Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Εγώ πήγα αναβαθμολόγιση :D
Αν σκεφτείς οτι 52/100 μονάδες προέρχονται απο ερωτήσεις ανοικτού τύπου και υπάρχει υποκειμενικό κριτήριο, είναι λογικό να εμφανίζονται ορισμένες αποκλίσεις.

α δεν πάνε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
πείτε μου λίγο ο προφορικός για τα ειδικά μετράει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
19.9 ο ένας μου έβαλε 100 και ο άλλος 99... τι ηλίθιοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
το δικο μ εχει ενδιαφερον.στα γαλλικα οκ πηγα μια χαρα!!χαιρομαι για αυτο!και οι 2 βαθμολογητες μου εβαλλαν 98!αγγλικα εχει πλακα.α βαθμολογητης 63 δευτερος 42 και τριτος,69!τρατζικ!αν και ειμαι ευχαριστημενος και απο τα αγγλικα γιατι περιμενα το πολυ 10,η αποκκλιση που υπαρχει ειναι ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μπραβο!!!Εγώ πρέπει να πέσει 500+ μόρια για να την πιάσω στη θεσσαλονίκη :(

θεσσαλονικης θες ε?? για Αθηνα δεν το σκεφτεσαι ?? ελπιζω να πιασεις αυτη που θες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
19,8 Ισπανικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
α ναι?
αυτο το τμημα ειχε περυσι 16,6 βαση.
εγω πηρα 6,2 αγγλικα και στο 5ο πεδιο πηρα 18,2 απο τα αλλα μαθηματα.
αρα αν μεινει εκει που ειναι η βαση μπαινω?

Στο τμήμα του Πειραιά δεν μπορείς να μπεις γιατί απαιτεί να έχεις γράψει πάνω από 10 στο ειδικό μάθημα.
Στο τμήμα της Χίου δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα γιατί δεν απαιτεί ειδικό μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
θεσσαλονικης θες ε?? για Αθηνα δεν το σκεφτεσαι ?? ελπιζω να πιασεις αυτη που θες :P
Μπα όχι δε θέλω Αθήνα! Δεν πειράζει απλά οι βαθμολογητές είναι ζώα....Τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Trendy Girl

Νεοφερμένος

Η Trendy Girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τελικά βγήκαν τα αποτελέσματα αππ' τα ειδικά μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
υπάρχει κάποιο τηλεφωνο να πάρω να μου πουνε τι πηρα ?
στο σχολειο δεν τα σηκωνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
υπάρχει κάποιο τηλεφωνο να πάρω να μου πουνε τι πηρα ?
στο σχολειο δεν τα σηκωνουν..

γιατι δεν μπαινεις απο το internet?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
πως και που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Βρήκα αυτο το link αλλά δεν ξέρω πως ακριβός συμπληρώνουμε το κουτάκι "Aρχικά Υποψηφίου (*)"

https://results.minedu.gov.gr/eid_vathm.php

αλλά μου φένεταΙ απιστευτο το να έγραψα 17! υπολογιζα 13-15...

δεν υπάρχει περιπτωση να υπάρχει αλλος με τα ιδια αρχικά αλλά με άλλο κωδικο και να μπερδευονται τα δεδομενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Βρήκα αυτο το link αλλά δεν ξέρω πως ακριβός συμπληρώνουμε το κουτάκι "Aρχικά Υποψηφίου (*)"

https://results.minedu.gov.gr/eid_vathm.php
οπως στις πανελλαδικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELXANIA

Νεοφερμένος

Η ELXANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ποσο λετε να πεσει η αρχιτεκτονικη στην περιφερεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Βρήκα αυτο το link αλλά δεν ξέρω πως ακριβός συμπληρώνουμε το κουτάκι "Aρχικά Υποψηφίου (*)"

https://results.minedu.gov.gr/eid_vathm.php

αλλά μου φένεταΙ απιστευτο το να έγραψα 17! υπολογιζα 13-15...

δεν υπάρχει περιπτωση να υπάρχει αλλος με τα ιδια αρχικά αλλά με άλλο κωδικο και να μπερδευονται τα δεδομενα?

οχι δεν υπαρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top