Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

din88

Νεοφερμένος

Η din88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έκανες καλά, τα γερμανικά είναι σε άνοδο πλέον.... όσο για τη Γερμανία, απ' όσο ξέρω από γνωστούς μου που είναι εκεί, ναι, υπάρχουν και οι ηλίθιοι που περιμένουν να βρουν Ελληνα για να του την πουν, αλλά είναι η μειοψηφία. Οι περισσότεροι δεν ασχολούνται.

με καθησυχαζεις παρα πολυ!!!εγω δεν δεν εχω κανεναν συγγενη εκει και δεν ξερω τι παιζει...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
με καθησυχαζεις παρα πολυ!!!εγω δεν δεν εχω κανεναν συγγενη εκει και δεν ξερω τι παιζει...!!!

Κοίταξε, σίγουρα θα αντιμετωπίσεις κάποιες άσχημες συμπεριφορές αν πας, αλλά εσύ ξέρεις ότι δεν πας για να ζητιανέψεις, πας για να δουλέψεις και να προσφέρεις έργο... και φυσικά, να πληρώσεις και φόρους στο γερμανικό κράτος. Οπότε άσε τον καθένα να λέει ότι νομίζει και κάνε τη δουλειά σου/σπουδές σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι όταν λέει ότι 171 παιδιά άγγιξαν τη βάση και μόνο 141 θα μπουν στη σχολή αναφέρεται τη βάση στο μάθημα ή τη περσινή βάση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδιά καμιά εκτίμηση για Αγγλική υπάρχει;;;:hmm:

Ποσο εβγαλες με τα αγγλικα?? δεν εισαι καμια ειδικη κατηγορια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din88

Νεοφερμένος

Η din88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κοίταξε, σίγουρα θα αντιμετωπίσεις κάποιες άσχημες συμπεριφορές αν πας, αλλά εσύ ξέρεις ότι δεν πας για να ζητιανέψεις, πας για να δουλέψεις και να προσφέρεις έργο... και φυσικά, να πληρώσεις και φόρους στο γερμανικό κράτος. Οπότε άσε τον καθένα να λέει ότι νομίζει και κάνε τη δουλειά σου/σπουδές σου!

καλα ναι αυτο το ξερω και θα κανω οτι μπορω για να αποδειξω το αντιθετο..βεβαια εχω ακουσει οτι γενικα στην ευρωπη τους ελληνες στην ευρωπη δεν τους εχουν και σε πολυ εκτιμηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ποσο εβγαλες με τα αγγλικα?? δεν εισαι καμια ειδικη κατηγορια??

Δυστυχώς δεν ανήκω.:/: Έβγαλα 20658 και θέλω Αγγλική Θεσσαλονίκης. Έχω ελπίδες;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν ανήκω.:/: Έβγαλα 20658 και θέλω Αγγλική Θεσσαλονίκης. Έχω ελπίδες;;;;

Πιστευω εχεις..τα αποτελεσματα των ειδικων μαθηματων για τους περισσοτερους ηταν μια απογοητευση...οπως ακουγεται η βαση της σχολης μπορει να ανεβει ελαχιστα ή να παραμεινει σταθερη...δεν ειναι καθολου απιθανο ακομα και να πεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν ανήκω.:/: Έβγαλα 20658 και θέλω Αγγλική Θεσσαλονίκης. Έχω ελπίδες;;;;
χμ.αρχικα πιστευα οτι θα ανεβει γιατι θα πεσουν τα παιδαγωγικα.ομως οι επιδοσεις στα αγγλικα ειναι σαφως χειροτες απο περυσι.εισαι 200 μορια πανω εχεις ελπιδες.αγγλικη αθηνας δηλωσες που εχει 500 λιγοτερα απο θεσνικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
χμ.αρχικα πιστευα οτι θα ανεβει γιατι θα πεσουν τα παιδαγωγικα.ομως οι επιδοσεις στα αγγλικα ειναι σαφως χειροτες απο περυσι.εισαι 200 μορια πανω εχεις ελπιδες.αγγλικη αθηνας δηλωσες που εχει 500 λιγοτερα απο θεσνικη?

Με τις εκτιμήσεις που έχω δει μέχρι τώρα περνάω Θεσ/νίκη 100%!!! Όλοι μιλούν για πτώση, άλλοι για μεγαλύτερη και άλλοι για μικρότερη. Έβαλα και Αθήνα αλλά όπως το βλέπω ευτυχώς δεν θα πάω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Υ.Γ. αγγλικα και εγω χαλια εγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
μακαρι..! αντε να ερθει ο Αυγουστος δεν την παλευω αλλο..

Υ.Γ. αγγλικα και εγω χαλια εγραψα
ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

10. :whistle:δεν ηξερα τι να κανω, να στενοχωρηθω που εγραψα τοσο, ή να χαρω που δεν εγραψα 9,9 και δεν κοπηκα......:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
10. :whistle:δεν ηξερα τι να κανω, να στενοχωρηθω που εγραψα τοσο, ή να χαρω που δεν εγραψα 9,9 και δεν κοπηκα......:hmm::hmm:

δηλαδη αν καποιος εγραφε κατω απο 10 στο ειδικο δεν μπορουσε να δηλωσει την αγγλικη?? γιατι ξερω κατι ατομα που εγραψαν 8.5 αλλα παρολαυτα τη δηλωσαν και παραξενευτηκα οταν το ακουσα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
δηλαδη αν καποιος εγραφε κατω απο 10 στο ειδικο δεν μπορουσε να δηλωσει την αγγλικη?? γιατι ξερω κατι ατομα που εγραψαν 8.5 αλλα παρολαυτα τη δηλωσαν και παραξενευτηκα οταν το ακουσα :hmm:

Μπορει να τη δηλωσει αλλα δεν μπορει να περασει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δηλαδη αν καποιος εγραφε κατω απο 10 στο ειδικο δεν μπορουσε να δηλωσει την αγγλικη?? γιατι ξερω κατι ατομα που εγραψαν 8.5 αλλα παρολαυτα τη δηλωσαν και παραξενευτηκα οταν το ακουσα :hmm:
απλά δεν θα περάσει στη συγκεκριμένη σχολή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ποτε υπολογιζετε οτι θα βγουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Άκουσα περίπου 2 βδομάδες μετά την ανακοίνωση της βαθμολογίας των μαθημάτων προσανατολισμού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top