιοι δεν γράψαμε καλά διότι τα θέματα ήταν αρκετά βατά,πιστεύω ότι το 66,5% μείωση έναντι του 75,5% που ήταν πέρυσι οφειλόταν στο ότι δεν είχαμε πολύ ζήτηση σαν μάθημα.....Από τους 220 υποψηφίους παρευρέθηκαν μόνο οι 170 και αν ήμασταν και τόσοι διότι από την αίθουσα μου μόνο από τα 23 άτομα που είχαμε δηλώσει συμμετοχή μόνο οι 11 παρευρεθήκαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
https://www.newsbeast.gr/greece/arthro/379198/peftoun-oi-vaseis-stis-sholes-me-eidika-mathimata/
Άρα,όπως λένε και τα ΝΕΑ,οι ξένες φιλολογίες θα πέσουν.....Κατ'εμέ για να μιλήσω στον τομέα των ισπανικών δεν μπορώ να πώ ότι η πτώση οφειλόταν στο ότι οι υποψήφιοι δεν γράψαμε καλά διότι τα θέματα ήταν αρκετά βατά,πιστεύω ότι το 66,5% μείωση έναντι του 75,5% που ήταν πέρυσι οφειλόταν στο ότι δεν είχαμε πολύ ζήτηση σαν μάθημα.....Από τους 220 υποψηφίους παρευρέθηκαν μόνο οι 170 και αν ήμασταν και τόσοι διότι από την αίθουσα μου μόνο από τα 23 άτομα που είχαμε δηλώσει συμμετοχή μόνο οι 11 παρευρεθήκαμε

Μια χαρά σας βλέπω.... 100 και 10 από ειδικές κατηγορίες παίρνει φέτος η ισπανική!

Το θέμα είναι πόσο θα μεταβληθούν οι βάσεις; Μιλάμε για αλλαγές της τάξης των 500 μορίων, των 2.000 ή των 4.000; Εμένα αυτό με προβληματίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top