Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
13 έγραψα αγγλικά βγάζω 21330 συνολικά αλλα έβαλα τις νομικές πρώτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πφφ. Να και κάτι ευχάριστο μες την απελπισία αυτού του μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
18,2 Αγγλικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά είμαι καινούρια εδώ! :) να κάνω κάποιες τελείως χαζές ερωτήσεις;Θα τις κάνω και ας είναι! :P
Εγώ έδωσα ελεύθερο και γραμμικό σχέδιο και είμαι από ΕΠΑΛ... Είδα σήμερα τα αποτελέσματα και το έπαθα το εγκεφαλικό γιατί στο γραμμικό σχέδιο ο πρώτο βαθμολογητής μου έβαλε 54, ο δεύτερος 42 και ο τρίτος 8..... είναι κάτι τέτοιο δυνατόν; Το ξέρω ότι δεν τα πήγα καλά, δεν με χαλάει το 8, αλλά τόση μεγάλη διαφορά μεταξύ τους οι τρεις βαθμοί; από ότι είδα επικράτησε η βαθμολογία του πρώτου και του δεύτερου... αλλά και πάλι...ΣΟΚ!
Να φανταστώ ότι η βάση είναι καθαρά μόνο ο βαθμός χωρίς τον συντελεστή;
Υπάρχει κάποια σχολή που θέλουν μόνο το γραμμικό, ή μόνο το ελεύθερο ή αυτά τα δύο πάνε πακέτο;
Στο κάθε ένα ξεχωριστά θέλει τη βάση, σωστά;
Με σώζει καθόλου το ότι είμαι ειδική κατηγορία (τρίτεκνη) ή μπα, να πριονίσω δλδ κάθε ελπίδα που μου είχε μείνει;

Έχω μαύρα μεσάνυχτα για τα ειδικά μαθήματα, όπως φαίνεται...οπότε ζητώ τα φώτα σας παρακαλώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χαχα ελεος και οι 2 64 μου βαλανε,
αλανιαααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδιά με 20658 πιάνω Αγγλική Θεσ/νίκης;;; Πείτε μου γιατί ανησυχώ μήπως ανεβούν πολύ οι βάσεις.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παιδιά με 20658 πιάνω Αγγλική Θεσ/νίκης;;; Πείτε μου γιατί ανησυχώ μήπως ανεβούν πολύ οι βάσεις.....:hmm:

δεν βλεπεις εδω βατερλω που χει γινει??ολο κατι 12αρια και 13αρια εχουνε βαλει!!εγω λεω θα πεσει πανω απο 500 μορια,οποτε μην αγχωνεσαι!

να ρωτησω,το ΔΕΣ παπει λετε να πεσει 300 μορια??μετα απο αυτη την αποτυχια ολων στα αγγλικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
δεν βλεπεις εδω βατερλω που χει γινει??ολο κατι 12αρια και 13αρια εχουνε βαλει!!εγω λεω θα πεσει πανω απο 500 μορια,οποτε μην αγχωνεσαι!

να ρωτησω,το ΔΕΣ παπει λετε να πεσει 300 μορια??μετα απο αυτη την αποτυχια ολων στα αγγλικα??
καλα επειδη δε γραψαμε εμεις στο ischool δε νομιζω οτι δεν εγραψαν ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
καλα επειδη δε γραψαμε εμεις στο ischool δε νομιζω οτι δεν εγραψαν ολοι...

οχι πιστεψε με..εδω εχω δει και παιδια που γραψανε και 16 κ 17.. οσους φιλους μου εχω ρωτησει ,και εχω ρωτησει πολλους,εγραψαν περιπου 13!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
δεν βλεπεις εδω βατερλω που χει γινει??ολο κατι 12αρια και 13αρια εχουνε βαλει!!εγω λεω θα πεσει πανω απο 500 μορια,οποτε μην αγχωνεσαι!

να ρωτησω,το ΔΕΣ παπει λετε να πεσει 300 μορια??μετα απο αυτη την αποτυχια ολων στα αγγλικα??

Δεν μπορείς να το αποκλείσεις.... αν θεωρήσεις ότι το φόρουμ, εδώ είναι ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα... όμως πρώτον, άλλο ο συντελεστής 2 που έχει το μάθημα για τις φιλολογίες και άλλο ο συντελεστής 1 που υπάρχει εδώ, και δεύτερον, για ΔΕΣ ναι μεν η πλειοψηφία θα έχει δώσει αγγλικά, αλλά μπορεί να δηλώσει και κάποιος που έδωσε άλλη ξένη γλώσσα (στις οποίες τα θέματα ήταν ευκολότερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν μπορείς να το αποκλείσεις.... αν θεωρήσεις ότι το φόρουμ, εδώ είναι ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα... όμως πρώτον, άλλο ο συντελεστής 2 που έχει το μάθημα για τις φιλολογίες και άλλο ο συντελεστής 1 που υπάρχει εδώ, και δεύτερον, για ΔΕΣ ναι μεν η πλειοψηφία θα έχει δώσει αγγλικά, αλλά μπορεί να δηλώσει και κάποιος που έδωσε άλλη ξένη γλώσσα (στις οποίες τα θέματα ήταν ευκολότερα).

να ισχυει αυτο...γι αυτο ρωταω αλλωστε.. οποτε δεν υπαρχει περιστωση να πεσει τοσο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδιά με 20658 πιάνω Αγγλική Θεσ/νίκης;;; Πείτε μου γιατί ανησυχώ μήπως ανεβούν πολύ οι βάσεις.....:hmm:

Πιστευω αν ανεβει θα ανεβει το πολυ κανα 200 μορια!!! οποτε την πιανεις...αλλα αν πεσει παλι μεχρι 200 μορια νομιζω οχι παραπανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
να ισχυει αυτο...γι αυτο ρωταω αλλωστε.. οποτε δεν υπαρχει περιστωση να πεσει τοσο ε?

Kαλά, αυτό δεν μπορείς και να το προβλέψεις.... ίσως ο Κάτσικας (ούτε καν!). Αν σε ενδιαφέρει το δηλώνεις και περιμένεις! 300 μόρια, όπως γράφεις, δεν είναι πολλά! Πέρυσι, ας πούμε έπεσε 486.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω δηλαδη που εγραψα γερμανικα 18.1 και θα πηγαινα στα 17500.. θα το επιανα το ΔΕΣ πειραια? Δε το ξερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stef1991

Νεοφερμένος

Ο stef1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια υπαρχει περιπτωση να ανεβει πανω απο 4000 μορια η γαλλικη φιλολογια?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγω εγραψα 14,3 (ο ενας μου εβαλε 70 και ο αλλος 73) , περιμενα πανω απο 15 αγγλικα αλλα τι να λεμε τωρα...:/: τεσπα ναυτιλιακων σπουδων πα.πει λετε να πεσει κανα 600 μορια να το φτασω ή οχι? Γενικοτερα ηθελα να ρωτησω απο το (5ο) πεμπτο πεδιο ποσο υπολογιζεται να πεσουν οι σχολες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδια υπαρχει περιπτωση να ανεβει πανω απο 4000 μορια η γαλλικη φιλολογια?:redface:

πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
20.410 :) γαλλικη σου 'ρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Φαίνεται να έχει πατώσει αρκετός κόσμος φέτος στα αγγλικά, περίμενε μέχρι να βγουν τα επίσημα στατιστικά και θα μπορούμε να προβλέψουμε με μεγαλύτερη ασφάλεια.

ποτε θα βγουν τα στατιστικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top